Tereza Ramba: DobroDruhům

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Neplánujte cesty… prožijte je! Cestování si nikdy nenaplánujete na sto procent – vždy vás něco překvapí. Ví to i oblíbená herečka a cestovatelka Tereza Ramba (Voříšková). Za dva roky navštívila dvacet zemí a rozepsala se o jejich známých i nečekaných podobách. Ať už máte sami neklidného cestovatelského ducha, nebo radši jenom jezdíte prstem po mapě, Tereziny zážitky v kombinaci s autentickými fotografiemi a ilustracemi jsou natolik inspirující, že vás začnou svrbět pohorky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/431044/dobrodruhum-rkK-431044.jpg 4.628
Žánr
Literatura faktu, Cestopisy a místopisy
Vydáno, BizBooks
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Tereza Ramba: DobroDruhům

Přidat komentář
martinka07
02. dubna

Úžasná kniha! Tolik hlubokých myšlenek napsaných v na první pohled nesouvislých větách. Ale celé to dává smysl. Hltám stránku za stránkou a nejpozději do večera mám dočteno. A tolik mě to mrzí. Že to tak utíká, ale nejde se odtrhnout. Chci číst dál a zároveň nechci aby to skončilo. K téhle knize se budu často vracet. Až mi bude smutno a budu potřebovat vzpruhu. Ale i ve chvílích radosti, abych ty chvíle protáhla co to půjde. Láska je.

adorjas
29. března

Veľký boom, u mňa malý boom. Taký priemer. Grafika krásna, ale tie pseudobláboly pani herečky si radšej zapíšem do denníka, ledaže by som chcela zdieľať s národom svoje veľké múdra a ukázať aká som filozofická cestovateľka. To si radšej, Terezko, založte blog, alebo naďalej prispievajte na ten svoj Instagram- tam si čitateľov a sociálnu bublinu stvorenú len pre vás rozhodne nájdete.

Nechcem hejtiť, ale obsah bol slabý, na to akým spôsobom je pripravená grafika a spracovanie knihy. 2* za to spracovanie teda...

lu6784
29. března

Krásně udělaná knížka. Taková láska.

cleopatra11
28. března

Velmi zajímavá kniha, četlo se dobře, přelouskáno za 2 dny. Přesvědčila jsem se, že to, co si o Terce myslím, že je to skvělá baba a herečka, tak tato kniha mě to potvrdila.

Marčullkas
26. března

Krásné myšlenky

iveta3689
24. března

Kniha je moc krasna svym zpracovanim - neotrele nadpisy a velke fotky - momentky. Jen samotna vazba knihy je prilis originalni na ukor pohodlneho cteni (a nezniceni knihy). Texty jsou kratke, jsou to spis myslenky a postrehy, nez popis deje. Neni to zbytecne filozofujici, je to vtipne, s presnou davkou sebeironie.

Jordyz
23. března

Krása, jak už bylo napsáno - pohlazení po duši. Je to jako když vám někdo ukáže kus své duše. Krásné duše, pokorné, dobré.... Víc takových knih. Číst tuto bylo jako meditovat. Neustále jsem měla na tváři úsměv :-)

AlienkaMU
19. března

Pohlazení po duši v tuto dobu. Krásné fotky, pocity a myšlenky.

1

Doporučujeme

40 dní pěšky do Jeruzaléma
40 dní pěšky do Jeruzaléma
Tichý dech
Tichý dech

Autor knihy

Tereza Ramba
česká, 1989

Kniha Tereza Ramba: DobroDruhům je v

Právě čtených10x
Přečtených41x
Čtenářské výzvě23x
Doporučených4x
Knihotéce19x
Chystám se číst130x
Chci si koupit60x
dalších seznamech1x