Borůvkové léto s Terezou

Borůvkové léto s Terezou https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284366/bmid_boruvkove-leto-s-terezou-IVy-284366.jpg 4 95 13

Terezománie série

Letní prázdniny jsou za dveřmi. Ale Michal se na ně netěší – proč taky? Rodiče se rozvádějí, nedostal se na gymnázium, dívka, kterou obdivuje, ho nechce, a vůbec! Tereza na tom s náladou není o moc líp, problémů se sebou má ažaž, ještě že může utéct do virtuálního světa filmů. Do nicoty obou teenagerů náhle vtrhnou filmaři, a Tereza i Michal se účastní filmového konkurzu. Co když právě na ně čeká úžasný život filmové hvězdy? Sláva, a snad něco víc? Čas prvních lásek, prvních dotyků i prvních rozčarování... celý text

Lka
20.05.2023 5 z 5

Kniha, která je především určena pro náctileté. Díky ČV je to návrat do mého mládí. Kniha se mi líbila a určitě budu pokračovat ve čtení série.

Tereza857
17.04.2021

(SPOILER) Knihu jsem četla v jedenacti letech je to super

Ravenclaw_wolf
28.04.2020 3 z 5

Jsem člověk s velkou fantazií, takže mě štve, že budoucnost je předem známá.

Druhý díl je lepší.

Souhlasím, je to moc krátké.

Jsempeclova
04.02.2019 5 z 5

Knihy jsem si zamilovala před přibližně 3 lety a teď se k ní ráda vrátím po druhé

Ryšava
17.09.2018 2 z 5

Kniha pro mě byla nic moc. Originální byli zavorky s budoucností. Kdyby mě zaujala, tak bych si určitě přečetla další díly jen abych zistil, zda budoucnost v závorkách sedí =D

jaja4
21.11.2017 2 z 5

2. časť Je lepšia, na 3. sa moc teším.

Analady
29.09.2017 3 z 5

Odpočinkové čtení pro náctileté.

TerezaJágrová
19.08.2017 5 z 5

Fajn kniha

knihovniceS
08.07.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila, těšila jsem se na další příběhy

MíšaK.
17.06.2017 3 z 5

Knížka byla hezká, Ale krátká. Četla se rychle a budoucnost v závorkách byla sice zajímavá, ale tak trochu udržovala čtenáře na zemi. Jindy můžete přemýšlet, jak spolu hlavní pár dožije, kdežto tady vás okamžitě stáhne realita na zem.

sabanka
20.05.2016 3 z 5

Nenadchne a neurazí :) Pěkná knížečka

kamibe
13.12.2015 5 z 5

Četla jsem ji zprvu jen proto, abych byla v obraze, ale nakonec musím uznat, že mě pěkně vtáhla.

Terous21
18.08.2015

Kniha se mi velmi líbila. Už jsem jí četla několikrát. Spíše román pro náctileté.

Kniha Borůvkové léto s Terezou je v