Turista

Turista https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367958/bmid_turista-SBH-367958.jpg 4 118 25

Milo Weaver série

Milo Weaver, jeden z takzvaných Turistů - tajných agentů CIA bez domova a bez totožnosti - zanechal práce v terénu a stal se úředníkem v newyorské centrále Ústřední zpravodajské služby. Usadil se, pořídil si rodinu a byt v Brooklynu a pokouší se zapomenout na svou ne právě výstavní minulost. Jednoho dne je však náhodou zatčen nebezpečný nájemný vrah přezdívaný Tygr, jehož dopadením byl Weaver kdysi pověřen. Po promluvě s ním Weaverovi nezbude než vrátit se k Turistice a jednou provždy se vyrovnat s tou částí svého života, která ho pojí se světem ovládaným přetvářkou, intrikami a všudypřítomnou paranoiou, řídící se heslem „nikdy nikomu nevěř". Vynikající špionážní thriller Olena Steinhauera zaujal nejen čtenáře po celém světě - jeho filmovou podobu se chystá zrealizovat slavný americký herec a režisér George Clooney.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Tourist , 2009

cantona
26.08.2014 4 z 5

Tato kniha mě bavila. Špionážní romány patří u mně k těm nejlepším. Těším se na další díl.

vorenus
05.05.2013 4 z 5

Mám rád knihy o tajných agentech ve stylu Jasona Bournea a to jak na plátnech, tak i v psané podobě.Autor mě velice mile překvapil a určitě si jeho další počin nenechám ujít!

derminator
02.04.2012 3 z 5

Ze začátku Vás kniha v táhne do děje ale až čtete víc a víc zjistíte že až zas takový trhák to není jo dobrá je to velice zajímavá prvotina autora ale ruku na srdce už jsem četl daleko lepší knihy než tato dávám 65% ale doporučuji zápletka je vynikající.

Vecko99
19.01.2012 3 z 5

Povedené špionážní drama, které se velmi dobře čte i těm, kteří neholdují tomuto žánru.

Mustafa
20.11.2011

Velmi zajímavý příběh, jen se člověk nesmí ztratit v ději a jménech... Není to úplně můj šálek čaje, ale milovníkům thrillerů mohu doporučit.