V pasti lží

V pasti lží https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391558/bmid_v-pasti-lzi-4wP-391558.png 4 2518 759

Neměla to dělat, vážně neměla. Aby si zkrátila cestu, vydala se Cass autem domů po neosvětlené, křivolaké a opuštěné cestě lesem. Venku navíc zuřila bouřka a ona v tom psím počasí uviděla na kraji cesty auto, v němž seděla jakási žena. Zastavila kousek před ní a počkala, jestli nevystoupí, aby si řekla o pomoc. Když se nic nedělo, vyrazila k domovu, přece po ní nikdo nemůže chtít, aby vylezla z auta na déšť! Druhý den zjistila, že právě tam, kudy jela, byla nalezena mrtvá žena v autě. Zavražděná žena. Mohla ji zachránit? Nebo už byla mrtvá? A co kdyby byla na jejím místě ona sama? Manžel by se zlobil, kdyby věděl, že tamtudy jela… A tak nikomu nic neřekla. Od té doby se jí ale začnou dít divné věci: zapomíná, kde nechala stát auto, jestli si vzala prášky, dokonce objedná kočárek, i když nemá dítě. V hlavě má jen tu mrtvou ženu a zmatek. Cítí velkou vinu, že se ji nepokusila zachránit. A také to, že ji někdo sleduje…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown , 2017

alca.h
30.04.2018 5 z 5

První kniha B.A. Paris Za zavřenými dveřmi se stala bestsellerem, i když mě nijak zvlášť neuchvátila. Autorce jsem dala druhou šanci a knihou V pasti lží si reputaci napravila a posunula o pořádný kus dál. Cass mi byla sympatická a od počátku jsem tušila, že to s její demencí nebude tak vážné a rychlé. Rozuzlení mě ale překvapilo. Nápad je podobný jako má kniha Žena v okně - žena, která je v domě a kterou svět považuje za nemocnou. K tomu někdo, kdo toho dokáže využít. Ano, V pasti lží stojí za přečtení.

Manyna
30.04.2018 4 z 5

Psychologický thriller, kde si ničím nemůžete být jisti, je blázen ona, on, všichni nebo snad vy?

putpuda
29.04.2018 3 z 5

Na tuto knihu jsem se moc těšila. Né, že bych byla zklamaná, jen mě to tolik nebavilo jako Za zavřenými dveřmi. Přislo mi to takové plytké, nudné, předvídatelné....aspoň prvních 200 stran. Nijak jsem se do toho nedokázala ponořit. Ale čtivost se upřít nedá. Nejlepší je až konec, myslím tu smskovou konverzaci ;)
Ale určitě se budu těšit na další dílko této autorky :)
Pěkná obálka.

Kerberos
29.04.2018 4 z 5

Nebyla to špatná knížka,ale nějak jsem od začátku tušila kdo zatím stojí.První autorčina kniha se mi líbila více.

Májíček
27.04.2018 1 z 5

Tento žánr mám hodně ráda, ale tato kniha mě vůbec nezaujala. Celá mi přišla napsaná jen "po povrchu". Nic nebylo propracované do hloubky, momentálně bych ani jednu z postav nemohla nijak popsat, protože jsem se o nich nedozvěděla vůbec nic. Všechny potíže které hlavní hrdinka měla, byly popsané tak, že na vás působily jen jako naprosté blbosti. Závěr dobrý, ale celkový dojem z knihy špatný.

romanka26
27.04.2018 5 z 5

Skvělá kniha, bavila mne stejně jako Za zavřenými dveřmi. A ten konec naprosto dokonalý :)

Michaeella
26.04.2018 4 z 5

První knížka Za zavřenými dveřmi se mi líbila víc, ale musím říct, že i tohle se moc povedlo. Velice čtivé :)

sabina8042
26.04.2018 5 z 5

Je 3.10 rano a ja docitam Pasti. No, chvilema jsem taky byla v pasti a malinko se bala. :-D Konec me prekvapil, kniha pekne utikala, za me pet* takove knihy mam rada! Jen je ted cas po tech vsech mrtvolach dat si neco ruzovejsiho. :-))

Kozel65
24.04.2018 3 z 5

Druhá knížka autorky podle stejné šablony - chuděrka zmanipulovaná žena se vzepře svému tyranskému okolí a napínavý příběh končí happy endem. Příběh je opět napsaný čtivě, knížku jsem během čtení odkládala jen nerada, ačkoli mě hlavní hrdinka neskutečně štvala svým nelogickým chováním a vršením zbytečných a nesmyslných lží. Další podobné čtení si ráda odpustím... Tři hvězdy za dobré řemeslo. Napětí do poslední stránky, přesně jak očekávám od tohoto žánru.

