Doctor Strange - Bezejmenná země, bezbřehý čas

Zlovolný baron Mordo, podporovaný mocí strašlivého Dormammua, se vrací do vesmíru Marvelu, aby zasel strach do srdcí smrtelníků. Dr. Strange, mistr mystických umění, se mu musí odvážně postavit do cesty a zvrátit misky vah ve prospěch dobra. Vydejte se do bezejmenné země v bezbřehém čase na stránkách této klasické ságy, kterou stvořili komiksové legendy Stan Lee a Stave Ditko....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267641/doctor-strange-bezejmenna-zeme-bezb-267641.jpg 3.629

Ultimátní komiksový komplet 87.

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno, Hachette

Doctor Strange: A Nameless Land, A Timeless Time, 2014

Kniha Doctor Strange - Bezejmenná země, bezbřehý čas

Hwaelos
17.06.2019

V UKK vyšla spousta šedesátkovýho retra. Leeho Dr. Strange mezi nima ale celkem vyniká. Je to sice ukecaný a dialogy jsou napsaný strašně formálně, ale jednotlivá dobrodružství jsou docela zábavná a kdyby mi bylo deset, myslím, že bych byl velkej fanda. Navíc k tomu dobře pasuje Ditkův psychedelickej styl.

milan1935
18.11.2018

Komiks je retro a někdy to pro mě bylo hrozně ukecaný. Příběh je vlastně o tom, že po Strangeovi jdou vojáci dormammua. Kresba je pěkně barevná.

Babouš
23.08.2016

Psychedelie 60. let v plné parádě. Doctor Strange naprosto vede po vizuální stránce a příběhová složka oproti ní trochu zaostává. Nicméně slušné představení hrdiny, jehož film půjde do kin letos na podzim.

hroubek
06.07.2016

To co příběhy Doktora Strange ztrácí v tunách dialogů od Leeho, tak to dohání nádhernou a přímo kouzlenou kresbou od Stevea Ditka, který si s ní náramně vyhrál. Samotné příběhy jsou fajn, a když nemáte Strange načteného(já také ne), tak potěší a mile.Problém je, že v těch příbězích chybí moment překvapení a pořád je to dokola a dokola. I tak mohu říci, že se jedná o dobrý komiks.

Kopta
09.06.2016

Po Přísaze jedu dál. Možná jsem si měl nejdřív přečíst toto. Tento komiks je zřejmě starší. Taky o tom vypovídá kresba a forma, jak je vše uděláno. Příběh je sice jasný, ale přijde mi lehce monotónní. Už jen tím, že se Strange pořád honí a vypořádává asi dvě stě stránek pořád s tím jedním a stejným. Po pár stránkách to začne být trošku nuda. Je toho škoda, ale jsem rád, že jsem viděl více ze Strange a mohlo mi to ukázat jeho jiná nemesis.

memphisz
22.04.2016

Nebavilo mě to, a to mám Strange rád. Stan Lee píše stále dokola totéž a míra naivity je zde neuvěřitelná, a to i na svou dobu. Ditko místy kreslí zajímavě, ale jinak také žádná sláva, v době vzniku již vznikaly komiksy s mnohem zajímavější kresbou (sci-fi, fantasy, psychedelickou). Celkově nezásadní kniha s průměrným dějem.

martinstefko
08.12.2015

Doctor Strange je postavou s velkým potenciálem, ale ten potenciál využil pouze Ditko, Stan Lee bohužel jel pořád dokola ty samé příběhy. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/09/1003-ultimatni-komiksovy-komplet-87.html

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova