Zášť

Děsivá síla plná zášti napadla naše město.
Zvítězí láska nebo žízeň po krvi?

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416156/big_zast-875-416156.JPG 3.4863

Upíří deníky / Upírske denníky 3.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Fury, 1991

Kniha Zášť

VAnna
10.02.2021

Tento díl mě bavil zatím nejvíc, už tam byla pořádná akce. Děj mě chytil už od začátku a do konce nepustil.

Nelíísek
14.07.2020

Hnedka ve třetím díle tolik zvratů a kliček ? tohle je kniha dle mého gusta, pořád se něco děje a musím číst dál a dál, kniha má konečně už svižné tempo jen tak dál a ten konec? No mám z něho takové smíšené pocity.. ale i tak super !!

Nikolaroj
08.07.2020

Tento díl se mi líbil nejvíc. Konec byl z části předvídatelný, ale také mě překvapil. Zápletka byla mnohem lepší než u předchozích dílů.

Charmedka
20.06.2020

Daleko napínavější než předchozí díly, tenhle díl mě bavil více, konečně to mělo nějaký říz a neřešil se jen milostný vztah mezi Stefanem, Damonem a Elenou. Kniha měla tajemný nádech, konec se odehrává v tajemné hrobce, kde se hlavním hrdinům zjeví duch Honorie Fellové, která varuje před nebezpečím, které se blíží.

Sice si kniha zaslouží o kapku lepší hodnocení než předchozí dva díly, přesto se nejedná o žádné světoborné dílo, které by něčím uchvátilo.

lucifree91
24.05.2020

Už jsem si zvykla, jak moc se kniha liší od seriálu. Tento díl se mi moc líbil. Konec mě dokonce dojal.

h.belaiova
01.02.2020

Fajn příběh.

Nikola97
17.01.2020

Tuto sérii mám moc ráda..

lucygreen
15.09.2019

Bavilo mě to trochu méně, než druhý díl, ale to bylo tím, že jsem měla méně času a četla po kouskach. Jinak konec byl docela zajímavý a uvidíme, jak to autorka vymyslí do příštího dílu, který si nejspíš také přečtu.