Tereza Ramba: DobroDruhům

Neplánujte cesty… prožijte je! Cestování si nikdy nenaplánujete na sto procent – vždy vás něco překvapí. Ví to i oblíbená herečka a cestovatelka Tereza Ramba (Voříšková). Za dva roky navštívila dvacet zemí a rozepsala se o jejich známých i nečekaných podobách. Ať už máte sami neklidného cestovatelského ducha, nebo radši jenom jezdíte prstem po mapě, Tereziny zážitky v kombinaci s autentickými fotografiemi a ilustracemi jsou natolik inspirující, že vás začnou svrbět pohorky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/431044/dobrodruhum-rkK-431044.jpg 4.628
Literatura faktu, Cestopisy a místopisy
Vydáno, BizBooks

Kniha Tereza Ramba: DobroDruhům

martinka07

Úžasná kniha! Tolik hlubokých myšlenek napsaných v na první pohled nesouvislých větách. Ale celé to dává smysl. Hltám stránku za stránkou a nejpozději do večera mám dočteno. A tolik mě to mrzí. Že to tak utíká, ale nejde se odtrhnout. Chci číst dál a zároveň nechci aby to skončilo. K téhle knize se budu často vracet. Až mi bude smutno a budu potřebovat vzpruhu. Ale i ve chvílích radosti, abych ty chvíle protáhla co to půjde. Láska je.

adorjas

Veľký boom, u mňa malý boom. Taký priemer. Grafika krásna, ale tie pseudobláboly pani herečky si radšej zapíšem do denníka, ledaže by som chcela zdieľať s národom svoje veľké múdra a ukázať aká som filozofická cestovateľka. To si radšej, Terezko, založte blog, alebo naďalej prispievajte na ten svoj Instagram- tam si čitateľov a sociálnu bublinu stvorenú len pre vás rozhodne nájdete.

Nechcem hejtiť, ale obsah bol slabý, na to akým spôsobom je pripravená grafika a spracovanie knihy. 2* za to spracovanie teda...

lu6784

Krásně udělaná knížka. Taková láska.

cleopatra11

Velmi zajímavá kniha, četlo se dobře, přelouskáno za 2 dny. Přesvědčila jsem se, že to, co si o Terce myslím, že je to skvělá baba a herečka, tak tato kniha mě to potvrdila.

Marčullkas

Krásné myšlenky

iveta3689

Kniha je moc krasna svym zpracovanim - neotrele nadpisy a velke fotky - momentky. Jen samotna vazba knihy je prilis originalni na ukor pohodlneho cteni (a nezniceni knihy). Texty jsou kratke, jsou to spis myslenky a postrehy, nez popis deje. Neni to zbytecne filozofujici, je to vtipne, s presnou davkou sebeironie.

Jordyz

Krása, jak už bylo napsáno - pohlazení po duši. Je to jako když vám někdo ukáže kus své duše. Krásné duše, pokorné, dobré.... Víc takových knih. Číst tuto bylo jako meditovat. Neustále jsem měla na tváři úsměv :-)

AlienkaMU

Pohlazení po duši v tuto dobu. Krásné fotky, pocity a myšlenky.

40 dní pěšky do Jeruzaléma
40 dní pěšky do Jeruzaléma