V moci tieňov

V moci tieňov https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90483/v-moci-tienov-90483.jpg 4 427 33

Stefana zajali a uväznili démonickí duchovia, ktorí vo Fell's Church rozpútali peklo. Elena ho chce zachrániť, a tak sa vydáva na nebezpečnú púť do Temných rozmerov. Damon putuje s ňou, pretože on jediný pozná miesto, kde je Stefan uväznený. Elena sa nezastaví pred nijakou prekážkou, svoju lásku chce zachrániť za každú cenu. Okrem temných síl však bojuje aj s ďalším nebezpečenstvom - s utajenou túžbou po Damonovi, ktorá každý deň rastie...... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (SK)

The Return: Shadow Souls, vol.2 , 2010

VAnna
16.08.2022 3 z 5

Jeden z lepších dílů. Musím vytknout, že se občas ztrácím v dialozích. Opět tu jsou zbytečně dlouhé pasáže.

vercatko20
16.02.2022 1 z 5

Nemůžu si pomoct, ale opravdu je to kolosální blbost. Děj nedává smysl. Autorka nedokáže ani pořádně vysvětlit, CO se tam vlastně děje. Všechno je tam hrozně zmatené. Dialogy jak z hodně nepovedené parodie.
Za mě velký špatný.
A díky bohu seriál je zcela jiný. Díky bohu za to!

h.belaiova
01.02.2020 5 z 5

Nevím co už napsat. Mám doma celou sérii knih. A příběh není pro mě nějak náročný takže si u čtení krásně odpočinu..

Nikola_
17.01.2020 4 z 5

Za mě ano

postrach
02.09.2019 4 z 5

Da se cist,ale je cas na prestavku.V nejlepsim se ma prestat,takze timto dilem,prozatim koncim.

Monsealla
10.04.2019 5 z 5

Sympatická kniha, líbilo se mi napětí mezi Damonem a Elenou. Skvěle popsané. Jen pro příště... Někdo by si po sobě měl zkontrolovat text. Takových překlepů! Rve to oči.

Denča23
02.03.2019 4 z 5

Zatím mě tento díl bavil nejvíce. Jsem zvědavá na pokračování. :)

Hoshi
04.03.2018 5 z 5

Fju, jsme u sedmého dílu a konečně se objevilo něco překvapivého. Něco v co jsem doufala. Tento díl je oproti předešlým čtivější, velkolepější, zajímavější. Avšak možná, kdyby tohle bylo hned od začátku a nebylo by tolik vycpávkových dílů, byla by tato série mnohem ... lepší. Protože všechny přeci tíhneme k tomu "zlému" ...

sola_lupa
08.02.2018 3 z 5

Konečně díl, ve kterém se něco dělo a relativně mě i bavil.

evca7271
08.06.2016

Kniha me zklamala cekala sem vic

Mruskulka
18.04.2016 3 z 5

Vracela jsem se k ní po delší době a zdálo se mi, že jednou píše autorka o jednom a hned vzápětí o druhém. Musela jsem se vracet zpět, jestli mi něco neušlo. Ale nepatří mezi ty nejhorší ze série.

Always a reader
09.07.2015 5 z 5

Všechny díly Upířích deníků se mi líbí. A tento není vyjímkou ;)

Nagadir
07.01.2015 2 z 5

Mírné zlepšení, ale ani tak to není nic světoborného, první čtyři knihy byly to nejlepší v téhle sérii a mám pocit, že už je nic netrumfne. Příběh má spoustu mezer, zybtečně se zdržuje naprosto nepodtstanými věcmi, charaktery opět zapomínají používat mozek a chovat se na svůj věk.
3/10

Keithi
10.09.2014 2 z 5

Popravdě jsem touto knižní sérií nadšená nebyla...horko-těžko jsem se prokousala až k tomuto dílu. Asi jsem pořád čekala,že se něco zvrtne a já se do knížek ponořím...ale nestalo se a já přestala očekávat a hlavně číst :) Autorka má nepochybně velkou fantazii (občas až příliš), a proto mi v některých částech kniha přišla spíš jako pohádka.

Betnka81
18.08.2014 3 z 5

Tento díl se mně osobně zdál zas o trochu slabší , ale snad to další díly doženou :D

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Mám tyto knihy docela ráda, zároveň sleduji i seriál s výborným hereckým obsazením, ale nemohu tyto dvě věci porovnávat, jelikož jsou knihy brané jako předlohy, ale každá verze ( kniha / serál ) si jdou svou cestou. A proto mne baví oba směry.
Přečetla jsem všechny její knihy a u žádné jsem se nenudila.

trynitrix
16.06.2014 3 z 5

Mno deníky sedmí díl mi dělal hodně velký potíže ze začátku než jsem se dostala do děje příběhu jelikož ostatní knihy jsem četla před 2 roky :-D a opět mi to přišlo jako velký nesmysl ale pak jsem se nějak začetla :-) takže to celkem šlo a už frčím osmí díl.

SelenaDemi428
06.06.2014 4 z 5

Líbila se mi první kapitola, kde byly shrnuty všechny předešlé díly :). Takové věci mám v knihách ráda :D. Pak už to ale bylo skoro půlku knížky pořád - Damon chce Elenu, Elena chce Damona, ale miluje Stefana. I přes to ale s Damonem na motelu kdo ví co :D. Začalo mě to bavit, až když tam přijeli Meredith a Bonnie :). A chyběli mi tam Šiniči a Misao :D.

hradilovi.mk
02.10.2013 5 z 5

Kniha skvělá. Těším se až budu mít další knihu. Skončilo to tak, až mě nutí si koupit další díl :-D

sabanka
11.09.2013 5 z 5

moc pěkná kniha. Líbí se mi celkově . Skvělá zápletka a vůbec děj.

upíři pro dospívající mládež (young adult)

Lisa Jane Smith
americká, 1965