Touha

Touha https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498697/bmid_touha-6480ad865fca9.jpg 4 237 47

Autumn si na letišti vyzvedne cizí zavazadlo. Když zjistí, že kufr patří jistému Donovanu Deckerovi, vytočí číslo uvedené na visačce. Na druhém konci linky se ozve hluboký sametový hlas, jehož majitel souhlasí se schůzkou v kavárně. Při osobním setkání Autumn zjišťuje, že na Donovanovi není sexy pouze hlas. A když mezi nimi přeskočí jiskra, jenom u kávy už nezůstane. Po společně stráveném víkendu se však Autumn rozhodne, že do svého komplikovaného života nechce zatáhnout tak skvělého muže, a bez rozloučení se vypaří. Přesto na něj docela často myslí. V New Yorku ovšem žije bezmála osm milionů lidí, jaká je tedy šance, že na sebe opět narazí?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Spark , 2021

nina3905
28.09.2022 5 z 5

Vyradený knižný počin. Po dlhšej dobe som bola opäť spokojná s knihou od tejto autorky. Takže odporúčam na prečítanie.

evineckY
25.09.2022 5 z 5

Je to prostě super. U knihy jsem se bavila a Vi opět nezklamala.
Zase to není jen o erotice, ale o problémech, které je třeba řešit.
Jen je škoda, že chlapi jako je Donovan
jsou jenom v romantických příbězích :-)
Ryšavka - Autum je skvělá a moc se k sobě hodí.
No a ta obálka, hm....

LilluLong
24.09.2022 4 z 5

V podstate to nebolo spatne i ked občas niektoré kapitoly az tak nezaujali, za mna 4*

havrmoni
23.09.2022 4 z 5

Tohle se povedlo.

Nioba
23.09.2022 5 z 5

Za mna ako vzdy Vi absolutne nesklamala. Skvela oddychovka, ktoru som zhltla za jeden den. Toto je jedno z mala knih, ktore mi nevadia citat v SK jazyku.

pacinka
23.09.2022 5 z 5

Krásný oddechový příběh, s vážnými tématy ale přitom všem jsem se usmívala pod nosem. Vtipné hlášky, studnice přebytečných informací......bavilo mě to, přečteno za odpoledne.

Ralemo
22.09.2022 5 z 5

Moje nejoblíbenější autorka opět nezklamala. Příběh psaný sice ve slovenštině, což mi vůbec nevadí.
Nádherný, zamotaný příběh o sexy advokátovi a sociální pracovnici, které spojí výměna kufrů. Téma už docela známé v romantických knihách, každopádně zde můžete čekat nevídanou zápletku. Sexy advokát se ani po roce nevzdává a snaží se získat srdce své vysněné partnerky, každopádně přes všechny komplikace zjistí proč se jeho milá vyhýbá všem citům.
Krásný, částečně i smutný příběh, který stojí za přečtení, se spoustou zápletek, dramat, osudových chyb, každopádně vše končí tak jak má. Kniha protkaná humorem, neskutečnou přitažlivostí, jiskření je zde cítit na každé straně.
Určitě doporučuji a hodnotím všemi hvězdami. :)

Vi Keeland
americká