Twisted Love: Bezpodmienečná láska

Twisted Love: Bezpodmienečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500459/bmid_bezpodmienecna-laska-1SS-500459.png 4 655 655

Twisted série

Má srdce z ľadu... ale pre ňu by spálil celý svet. Alex Volkov je diabol s tvárou anjela, prekliaty minulosťou, ktorej sa nedá uniknúť. Tragédia, ktorá ho prenasleduje celý život, z neho spravila človeka ženúceho sa za úspechom a pomstou. V jeho vnútornom svete niet miesta pre lásku. Jedného dňa ho osud prinúti dávať pozor na sestru svojho najlepšieho priateľa a jeho tvrdé vnútro začína praskať, taviť sa... Zachváti ho požiar, ničiaci múry, ktoré si okolo seba vytvoril... Ava Chen je slobodná duša, ktorá žije v zajatí nočných môr z detstva. Napriek svojej hroznej minulosti nikdy neprestala vnímať krásu okolo seba... vidí ju aj v srdci, ukrytom pod ľadovým povrchom muža, ktorého by nemala chcieť. Je najlepší priateľ jej brata. Je jej sused. Je jej záchranou a pádom zároveň. Toto sa nemalo nikdy stať. Ale stalo sa a prináša to odhalenia tajomstiev, ktoré môžu zničiť nielen ich dvoch, ale aj všetko, čo im je drahé.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Pandora

Twisted Love , 2021

astra3
14.03.2023 5 z 5

Pěkně se to četlo, i když Alex byl docela učitě psychopat jak vyšitej.

Turquoise
09.03.2023 5 z 5

Pustila jsem se do toho s obavou, že se mi to nebude líbit. Měla jsem strach, že to bude prostě MOC. Ne. Bylo to úplně, tak akorát.
Na tiktoku jsem četla o "tvrdém sexu", ale není ho tam tolik a za mě je v pohodě. Měla jsem pocit, že kniha je zaměřená především na příběhy obou hrdinů. Bylo to chytlavé od začátku až do konce a je to přesně ta kniha, kde jsem nedokázala přestat číst, dokud jsem se neprolistovala až na konec.
To co Alex udělal... mi vůbec nevadilo. Mně se tyhle majetnické typy chlapů v knihách líbí. Připomínal mi trochu Greysona Kinga z knihy V podsvětí od Katy Evans, ten se taky nebál "ušpinit si ruce". I když Greyson narozdíl od Alexe dával přece jen emoce více najevo. Nečekala jsem to, ale dokonce jsem se i zasmála.

Miluju tento příběh a už se nemůžu dočkat druhého dílu. Taky tak milujete bad boys, že jo?

Vknihách
09.03.2023 5 z 5

Príbeh Avy a Alexa sa odohráva na 320 stranách a už v prvej kapitole medzi postavami funguje chémia, aj keď si toho veľa nepovedia. Niežeby Ava nechcela. Ona je totiž v spoločnosti rada. Zbožňuje ľudí, fotografovanie, svoje priateľky, brata a žltú farbu. Je ako slniečko a je ťažké nemať ju rád. Kdežto Alex ach, Alex. Navonok je ako starý dudroš. Skúpy na slovo, odmeraný, arogantný a čertovsky inteligentný, čo mu je aj na škodu, keďže si pamätá každú chvíľu svojho života. Je to dar, či prekliatie? V každom prípade, aj jeho chytrá hlavička mu zabezpečila život, v ktorom slovo nedostatok neexistuje. Alex je sirota, jediným príbuzným mu je strýko, otcov brat. Dôvod, prečo je Alex voči ľuďom chladný, je jeho srdce. Bude stačiť žiara Avinho srdca, aby sa to jeho ľadové rozmrazilo?
V knihe je hneď niekoľko zlomových momentov. Ava a jej minulosť, Alex a jeho minulosť, Ava a jej expriateľ, Alex a jeho kamarátka s výhodami, strýko, Avin otec či už každý sám za seba alebo spolu, museli čeliť kadejakým prekážkam a osobným výzvam.
Autorka servíruje všetko pekne postupne, či už vzťah medzi postavami, zápletky a zvraty nič nie je unáhlené, všetko sa deje akosi plynulo z daných situácií. Musím priznať, že niektoré dramatické momenty boli a la nadvihnuté obočie, niektoré zvraty predvídateľné, no vôbec mi to neprekážalo, pretože autorka ma vcucla do deja a nepustila. Napäto som listovala(mojím slimačím tempom) až k záveru lebo chcete vedieť, či je koniec taký aký chcete, alebo sa autorka rozhodne vytrieť vám kocúra

