Záměna

Záměna https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153241/bmid_zamena-153241.jpg 4 610 93

Drobná překladatelka Vivien se celý život řídila chladnou logikou a práci prokládala péčí o svou jedinou žijící příbuznou. Když se však dostane do neřešitelné situace a musí zaplatit babičce operaci v soukromém sanatoriu, sáhne po zoufalém řešení – kývne na nabídku svého současného šéfa. Za jednu noc vášně italský boháč Matteo zaplatí Vivien, kolik si řekne. Výčitkami zkoušená dívka polkne stud, téměř nulové zkušenosti v oblasti lásky a s myšlenkou, že všechno pro svou babičku vydrží, vkročí do hotelového pokoje. Netuší, že jedna noc ji celou změní. Že milenec skrytý tmou bude na její tělo hrát jako na vzácný nástroj. Ráno odchází z hotelu se zasněným úsměvem – zaplatí za babiččin pobyt a navíc prožila nádherné milování. Vášní omámenýma očima sleduje Mattea a ignoruje žhavý pohled jeho obchodního partnera Ryana. Vysoký svalnatý skot skřípe zuby žárlivostí. Jak má říct té křehké blonďaté víle, že pomocí intrik a lží vyměnil schůzky a obelhal Mattea. Ale hlavně, že to byl on, kdo se celou noc žhavě miloval s Vivien? A jak zařídí, aby ještě jednou svíral v náručí svůdné tělo plaché Vivien?... celý text

Haňulec
05.10.2015 4 z 5

Kniha byla velmi pěkně a čtivě napsaná. Velmi se mi líbilo, že autorka s ničím neotálela a zbytečně nerozepisovala zbytečné věci. Příběh Vivien a Rayana mohu jen doporučit.

Laf
27.06.2015 4 z 5

Velmi pěkné a chytlavé čtení se zajímavou zápletkou. Můžu jen doporučit :)

Anidlo
25.06.2015 3 z 5

Po čtení thrillerů a psychologických románů jsem zvolila tuto knihu jako oddechovku a musím říct, že svůj účel splnila skvěle. Je čtivá, postavy sympatické, nicméně námět mi připomíná i spoustu jiných knih, v poslední době je dvojice milionář (miliardář) - chudá dívka tak častá, že už nemůže téměř ničím překvapit. I tak to ale bylo příjemné čtení a časem se možná pustím do dalších dílů :)

Sarka14
31.05.2015 4 z 5

Ke knížce je potřeba přistupovat tak, že je to prostě ženská červená knihovna. A když se na ni budete dívat takhle, tak je knížka moc dobrá a velmi dobře čtivá. Souhlasím s tím, že je to další série o bohatých chlapech, který si vezmou nakonec obyčejnou prostou holku. Námětem opravdu hodně připomíná například sérii od Jenifer Probst. Co bych autorce vytkla je to, že se v knížce často opakují některé fráze. Popisy situací se v průběhu děje stávají jednotvárnými. Co mě potěšilo je fakt, že autorka je češka. Za mě tedy dobré a určitě si přečtu i další díly.

inuska6280
18.05.2015 4 z 5

Pohodové čtení :) líbilo se mi to

angelbooks
01.05.2015 5 z 5

Až na to, jak ji předtím vyhnal ze Skotska to nemělo nejmenší chybu. Říkala jsem si, že ji mohl trochu víc věřit. Ale to mi zase vynahradila část, kdy ji začal hledat :D. A kdyby se neotočil, ani by nepoznal, že tam přišla :D.

kacaaba
12.04.2015 4 z 5

Nevíte někdo, jestli budou v ČR vydány i další 2 díly? Nikde to nemůžu dohledat.

jitka7
15.03.2015 3 z 5

Nějak nevím, co k této knížce napsat. Nebylo to špatné. Četlo se to jedna dvě, akorát to ve mě asi nevyvovalo vůbec nic. Ale špatné to nebylo.

kacaaba
30.09.2014 4 z 5

Klasická romantická pohádka pro dospělý. Mě se to hezky četlo a dostala jsem to, co jsem od výběru čekala.

Lennji
20.09.2014 2 z 5

Přeslazeno! Pohádka s opakovaným a věčné omýlaným tématem - bohatý a nádherný chlap se zamiluje do chudé a v tomto případě i "tlusté" překladatelky..Chtělo by to konečně přijít s něčím novým!

misaPob
21.08.2014 3 z 5

Kniha je dobra oddechovka, roman jak ma byt :-) ikdyz cetla jsem i lepsi ale bavilo me roman cist.

drbohlav
24.07.2014

hodnotit nebudu, jelikož jsem si špatně vybrala a knihu nedočetla. myslela jsem, že půjde o erotický román, což se nestalo. měla jsem pocit, jako bych četla červenou knihovnu z 50 let minulého století. kdo dneska používá slova jako klín, zvlhlý střed ženství, třísla, ženské lůno? a vůbec, který chlap dnes "plení sladký klín?":) to není porno pro maminky, jak tu někdo zmínil, protože to by všechny mamči byly odsouzeny k životu bez sexu. tohle je prča pro babičky. a hl. hrdinka si pak připadala jako kurtizána?! po katastrofě s knihou Smlouva s Adamem jsem myslela, že nějaká česká autorka to zvládne. ale nekonalo se. přitom na internetu se občas objeví zajímavé věci. proč někdo nevydá ty, které jsou schopný popsat otevřeně sex? tohle byla pro mě ztráta času. a co pak ty kecy při TOM? "Moje malá vílo"? "Moje pohádková krásko"? Tohle by mě nebralo ani v patnácti. další věc, která mě neskutečně iritovala, byla měna. když už píšu o Anglii, používám libry. pochybuji, že by někdo zaplatil 230 tisíc liber za sex s překladatelkou. takovou částku by nedostala ani Heidi Klum. bylo vidět, že autorka Anglii možná navštívila o víkendu na nákupy.

machrus
24.07.2014 3 z 5

Na dovolenou čtení dobrý.

pobijecmuch
10.06.2014 odpad!

Tuto knihu jsem sháněl pro mou sestru. Po přečtění mně řekla, že druhý díl už nechce, že je to kravina a červená knihovna na druhou. Tak tedy odpad.

Milla
26.04.2014 4 z 5

Pekna knizka. Jen by me zajimalo, kolik zen ma doma nekoho jako je Ryan Maclachlan ;-)

wamplady
16.04.2014 3 z 5

čtivá kniha, jako všechny podobné připomíná pohádku, bohatý muž, chudá dívka, žili šťastně až do smrti :-D

werusx
12.04.2014 5 z 5

Knihu jsem začínala číst s myšlenkou: Hm, kdoví, co to zase bude. A ono je to další povedený příběh, od kterého se stěží dalo odejít. Po přečtení téhle knihy jsem se nemohla dočkat na druhý ze série. A co teprve, když člověk zjistí, že knihy mají být 4?!! :D Už už aby byly zveřejněny i ty ostatní!

munka
15.03.2014 5 z 5

Pekný príbeh, ľahko sa čítal a určite si prečítam aj ďalšie diely.

Tesinka
19.02.2014 5 z 5

Moc pěkné čtení.

Blanka23
16.01.2014 2 z 5

Zápletka pro mně byla zajímavá a originální. Bohužel hlavní hrdina se choval až příliš nerealisticky, dokonce i na tento typ literatury a chybělo mu to Padesáti odstínové něco, co mně k tomuto typu literatury tolik táhne.

česká literatura erotické romány

Nika Peas (p)