Lennji
23.04.2018 5 z 5

Wow! Tak to byla síla..U první kapitoly jsem zadržela dech a vydechla až u konce poslední kapitoly. Neskutečně napínavé, zajímavé a promyšlené, nešlo se odtrhnout a za jeden den byla celkem silná kniha přečtena :-) Určitě doporučuji a nemůžu se dočkat dalšího díla této autorky!

romana0733
22.04.2018 5 z 5

Jsem z této knihy nadšená, hodně lidí tu píše, že od poloviny knihy věděli kdo za tím vším je, tak já tápala až do konce. Nemohla jsem ji vübec odložit, jak to bylo napínavé, tak jsem to přečetla za den. Nevím která je lepší, jestli za zavřenými dveřmi, nebo tahle. Obě jsou bomba, ikdyž je každá jiná. Doporučuji přečíst.

mon.str
22.04.2018 5 z 5

super kniha, napínavá od začátku do konce :)

Arsi007
22.04.2018 3 z 5

Rozuzleni mi bylo diky pomerne castym naznakum jasne po par desitkach stran, ale i tak byl dej vcelku napinavy. Libilo se mi jak se se vsim Cass nakonec vyporadala. Jen ty jeji pocity byly porad dokola opakovany jak kolovratek takze jsem i misty preskakovala. A hlavne mi dost chybel nejaky epilog. Za zavrenymi dvermi pro me bylo cteni o dost lepsi, ale i tak byl tento titul lehce nadprumerny a doporucuji ho.

marketa1933
21.04.2018 5 z 5

Pro mě trochu pomalejší rozjezd, nicméně pak nastal zlom a já se nemohla od knížky odpoutat. Za mě super a těším se na další.

Zrzavá_Tereza
21.04.2018 3 z 5

Autorky prvotina se mi líbila rozhodně víc. V téhle knize to bylo všechno takové předvídatelné... Ale zhltla jsem ji, o tom žádná. Je to čtivé. Jen jsem už namlsaná všech možných thrillerů, tak mě tohle tolik nešokovalo.

MikeDV3
21.04.2018 5 z 5

Po úžasné knize Za zavřenými dveřmi přišla B. A. Paris s další skvělou knihou. Opravdu oceňuji to, jak se jí podařilo vystihnout myšlení postavy, která má strašný strach a výčitky svědomí. Konec mi přišel mnohem lépe zvládnutý než u předchozí knihy a jsem moc rád, že se autorka pořád jen zlepšuje a určitě si ji přidám ke svým oblíbeným autorům a budu její literární tvorbu bedlivě sledovat.

Enamorada
21.04.2018 3 z 5

Četlo se dobře, rychle, jedna z kratších knih. Na mě psáno zbytečně moc jednoduchým jazykem. Námět zajímavý, určitě napínavé, ale závěr trochu předvídatelný a rychle rozřešeno. Zápletka není nějak složitá. Dalo se dle mého lépe propracovat. Bavil mě úsek obsahující SMS komunikaci mezi vedlejšími postavami proložený komentářem hlavní hrdinky. Čekala jsem víc.

anája
21.04.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, které jsem četla, nezamýšlela jsem se kdo je pachatel,ale také jsem to vytušila,ale jistá jsem si nebyla, takže jsem si užívala a neubralo to na napínavosti a mrazivosti ,jak to postupně do sebe zapadalo a jak to hrdinka vyřešila.Ty stavy po lécích na uklidnění,jsou přesné,a vžila jsem se do situace hrdinky.

Coucouha
20.04.2018 2 z 5

Z knihy Za zavřenými dveřmi jsem byla neskutečně nadšená a proto jsem se nemohla dočkat, až začnu číst tuto knihu. Sice jsem ji taky přečetla jen za jeden den, ale velmi mne zklamala. Nejenže jsem od začátku věděla, jak to všechno asi dopadne, ale taky mi připadalo, že prvních cca 160 stran bylo nudných a napsaných jako přes kopírák. Hrůůůůza. Doufám, že další kniha, kterou autorka vydá, se mi opět trefí do vkusu, protože tohle byl opravdu krok vedle :(. Škoda.

lenka666
20.04.2018 5 z 5

Skvělá kniha, napínavá od začátku až do konce