Thor - Příběhy z Asgardu

Pohleď, odvážný dobrodruhu, na bájnou říši Asgard, domov tisíce mýtů a legend, jež po staletí inspirovaly a uchvacovaly lidstvo. Nyní můžeš tyto neuvěřitelné příběhy objevit i ty, převyprávěné nezaměnitelným marvelovským stylem v podání komiksových superhvězd Stana Leeho a Jacka Kirbyho.

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/286665/thor-pribehy-z-asgardu-JTQ-286665.jpg 4.120

Ultimátní komiksový komplet (86.)

Thor: Tales of Asgard

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Hachette

hroubek
14.06.2016

Tohle je pecka. Jsou to Báje a pověsti o Asgardu a jejich bozích v krátkých mini příbězích, které nám odvyprávý spoustu skvělých příběhu. Šlape to moc dobře, má to tempo a spád a objeví se tu desítky slavných postav od Lokiho, Odina, Thora, Baldera a mnoho další. Příběhy jsou uzavřené, což je dalším plusem ke krásné kresbě. Hodně dobrý a zajímavý komiks.

martinstefko
17.04.2016

Tohle oproštění se od světa Marvelu je parádní, což je také důvod, proč tuto knihu řadím k tomu nejlepšímu, co bylo ve druhé sezóně v rámci Ultimátního komiksového kompletu zveřejněno.

Marvel Ultimátní komiksový komplet komiksy superhrdinové Thor, severský bůh

Autoři knihy