Karin94
08.03.2023 5 z 5

Nikdy neprestanem čakať.
Prečo? Frustrovane som rozhodila rukami. Môžeš mať akúkoľvek ženu, ktorú chceš. Prečo si stále tu?
Pretože žiadna z nich nie je ty.

Kniha, ktorá je jedno veľké nereálne klišé, ale aj tak si tento príbeh zamilujete úplne najviac!

Arogantný, nebezpečný, majetnícky, chladný a sexy Alex Volkov, ktorý luskne prstami a má všetko.
Milé slniečko, Ava Chen, kde sa objavila, tam ste mali úsmev na tvári. Neprestávala veriť napriek tomu, že jej srdce bolo roztrieštené na malé kúsky a to niekoľkokrát.

Tá chémia medzi nimi je na 100 % ach. Celé sa mi to veľmi páčilo, napriek tomu, že podobný príbeh je v každej druhej knihe.ALE autorka to podala bravúrne, v príbehu je veľa tajomstiev a odhalenia sa budú vynárať na povrch veľmi pomaličky. Ku koncu knihy to nevidím inak iba ako vyvaľujete očné buľvy a ústa otvárate ako kapor. Štýl písania mi sadol extrémne a vďaka milému humoru mi miestami šklbalo kútikmi úst.

On sa ženie za pomstou, pred ktorou nechce uniknúť lebo ho sprevádza celý život.
Ona uväznená v spomienkach hoci nikdy neprestala vnímať krásu okolo sebavidí ju aj v mužovi, ktorý ma srdce chladnejšie ako ľad a ktorého by nemala nikdy chcieť.

Dark romance, sex, tragédia, krutosť, smútok, smiech, romantika, enemies to lovers, brothers best friend, badboy, tajomstvá, zvraty atď toto je len menší opis toho, čo vás čaká v tomto príbehu, kde sa nebudete cítiť iba ako na húsenkovej dráhe, toto bude jazda vášho života.

Minulosť nikdy nebude minulosťou a budúcnosť sa nikdy nebude vyvíjať tak, ako chceme.

Odporúčam!!! Aj keď si myslím, že po dočítaní knihy budete ešte dlho predýchavať príbeh rovnako ako ja.

Bryel
06.03.2023 4 z 5

"Ve skrytu duše tě fascinuje zima. Promlouvá k nejtemnějším zákoutím tvé duše. Projevuje se ve tvých nočních můrách. Je vším, čeho se bojíš, a proto ji miluješ. Protože se díky ní cítíš naživu."

Pro tento typ příběhu mám vcelku slabost. Drsný, zdánlivě bezcitný chlap, který při správném zacházení umí být i dobrý a jen ta správná žena dokáže ten ledovec rozehřát. Jsem ochotná leccos knihám s touto tématikou prominout, tady musím podotknout, že je příběh až příliš předvídatelný. Přesto je to příjemné čtení plné vtipných situací. U Operace Emoce jsem se vyloženě nachechtala a líbilo se mi i střídání pohledů Alexe a Avy.

LenkaPet
06.03.2023 5 z 5

Všechny tyto knihy jsou si podobné, když jí ale potřebujete, jsou krásné. Láska, která podle mého, v našem světě prostě neexistuje, jen ve filmech, knihách a našich snech. Příběh je to krásný, předvídatelný, plný energie. Určitě stojí za přečtení.

betule3
05.03.2023 3 z 5

Podobných knih jsem přečetla už mraky, tohle je takový průměr. Těšila jsem se na Alexe, protože je v online knižním světě velmi oblíbený, ale mně, ačkoliv měl své světlé chvilky, přišel spíše lehce psychopatický. Příběh byl zajímavý, občas doháněn do velkých extrémů, ale alespoň se to tím rychleji četlo. Na další díly se rozhodně chystám, vedlejší postavy mají totiž skvělý potenciál.

