Sladké zabudnutie

Sladké zabudnutie https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/283375/mid_sladke-zabudnutie-Qpk-283375.jpg 4 120 23

Bratia Maddoxovi série

OBLÚBILI STE SI ABBY A TRAVISA? TERAZ VÁM PREDSTAVUJEME CAMI A TRENTA. Nadmieru samostatná Camille „Cami“ Camlinová sa s radosťou vzdala detstva skôr, než sa stihlo skončiť. Pracovala ešte predtým, ako dostala vodičský preukaz, a po prvom ročníku na vysokej sa presťahovala do vlastného bytu. Cami, barmanke v bare Red Door, neostáva okrem práce a školy čas na nič až dovtedy, kým po roku nemá prvý voľný víkend. Trenton Maddox, kráľ Východnej univerzity, chodil so spolužiačkami ešte predtým, ako skončil strednú. Chlapci ním chceli byť, dievčatá ho chceli skrotiť, no po tragickej nehode sa jeho život obrátil hore nohami. Odišiel zo školy, aby sa zbavil mučivej viny. Býva u svojho otca vdovca a pracuje na plný úväzok v miestnom tetovacom štúdiu. Keď si už myslí, že jeho život sa vracia do normálnych koľají, všimne si Cami, ktorá sama sedí za stolom v bare Red Door. Cami má troch bratov, preto verí, že priateľstvo s Trentom dokáže udržať v čisto platonickej rovine. Keď sa však Maddox zamiluje, miluje naplno – napriek tomu, že vinou Cami sa jeho ťažko skúšaná rodina môže rozpadnúť.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fortuna Libri (SK)

Beautiful Oblivion

pavla6491
20.10.2015 5 z 5

Musím říct, že mě to kupodivu napadlo hned od začátku, ale pak jsem si říkala jestli se nemýlím, když jsem četla, jak se chová. Na slovenštinu jsem si naštěstí zvykla už dřív a knížku jsem si opravdu užila.

ZdenkaN
17.10.2015 5 z 5

Jamie McGuire si s námi umí pěkně pohrát. Ze začátku mne kniha moc nebavila (moje první kniha čtená ve slovenštině) a říkala jsem si, máš to zapotřebí číst knihu, kde si domýšlíš každé páté slovo?? Ale prostě jsou to Maddoxovic hoši.
Jamie v této knize vytvořila neskutečný trojúhelník a konec knihy vás donutí vzít tu knihu do ruky a číst ji znovu a vnímat ji úplně z jiné perspektivy.

Chensie
25.08.2015 5 z 5

Jelikož kniha v ČR nevyšla, objednávala jsem si ji ve slovenské verzi a rozhodně nelituji. Je to další poklad ze série The Maddox Brothers. Příběh Travise a Abbi byl pro mě zajímavější, Travis byl okouzlující, ale v této knize to autorka dohnala tím, že v knize se Abbi i Travis objevuje. A mimo to se řeší další vztah Regan a Brazila. Cami má velké tajemství. Není snadné na něj přijít a nejde o žádný kýč. Já hádala všechno možné a nestrefila jsem se. Zjistila jsem to až při posledních třech slovech knihy a absolutně mě to dorazilo. Kniha má naprosto originální bezkonkureční konec, je velice dobře napsaná. Autorka si opravdu dala záležet. A že je ve slovenském jazyce? Po chvíli si člověk zvykne a pak už to jde jako po másle. Za mě je to další skvost do knihovny a modlím se, aby se vydaly i zbývající tituly ze série.