V pasti lží

V pasti lží https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391558/bmid_v-pasti-lzi-4wP-391558.png 4 2518 759

Neměla to dělat, vážně neměla. Aby si zkrátila cestu, vydala se Cass autem domů po neosvětlené, křivolaké a opuštěné cestě lesem. Venku navíc zuřila bouřka a ona v tom psím počasí uviděla na kraji cesty auto, v němž seděla jakási žena. Zastavila kousek před ní a počkala, jestli nevystoupí, aby si řekla o pomoc. Když se nic nedělo, vyrazila k domovu, přece po ní nikdo nemůže chtít, aby vylezla z auta na déšť! Druhý den zjistila, že právě tam, kudy jela, byla nalezena mrtvá žena v autě. Zavražděná žena. Mohla ji zachránit? Nebo už byla mrtvá? A co kdyby byla na jejím místě ona sama? Manžel by se zlobil, kdyby věděl, že tamtudy jela… A tak nikomu nic neřekla. Od té doby se jí ale začnou dít divné věci: zapomíná, kde nechala stát auto, jestli si vzala prášky, dokonce objedná kočárek, i když nemá dítě. V hlavě má jen tu mrtvou ženu a zmatek. Cítí velkou vinu, že se ji nepokusila zachránit. A také to, že ji někdo sleduje…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown , 2017

Tereziee
27.05.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem! A to doslova. Knihu jsem vzala do ruky a už neodložila. Strhující a napínavé od začátku až do konce. Doporučuji všem milovníkům thrillerů, takhle to totiž má vypadat.

Kamxx
27.05.2018

Na tuto knihu jsem se koukala strašně dlouho v knihkupectví, zaujala mě hned. Důvod proč jsem si nebyla jistá ji koupit, protože detektivky nečtu, ale po přečtení této knihu už budu číst jenom a pouze detektivky. Jak už tady zde někdo zmiňoval 2/3 knihy je pořád dokola. Co se mi libilo je to, že už od začátku to bylo zajímavé. Za mě doporučuju:)

SaskoMa
25.05.2018 5 z 5

Za mě výborná kniha.

kaca.ka
24.05.2018 2 z 5

Průhledné a v podstatě dost podobné předchozí knize. Ne.

katst
23.05.2018 4 z 5

Čtivá od začátku do konce. Sice začnete záhy tušit o co asi jde, ale vůbec ničemu to nevadí. Autorka umí zaujmout, styl jejího psaní mi vyhovuje. Za sebe doporučuji.

Mrňous1
23.05.2018 4 z 5

Stejně jako předchozí román autorky je kniha čtivá, čte se téměř sama. Začátek sice trochu rozvleklejší, ale konec opět strhující. Jen jsem brzy odhadla, kdo za vším stojí, ale to může být tím, že jsem četla její první knihu. Ale zážitek ze čtení mi to nepokazilo. Určitě stojí za přečtení (navíc se čte rychle, takže moc času Vás to stát nebude) :-)

Jana8774
22.05.2018 5 z 5

Přečtená velmi rychle. Pro oddechové čtení jako dělaná.

PetraBery
21.05.2018 4 z 5

Napínavý čtivý román s trochu pozvolným začátkem, který ale plynule přejde ve zběsilý konec. Hlavní hrdinka Cass po hrůzném zážitku začne pochybovat o svém zdravém rozumu a zjišťuje, že věřit vlastně nemůže nikomu. Stejně jako předchozí autorčina kniha je to opravdu dobře zpracované a čtivé.

If_odkolka
21.05.2018 3 z 5

Po knize jsem sáhla po velkém nadšení z prvotiny Za zavřenými dveřmi. Mé očekávaní bohužel úplně nenaplnila - hlavní hrdinka mi trochu vadila svým chováním a dost brzy jsem věděla, kdo za tím vší asi stojí.
Nicméně,knihu můžu doporučit, autorka píše velmi poutavě.

Blaufik
20.05.2018 4 z 5

Kniha se dá určitě zařadit, jako "jednohubka." Horko těžko se vůbec odkládá z ruky a čte se doslova sama. Za sebe knihu rozhodně doporučuji k přečtení, zvláště pak, pokud nejste v thrillerech zase až tak zběhlí a po nějakém čtivém zrovna pokukujete.

M100
19.05.2018 5 z 5

Přečteno jednim dechem. Nemohla jsem se odlepit. Napínavé.

Ywonek
18.05.2018 5 z 5

Uzasne. Ten konec jako vzdy takovy zrychleny, ale nemohla jsem se odtrhnout a celou dobu byla napnuta jak toto dopadne.

Moudd
17.05.2018 3 z 5

Hezky se čte,ale bohužel hodně brzy mi bylo jasné,kdo za tím vším stojí.Doufala jsem,že se aspoň částečně mýlím a ještě mě čeká překvapení,to se ale nestalo.Hlavní hrdinka mi nesedla svou naivitou a bezvýhradnou důvěřivostí.Jinak si myslím,že pro toho,kdo čte thrillery jen zřídkakdy,to může být napínavější,než pro pravidelné čtenáře thrillerů,kteří už hodně předvídají a odhadují.

Nikilakula
17.05.2018 2 z 5

Za mě velké zklámání, zase se mi bohužel potvrdilo, že čím více reklam a nápisů bestseller, tím horší kniha. Úplně o ničem, celé se to vleklo, pořád jsem čekala, kdy se to zlomí a nezlomilo, jedna velká nuda. Na konci mi chyběla nějaká konfrontace, po tom rozvleklém ději neději za mě nepochopitelně useknutý a jen to podtrhlo celkový špatný dojem

DančaM
14.05.2018 5 z 5

Naprosto skvělá knížka, která se četla sama a nešla odložit :)

mirunda
14.05.2018 4 z 5

Ze začátku jsem se do knihy vůbec nemohla začíst, přislo mi, že je to příběh o ničem, ale od druhé poloviny to začalo mít trošku spád a konečně mě začala bavit. Za první půlku knihy, ale odebírám jednu hvězdičku

evonra
14.05.2018 4 z 5

Tahle autorka mi opět vyšponovala tep :-)
Povedený thriller.

Pitbullka
14.05.2018 5 z 5

Napínavé, dobře vykreslena psychika Cass. I když po prvotině autorky jsem už tušila, jak příběh asi dopadne. I přes to se ale kniha četla hezky.

Januli
13.05.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi se mi líbilo hodně, ale tahle kniha ji přeskočila. I když možná lehce předvídatelná, tak stejně člověk do konce neví, jestli je to tak nebo ne. Kniha mě tak strhla, že jsem potom sama nevěděla, jestli ta sklenice co leží na na našem stole tam byla nebo ne. ☺ SPOILER - co mě ale trochu zklamalo, bylo jak Cass přišla k tomu telefonu, myslím, že by se to dalo vymyslet i trochu jinak. No je šílené, co je člověk schopný udělat pro peníze. Už teď se moc těším na další knížku.

sweeneytodd
13.05.2018 5 z 5

Ač mě chování hlavních postav vytáčelo celou dobu, kniha se čte sama a napětí je krásně budováno. Nadprůměrná kniha, ale ne nejlepší za poslední dobu.