Raislin
01.03.2023 3 z 5

Za mě absolutně nereálný příběh, který mi přišel chvílemi až hloupý a poměrně předvídatelný. Jsou daleko lepší knihy. Mě nenadchla.

Ešína
28.02.2023 4 z 5

Musím přiznat, že (když je to velký bestseller) jsem měla velké očekávání a čekala takovou tu přeslazenou, typickou romanci. Ale to opravdu nebyla. Mělo to takový temný nádech a to se mi líbilo. Zajímavá a napínavá zápletka. I když trochu nereálná. V celku se mi příběh líbil ale pořád se nemůžu zbavit malého pocitu, že mi tam něco nesedělo. Proto dávám 4*.

Andrejka91
23.02.2023 4 z 5

Prvních 150 stran jsem nechápala tak vysoké hodnocení a říkala jsem si, že to nedočtu a to hlavně z toho důvodu, že nemám ráda knihy ze školního prostředí a navíc, když v každé erotické scéně čtu spojení "špinavá děvko" tak to je něco na mě.
Nicméně zvědavost mi nedala a četla jsem dál a kniha mě začala bavit. Školní prostředí se už nevyskytovalo a i erotické scény byly příjemnější.
Bavilo mě to díky temnému nádechu, dá se říct, až mafiánského prostředí. Bylo to napínavé a hltala jsem každou stránku. Alexe jsem úplně žrala, tento typ hlavních hrdinů v knihách zbožňuju.
Ale zase ten konec... Proč tam zase autorka musela cpát to odporné oslovení... Myslím si, že k sexu z lásky to prostě nepatří.
Těším se na další díl, ten snad bude v tomto ohledu lepší.

happy19
21.02.2023 5 z 5

Tohle mi fakt sedlo!
Mělo to vše,jiskru,dravost,čtivost...:-*
Parádní začátek série!
Není to určitě pro každého,ten kdo preferuje čistou romantiku si na své nepřijde,ale autorka v začátku píše varování.
Podle některých komentářů...to asi napsala nečitelně,-)
Každého svobodná volba...já nemám problém číst téma hate love...dark romance...
Prostě je to skvělý kousek!

„Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.“

bezzink
15.02.2023 1 z 5

Asi takhle - WTF?! Kdyz pominu absolutni nerealnost celeho pribehu, tak navic ta radoby mafiansko “detektivni” linka byla hodne velka ubohost. Plus nejsem fandou pornosexu a povelum jak pro psa. Za me je to ponizujici a ne sexy. Absolutne toxicky gauner je taky ok? Typek klidne muze byt chladny, ale co je moc, to je moc. Jestli je tohle bestseller, tak buh s nama.
Jednu hvezdu aspon za relativni ctivost.

Ewe291
12.02.2023 5 z 5

Teda to bolo nieco. Nevedela som sa od knihy odtrhnut. Ale .... Ava jej chovanie niekedy ako "hlupa husicka", Alex vyzeralo ze zacne mäknut ale nastastie to autorka zachranila. Sem-tam som sa trosicka stracala, ale nastastie nie casto. Trosicka mi vadilo urychlene ukoncenie vsetkeho, ale prekusla som to. Je pravda ze taketo knihy niesu pre kazdeho ale ja za mna mozem povedat ze autorka s touto knihou bude patrit medzi tie ku ktorym sa rada vratim

JaAnička
09.02.2023 3 z 5

Ta kniha má obrovský hype ...o tom nepochybně, jenže i trochu nepochopitelně. Zápletka je zajímavá (částečně originální - díky závěrečnému zvratu - ale částečně romanticky generická - enemines to lovers, bratrův best friend, protiklady se přitahují, bohatý, sexy bad boy...). Jenže tady to podle mě překračuje meze únosnosti, on není jenom chladný a majetnický, on je přímo sociopat, násilník a staker. Jasný a zřetelný redflag.
Ava je no...kdybych nevěděla, že je jí 22 nebo 23, řekla bych tak 16. Na druhou stranu je zamilovaná a zamilovaní lidé myslí trochu jinak.

