Tři metry vášně

Tři metry vášně https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320738/mid_tri-metry-vasne-UU1-320738.png 3 68 22

Přišla jsem na to jako blesk z čistého nebe. Abych byla šťastná, potřebuju, aby mne někdo miloval, abych milovala já jeho a aby mi to slušelo! A když jsem si své touhy takhle zformulovala, bylo mi jasné, co musím udělat! A o tom je můj příběh. Dalo by se to shrnout do jedné věty: Budu vám vyprávět, jak jsem konečně našla ten ideální model!... celý text

JiříM
03.04.2024 4 z 5

Zajímavé postřehy a místy vtipná. Bavil jsem se.

DodyF
31.01.2024 4 z 5

Klasická Halina, oddechová literatura, která není hloupá a sem tam se mihne nějaký hlubší postřeh.

ela1972
23.08.2020 4 z 5

Oddechová kniha s příběhy ze života. Super. Prostě Halina.

Nicolka77
16.06.2020 3 z 5

Jednoduše bych řekla, že to byla fajn oddechovka, u které jsem se i zasmála! Určitě splnila svůj účel, teď na dlouhé dešťové dny, kdy jsem si potřebovala odpočinout u nějaké "slozite" knížky. :)

Ronny97
03.04.2019 3 z 5

Oddechová knížka, u které se občas zasmějete. Četla se dobře. Líbí se mi krátké kapitoly. Bohužel mě ale nezaujala natolik, abych se od ní nemohla odtrhnout.

Petrasim
22.02.2019 3 z 5

Taková oddychovka u které se nemusí moc přemýšlet.

janadibelkova
27.01.2018 5 z 5

Halina nezklame, když nemáte chuť na klasiku, ale chcete si dopřát trochu té naší ženské reality, přečtěte si tuto skvělou autorku.

Jeanie
24.12.2017 3 z 5

S každou další přečtenou knížkou od Haliny mám pocit, že jsem některé historky už četla. I tak mám její humor a knížky ráda :-)

dašenka74
14.09.2017 4 z 5

u knížek Haliny se hlavně pobavím

Knižní střípky
25.06.2017 3 z 5

Asi už mám přehalinováno....přišlo mi to stejné jako všechny její knihy předtím. Přečteno, občas pousmáno, občas souhlasně pokýváno hlavou, ale nic mi z knihy do budoucna určitě neutkvělo....taková zapomenutelná jednohubka.

4xbabča
01.06.2017 2 z 5

Kniha je jedna z těch slabších, zkrátka nic moc.

lagina
21.05.2017 4 z 5

S přicházejícím létem jsem narazila na novou (pro mě) knížku od Haliny, přečetla jsem ji jak malinu za jeden den a přesně tak chutnala :-) Doporučuji jako knížka na dovolenou ideální :)

Reňulka Š
20.04.2017 3 z 5

Lepší je číst tuto knihu po částech. Někdy mi připadalo, že čtu knihu vtipů na jeden zátah. Lepší prožitek je určitě při čtení "na etapy". Jinak oddychové fajn čtení.

Dagmar58
09.03.2017 3 z 5

To je prostě Halina, radí, vzpomíná, někdy je vtipná, jindy méně, ale téměř vždy z jejich knížek srší optimismus.

chanahd
01.03.2017 2 z 5

Myslím, že tohle je jedna z těch slabších knih. Ale třeba je to jen můj pocit. Jsou od ní jiné knihy, které potěší víc.

Fantýna
18.02.2017 2 z 5

Tohle byla moje 2. kniha od této autorky. Musím říct, že se mi přišla hodně slabá. Už jsem si zvykla, že text je někdy nudný a jindy je vtipný. Na této knize mě nejvíce štvalo, že je jasný, že se jedná o reklamu na oblečení její značky. Četla jsem už knihy, které tky byly reklamou, ale nebylo to podle mého názoru tolik zřejmé.

bagel
06.02.2017 4 z 5

Tato je jedna těch autorčiných povedenějších, pobavila jsme se.

anelaz
25.01.2017 5 z 5

Opravdu dobrá oddechovka, když si představím některé módní kreace, které Halina popisuje, které jí maminka ušila, nebo nechala ušít, tak je mi hned do smíchu....

magnolia
05.01.2017 3 z 5

Je to zase Halina. vzpomínající, radící, odhalující i něco o sobě. Já ji mám takhle ráda, když to nepřehání s veršovanými radami a popisováním luxusních pokrmů. Občas je to takové - věřte-nevěřte, ale to je prostě ona. Nebyla jsem sice knížkou unešená tak, jako moje blízká osoba, ale oceňuji praktické rady v oblékání, ženském chování i její optimistický pohled na sebe i svět okolo. Dodá jiným sebevědomí, zasměje se sama sobě - to každý nedovede. Vzpomínky na dětství i dospívání jsou dojemné a vtipné, i když někdy člověku známě zatrne (ty maminky, jak to s námi myslely dobře...).

Ovecka_Saki
21.12.2016 2 z 5

Sestra si Halininy knihy vychvaluje, tak jsem tedy jednu knihu přečetla. A… čekala jsem, že to bude velmi dobré a vtipné, ale nebylo. Asi jsem měla špatnou knihu. Možná se k jejím knihám ještě někdy vrátím.