Tentokrát to bude jinak

Tentokrát to bude jinak https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265600/bmid_tentokrat-to-bude-jinak-265600.jpg 4 219 46

Znáte nejnovější recept Alexandry Potter na zlomené srdce? Stačí k tomu pradávný rituál. Až budou na silvestra hodiny odbíjet půlnoc, hodíte do ohně všechno, co vám připomíná ztracenou lásku, a nahlas vyslovíte přání: „Kéž bych ho nikdy nepotkala“. Tess Connellyová vyzkoušela na vlastní kůži, že tenhle recept funguje! Když si ani po třech měsících po rozchodu se Sebem, na něj nedokáže vzpomenout, aniž by se rozbrečela, rozhodne se uchýlit k magii. Ráno ji ale čeká zklamání... Nejen že ji po silvestrovské noci třeští hlava, ale vzpomínek na Seba se pořád nezbavila. Ještě téhož dne ho potká ve Starbucksu, ale tentokrát ji pro změnu čeká šok. Seb se chová, jako by ji neznal. Náhoda jí ho pošle do cesty ještě jednou a tentokrát to zařídí tak, aby ji Seb pozval na rande. Tess nemůže uvěřit, co se stalo. Osud jí dal druhou šanci a Tess je připravená ji využít. Tentokrát ale bude všechno jinak, slibuje. Nedám Sebovi jedinou šanci, aby si postěžoval, co mu na mně vadí.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Kristián Entertainment

Don't you forget about me , 2012

Aracely
07.02.2016 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila. Dokázala jsem ji přečíst za jeden den ! Od první stránky mne začala bavit a začetla jsem se tak , že jsem jí vůbec nechtěla pouštět z ruky :-D Přečetla jsem poslední stránku a zasněně a s úsměvem jsem knihu zavřela. Sice naprosto vyřízená, ale spokojená :-)

Doporučuji k přečtení!

P. S. Recenze v záložkách :-)

Mark13
11.01.2016 5 z 5

Dala bych 4,5 *, protože mě začátek moc nebavil, ale asi ve 2/3 začal být děj zajímavý a četla se velice dobře. ;-)

Gallaxy
10.01.2016 5 z 5

Alexandru sleduji od začátku a všechny její knihy mám přečtené. I tentokrát jsem čekala její klasický vzorec příběhu, tedy že se děj bude točit kolem hlaavní hrdinky a jejího vysněného muže se kterým vše dobře dopadne. A on tentokrát děj o něco komplikovanější. Ikdyž od určité části byl konec poněkud předvídatelný, tak mě to opravdu bavilo. A knihu považuji za její nejlepší (ikdyž sjem to tvrdila i o její předchozí :))

Safienka
09.01.2016 4 z 5

Příjemné odreagování u předvídatelné romantiky od A.Potter. Určitě nezklamala. Opět bylo v příběhu kouzlo, které dalo věci do pohybu a které vyhrotilo děj do plných obrátek. Udělali bychom věci jinak, kdybychom je mohli dělat znovu s čistým štítem?

jasmína
18.12.2015 4 z 5

Já knihu brala jako předVánoční odreagování od stresů, nákupů, nervozních lidí a tak jsem knihu četla a četla a najednou byla půlnoc.

Druhá šance ? Také jsem o ní kolikrát snila, a je pravdou, že pokud jste úplně jiná, nemůžeme se od základů změnit, to prostě nejde.

Tess mi byla sympatická, jen konec jsem opět u této autorky předvídala, ale stejně mám její knihy ráda, ač nad některými se člověk musí hodně povznést.

Arianne
27.10.2015 4 z 5

Příjemná romantika. Hlavní hrdinka mi sice chvílema lezla na nervy, ale Potterová to tak má, že nějakou situaci vyvede do extrému, aby zdůraznila problém, který řeší. Takže celkový dojem z knihy byl příjemný.