+SPOILER: rozhodně se mi nelíbilo zpracování ztráty paměti, bylo to neskutečně zrychlené a vlastně i docela hloupé. A potom ten "skorokonec" v galerii....ani tam se prostě nemohl zachovat jako normální člověk, abychom měli nějaký hmatatelný progres nebo něco takového... škoda, promarněná příležitost.
Co ale oceňuji je první sexuální scéna z pohledu muže.

Dellphi
04.02.2023 4 z 5

(SPOILER) Spoiler: Z této knihy mám takové smíšené pocity, na jednou stranu to bylo čtivé a zajímavé, na druhou to bylo místy až přehnaně jednoduché a málo propracované. Chtěl ji, chtěla ho a bum, zamilovali se. Ona si vzpomněla na trauma z dětství, bum on to vyřešil. Chtěl najít vraha svých rodičů, bum našel dokumenty, které mu vše objasnily, a tak to šlo v podstatě ve všem. I přesto si příběh udržel čtivost a dočetla jsem to v podstatě na jeden zátah. Spíš mi bylo proti srsti žárlivé a agresivní chování hlavního hrdiny. To, že ji v posteli oslovoval děvko ani neberu v potaz, hold každému se líbí něco jiného a proti gustu… Ale to chování bylo moc. Jako chápu, že je sexy, když má chlap trochu vlastnické sklony, ale tohle bylo přehnané. A chraň bůh, kdyby to necítila stejně… konec spoileru.

Řekla bych, že kniha spadá do klasické Young Adult sekce, takže pokud jste ve správném rozpoložení, tak vás nezklame a možná vás i naladí na další díly. Já osobně znám lepší knihy, přesto se pustím i do dalších dílů. Hlavně ta o Bridget asi bude dost zajímavá a já jsem zvědavá, jak si s tím autorka poradí.

nina3905
03.02.2023 5 z 5

Pri prečítaní anotácie tejto knihy si možno myslíte, že viete o čom kniha bude, no zdanie môže klamať. Kniha vás vtiahne do deja už od prvých strán. Možno sa vám bude zdať téma knihy otrepaná, ale upútajú vás sympatickí hlavní hrdinovia, ako aj ich vzájomné hašterenie. Autorku tejto knihy si určite zaradíte k svojim obľúbeným "romantikuš" autorom. Už teraz sa teším na pokračovanie série.

alzbeta2843
03.02.2023 4 z 5

Veľký hit internetu (hlavne zahraničného), preto som sa nechala nalákať a siahla po tejto knihe. Bohužiaľ moja chyba, že som si urobila isté očakávanie a myslela, že kniha bude hodne drsná v zmysle, že tam bude veľký alfa samec. Upozornenie autorky moje pocity len umocnilo a tak som sa do knihy pustila s veľkým nadšením.

Kniha pojednáva o dvoch rozdielných postavách. Obaja prežili traumu v detstve, ale zatiaľ čo ona traumu vytesnila z hlavy a nepamätá si to, on si to opakuje každý deň.

Knihu by som rozdelila na tri časti. 1.časť: spoznávanie hrdinov a ich neustále iskrenie (táto časť ma veľmi bavila), 2.časť: závisloť hrdinov na sebe samých (táto časť ma vôbec nebavila) a 3.časť: rozuzlenie a hlavná zápletka (na túto časť som čakala celú knihu). Ak by nebolo tretej časti knihy tak by som bola veľmi naštvaná, avšak kvôli pekne vymyslenej zápletke ma kniha bavila. Za mňa však mohla autorka z toho vyťažiť ešte väčšie napätie, ale možno sa dočkáme v iných knihách.

Z vedalších postáv sa mi veľmi páčila postava Bridget a Jules. Na ich príbehy sa rozhode teším.

