V moci tieňov přehled

V moci tieňov https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90483/v-moci-tienov-90483.jpg 4 427 427

Stefana zajali a uväznili démonickí duchovia, ktorí vo Fell's Church rozpútali peklo. Elena ho chce zachrániť, a tak sa vydáva na nebezpečnú púť do Temných rozmerov. Damon putuje s ňou, pretože on jediný pozná miesto, kde je Stefan uväznený. Elena sa nezastaví pred nijakou prekážkou, svoju lásku chce zachrániť za každú cenu. Okrem temných síl však bojuje aj s ďalším nebezpečenstvom - s utajenou túžbou po Damonovi, ktorá každý deň rastie...... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (SK)

The Return: Shadow Souls, vol.2 , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V moci tieňov. Přihlašte se a napište ho.

VAnna
16.08.2022 3 z 5

Jeden z lepších dílů. Musím vytknout, že se občas ztrácím v dialozích. Opět tu jsou zbytečně dlouhé pasáže.

vercatko20
16.02.2022 1 z 5

Nemůžu si pomoct, ale opravdu je to kolosální blbost. Děj nedává smysl. Autorka nedokáže ani pořádně vysvětlit, CO se tam vlastně děje. Všechno je tam hrozně zmatené. Dialogy jak z hodně nepovedené parodie.
Za mě velký špatný.
A díky bohu seriál je zcela jiný. Díky bohu za to!

h.belaiova
01.02.2020 5 z 5

Nevím co už napsat. Mám doma celou sérii knih. A příběh není pro mě nějak náročný takže si u čtení krásně odpočinu..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V moci tieňov v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech8x

upíři pro dospívající mládež (young adult)

Lisa Jane Smith
americká, 1965