Tipy a triky - Společenská odpovědnost pro malé a střední podniky

Tipy a triky - Společenská odpovědnost pro malé a střední podniky https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326775/tipy-a-triky-spolecenska-odpovednos-fqZ-326775.png 2 1 1

Cílem publikace je zlepšit informovanost o principech společenské odpovědnosti firem zejména u mikro, malých a středních podniků. Na vytvoření publikace se podílelo zhruba 100 evropských poradců, kteří mají zkušenosti s implementací těchto principů ve firmách. Aktualizované vydání bylo doplněno o praktickou kapitolu Příklady dobré praxe z České republiky. Přístup k odpovědnému podnikání a plány do budoucna tak na několika stranách představuje revoluční on-offline obchod s módou ZOOT, úspěšné rodinné firmy LIKO-S a LIVA Předslavice, společnost PERFORMIA a Technické služby Opava.... celý text

Vydáno: , Národní středisko podpory kvality

Tips amd Tricks for Advisors: Corporate Social Responsibility for Small and Medium-Sized Enterprises , 2013

milan.krimsky
20.02.2017 2 z 5

Sice jsem tuto publikaci získal na veletrhu práce, ale že by mě osobně oslovila, píšu že neoslovila, Na mě je to hodně dopodrobna popsané a všechny informace stejně musím ještě zvlášť vyhledat.