Elize
30.01.2023 5 z 5

Tak tohle byla pecka a opravdu se mi to moc líbilo. Bylo to čtivé, dialogy byly poutavé a mezi Alexem a Avou to neskutečně jiskřilo a oba dva hlavní hrdiny jsem si oblíbila. Alex mi trochu připomínal typické hrdiny z knihy L. J. Shenové. Byla jsem taky moc ráda, že se tam neřešilo už tisíckrát ohrané téma "je to ségra mýho kámoše, takže na ni ani nesáhnu"... bylo to romantické, vtipné... jiskřilo to a mělo to nádech akčnosti. Zkrátka spokojenost, rozhodně doporučuji a moc se těším na další díl.

Literarytwins
26.01.2023 4 z 5

Přijde vám už téma bratrova nejlepšího kamaráda ohrané? Měla jsem to dost podobně a opravdu jsem se bála, že Twisted Love nebude mít nic navíc, byla jsem tak při jejím čtení trochu skeptická. Díky bohu to bylo zbytečné! Ana Huang mě svou první knihou velmi mile překvapila. Za mě z tématu vytřískala totální maximum a moc se mi kniha líbila. Četlo se to samo, velmi čtivě napsané, zajímavé dialogy a poutavé příběhy obou hrdinů. To vše ve Twisted Love naleznete. Trochu byly předvídatelné Alexovy pohnutky, ale i tak si kniha našla něco, čím mě totálně překvapila a rozsekala... Opravdu smekám klobouk před touto autorkou, že napsala ve svém věku takto kvalitní a zejména propracovaný příběh. Skvělý na tom byl i závěr, který nebyl "katalogový". *SPOILER* Nekončí svatbou nebo dětmi jako drtivá většina knih v tomto žánru. *KONEC SPOILERU* Líbilo se mi i to, jak se k tomu Ava postavila a nedala Alexovi nic zadarmo a dala mu to doslova vyžrat v plné polní. Nicméně za to zároveň i strhávám nějaký bodík dolů, protože to čekání bylo za mě až nereálné. V reálu by šli dávno od sebe nebo se po sobě vrhli, můj názor! :) A hodnocení dál trošičku dolů i za to, že na mě Ava místy působila spíše jako naivní středoškolačka než jako dospělá žena na univerzitě a děj mi to trošku kazilo. Nicméně určitě knihu doporučuji všem! To, že mi nesedly některé části by vás nemělo určitě odradit od jejího přečtení, protože to prostě ve výsledku bylo super a já se těším moc na další díly, které mají být dle ohlasů ještě daleko lepší!

Ketfl
25.01.2023 5 z 5

Hned na úvod musím říct, že příběh Avy a Alexe se četl skoro sám. Autorka má úžasný styl psaní a moc mě bavilo sledovat životní příběhy hrdinů. Ava je usměvavá, ačkoliv si z minulosti za sebou táhne velice dramatickou událost, díky které si nepamatuje své dětství. Naopak Alex si pamatuje vše. V hlavě si přehrává veškeré chvíle, které v životě prožil, a chladně promýšlí každý jednotlivý tah, který ho dovede k vytouženému cíli. Ava a Alex nemohou být rozdílnější, ale jakmile se jejich životy začnou více střetávat, tak jiskru mezi nimi rozhodně nelze ignorovat. Celkově musím říct, že životní osudy obou hlavních hrdinů mi přišly nesmírně zajímavé, někdo může říct, že možná i předvídatelné, ale pro mě to tak úplně nebylo. Já sama jsem byla z rozuzlení příběhů obou hrdinů docela překvapená. Ač se mi obě hlavní postavy zamlouvaly, tak Alex upřímně trochu míň. Závěr knihy byl už trochu natahovaný, ale na druhou stranu jsem se Avě vůbec nedivila. I já osobně bych názor asi rychleji nezměnila. Kniha mírně nastínila příběh dvojice z druhého dílu a já se na to nesmírně těším.

A pokud i vy milujete sympatické hlavní hrdinky a hlavní hrdiny, kteří jsou chladní, majetničtí, drsní, ale pro svou lásku by zbořili svět, tak tohle počteníčko vás rozhodně nadchne.

Hodnotím 4,5/5