Záměna

Záměna https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153241/bmid_zamena-153241.jpg 4 611 93

Drobná překladatelka Vivien se celý život řídila chladnou logikou a práci prokládala péčí o svou jedinou žijící příbuznou. Když se však dostane do neřešitelné situace a musí zaplatit babičce operaci v soukromém sanatoriu, sáhne po zoufalém řešení – kývne na nabídku svého současného šéfa. Za jednu noc vášně italský boháč Matteo zaplatí Vivien, kolik si řekne. Výčitkami zkoušená dívka polkne stud, téměř nulové zkušenosti v oblasti lásky a s myšlenkou, že všechno pro svou babičku vydrží, vkročí do hotelového pokoje. Netuší, že jedna noc ji celou změní. Že milenec skrytý tmou bude na její tělo hrát jako na vzácný nástroj. Ráno odchází z hotelu se zasněným úsměvem – zaplatí za babiččin pobyt a navíc prožila nádherné milování. Vášní omámenýma očima sleduje Mattea a ignoruje žhavý pohled jeho obchodního partnera Ryana. Vysoký svalnatý skot skřípe zuby žárlivostí. Jak má říct té křehké blonďaté víle, že pomocí intrik a lží vyměnil schůzky a obelhal Mattea. Ale hlavně, že to byl on, kdo se celou noc žhavě miloval s Vivien? A jak zařídí, aby ještě jednou svíral v náručí svůdné tělo plaché Vivien?... celý text

hrubik
13.01.2014 3 z 5

Opravdu takové lepší porno pro maminky :-D

debe
19.12.2013 2 z 5

No, dle mého nic moc, všechno tak divně šroubovaný a až moc naivní... Asi jsem při četbě byla ve špatném rozpoložení, knihu bych nikomu nedoporučila!

marsel
09.12.2013 5 z 5

Je to pekny pribeh ale mohl byt vice rozveden.

Lucka.79
14.11.2013 4 z 5

Příběh se mi celkem líbil, je fakt, že je to jednoduše psané, děj by šel určitě více rozvést a natáhnout, všechno to bylo rychlé a ještě rychleji vyřešené ..... ale zase mě to nenutí srovnávat s jinou knihou podobného žánru :)

JajaAP
06.11.2013 5 z 5

Musím přiznat, že mě tato kniha mile překvapila. Sama autorka nazvala tento druh knih "porno pro maminky", což mě pobavilo,ale i tak mám tento druh knih ráda. Kniha se moc pěkně četla a navíc měla originální námět. Je škoda, že kniha má jen elektronickou podobu. Pokud každý ze čtyř bratrů bude mít stejně dobrý příběh, tak už se nemůžu dočkat pokračování. :-)

Bet
29.10.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila je jednoduše psaná, pravdou je že už na začátku je jasné jak to dopadne. Chyběla tam zápletka, ale jinak je to pohodová knížka.

k.atuska
15.10.2013 5 z 5

skvělá kniha na odreagování, přečetla jsem jedním dechem, sice trochu pohádkový příběh, ale výborně napsáno

Silvina
07.10.2013 2 z 5

Odpočívám ráda, ale až tak... :-D Souhlasím zcela s komentářem pode mnou, ty dvě hvězdy jsou za snahu :-)

miseb
09.07.2013 odpad!

Občas mám ráda odpočinkové knihy, knihy nad kterými nemusím moc přemýšlet a mohu vypnout. Nad touto knihou můžete opravdu vypnout. Tím ji nezatracuji, ani nepíšu, aby ji nikdo nečetl. Jenom mě prostě nesedla a asi se k ní nevrátím.

mac.martina
17.06.2013 5 z 5

kniha plná erotiky a zajímavého příběhu... knížku jsem přečetla na jeden dech nemohla jsem se od ní odtrhnout a nakonec jsem jí přečetla za jeden den...

evafort
15.05.2013 3 z 5

P

malazluta
17.04.2013 1 z 5

Kniha o tom, jak chudá překladatelka ke štěstí přišla... Příběh je podle mě slabý a předvídatelný - již na začátku je jasné, jaký bude konec a jakým směrem se bude děj ubírat. Autorka nepřekvapí žádným zásadním zvratem, který by čtenář nečekal. Nemůžu si pomoct, ale z této knihy mám stejný pocit jako z nějaké telenovely a ty zrovna nemusím.

evika02
16.03.2013 3 z 5

Samotná kniha mne myšlenkově nadchla. Říkala jsem si konečně něco nového a poutavého. Pozitivem je, že se jedná o e-knihu, jen tak dál s produkcí těchto děl. Nicméně jsem trochu zklamaná, protože celkově, mi rychlostí svého děje tento román připomíná spíš Harlequin. Ať nekruším ty, co ještě nečetli toto dílko, tak jen relativně obecne. Ze startu rychle zjistíme, co hrdinka potřebuje a pak už přichází ve sledu jen akce a reakce, výčitky svědomí, radost, krize. Po krizi rychlý obrat a pátrání, ale vážně, tak rychlé řešení? Žádné trauma a dobývání? Po zápletce bych dala přednost ještě rozvedení děje, ale tak nevadí. Každopádně, co vím jistě je, že Viv má velice bujné poprsí a zástupci mužského rodu jsou jen nejfajnovější hřebci se vším všudy. A proč to vím? Protože jsem na to několikrát narazila v textu, ne že bych o tom od začátku pochybovala nebo tak něco.
Ač jsem tedy určité věci vytkla, nenechte se zmást, právě čekám na druhý díl, který mám v plánu si také pořídit a přečíst :)
Pokud jde tedy o přečtení, určitě to není nejhorší kniha, po které můžete sáhnout.

česká literatura erotické romány

Nika Peas (p)