Už vím proč 1.

Srozumitelná a výtvarně poutavá forma encyklopedie vysvětlující dětským čtenářům výrobní procesy při zpracování různých surovin (sklo, dřevo) nebo potravin (kakao, cukr, obilí, olej, voda)

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/207822/uz-vim-proc-i-kRf-207822.jpg 4.866

Už vím proč (1.)

Pro děti a mládež, Encyklopedie, vzdělání
Vydáno:, Albatros

SSTknihy

V téhle knize jsme dokázali ležet hodiny a hodiny a dopodrobna studovat třeba výrobu mýdla, látky nebo mražených výrobků. Z dnešního pohledu jsou mnohé technologie už zastaralé nebo dokonce v propadlišti dějin, ale jeden nikdy neví, kdy se tyhle znalosti zase budou hodit.

joachim36
02.12.2017

Díky této knížce, jednou v budoucnosti, někdo opět vybuduje civilizaci :-)

Godvind
26.11.2017

Tuto knížku jsem jako kluk zbožňoval. Několikrát týdně jsem si v ní po příchodu ze školy domů listoval. Opratroval jsem ji, zachovala se v úžasném stavu a dnes si v ní rádi listují mí dva synkové.

boxas
23.10.2017

Takových knížek není nikdy dost!

katka9574
23.10.2017

Milovala jsem tuhle knížku :-)

Petrstik
03.01.2017

Krásně zpracovaná encyklopedie, jen škoda, že ty technologie jsou už trošku zastaralé ;-( , ale přesto má pořád co nabídnout i dnešním čtenářům.

majík1
06.07.2016

První encyklopedie kterou přečetla a líbila

Tinoušek
05.09.2014

První encyklopedie, kterou jsem přečetla... Super kniha, která je "nadčasová"... :-)

KattyV.
16.12.2013

Dodnes si pamatuji na ty Vánoce, kdy jsme s bratrem dostali tuto knihu. :-) Moc se mi líbila.

mautina7
01.03.2013

Knížka, kterou jsme si se sestrou vždycky hrozně rádi prohlížely. Jsou tam moc hezky vykreslené procesy například při výrobě knih, elektřiny a podobně, což je velmi zajímavé. Obzvlášt, když v té době informační technologie nebyly tak pokročilé.

Exodus
19.12.2011

Když jsem byla menší a ještě nebyl internet byla to knížka ze které jsem ráda čerpala vědomosti a myslím že mi pomůže i teď u maturity. Je tam například perfektně vysvětlena výroba oceli a železa.