Už vím proč 2.

Tato knížka je o vynálezech a vynálezcích, ale také se dozvíme proč Měsíc padá a nespadne, čím to, že rostliny léčí, jak lidé přišli na princip rakety, jak vznikali první cesty a jak se stavějí dnešní silnice, co všechno se musí stát než si zahrajeme s míčem, nebo se obujeme do gumových holinek, co předchází tomu, abychom si mohli vyslechnout rozhlasovou reportáž......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/114237/uz-vim-proc-ii-fzs-114237.jpg 4.855

Už vím proč (2.)

Pro děti a mládež, Encyklopedie, vzdělání
Vydáno:, Albatros

Godvind
26.11.2017

Tuto knížku jsem jako kluk zbožňoval. Několikrát týdně jsem si v ní po příchodu ze školy domů listoval. Opratroval jsem ji, zachovala se v úžasném stavu a dnes si v ní rádi listují mí dva synkové.

mira.l
12.09.2014

Už vím proč a Už vím proč II byly knihy, které svého času působily jako zjevení. V tehdejší době moc encyklopedií nevycházelo a většina mladých čtenářů na ně a především na názorné obrázky B. Kubašty koukala zřejmě asi stejně jako já, čili jako na zjevení:). Mám ty knížky obě dodnes doma.

Tinoušek
05.09.2014

Druhá encyklopedie (po Už vím proč 2), kterou jsem přečetla. Poděděná po otci, skvělá a nadčasová. Nejlepší obrázky :D

vlkodlaq
30.07.2014

Škodovi s p. Kubaštou odvedli vynikající práci. Tuto knihu jsem dostal coby asi osmiletý a mé rodiče tak uchránila od mnohých "proč". Stále ji mám a občas s příjemnou nostalgií prolistuju.

vitavita
13.03.2012

Výborná encyklopedie pro děti i dospělé.

encyklopedie pro děti

Autoři knihy