Útok titánů 16

Útok titánů 16 https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384582/bmid_utok-titanu-16-u4f-384582.jpg 5 68 7

Útok titánů série

Splácet otcovy hříchy není nic lehkého, avšak Eren je pevně rozhodnut vyjít Rodu Reissovi vstříc a obětovat se pro dobro lidstva. Ani Historia však nehodlá přihlížet, jak se její vlastní otec dopouští zla, a mezi otcem a dcerou tak hrozí vypuknout rodinný spor, který by mohl být lidské rase osudný...

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

Shingeki No Kyojin 16 , 2015

jirijanovotny
26.02.2024 5 z 5

Velká várka vysvětlení je tady. Ale ono to celé stejně (jako vždy) bude ještě trochu jinak.
16. díl se zabývá "vyšším dobrem" a jiným ospravedlněním pro vraždu.

Davidin
02.03.2023 5 z 5

Střípek k objasnění smrti rodiny Reissových (alespoň z pohledu papá Reisse). Také je vysvětleno, proč se tento rod stal královským a kdo má vůči jejich specifickému kralování odolnost... Dojde i na akční sekvenci (průzkumníci-absolventi X skupina nepřátel-na-odpis). Většina dílu se točí kolem vysvětlování, je plná vzteklých, odsuzujících, zmatených, nebo šokovaných pohledů. Eren pouze hostuje (s roubíkem v puse se žádná paráda dělat nedá), více prostoru dostane Historia. Evidentně se dostáváme k (dalšímu) zásadnímu zlomu v sérii.

vevera6
31.01.2022 5 z 5

Takový vysvětlovací díl, který dost pomáhá k pochopení fungování "inteligentních" titánů, i když stále nen´víme prakticky nic, byl to alespoň takový malý náhled. Jsem ráda, že historia konečně taky dostala trochu prostoru, i když je mi jasné, že to dlouho trvat nebude. Fajnovej díl, těším se na další.

KillHurt
05.04.2020 4 z 5

Ty jo. Mám pocit, že mi to dalo více otázek než odpovědí. Nicméně jsem rád, že některé linky si můžu škrtnout a zase se boj přesune mimo zdi.

B-artX
03.03.2020 5 z 5

Jeden z lepších dílů. Parádní děj, který baví od začátku do konce. Zábavné čtení se skvělou kresbou. Hned otevírám další díl.

protokol
19.05.2019 1 z 5

dá sa
neni to najlepší diel série ale čítať sa to dá

Nevimm
04.08.2018 5 z 5