Zpověď

Zpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372881/bmid_zpoved-qLJ-372881.jpg 4 360 47

Tento muž série

Vítejte ve smyslném světě plném lásky a vášně... Panské sídlo se pomalu zaplňuje lidmi. Ava si ukradla chvíli pro sebe a ve svatebních šatech sedí na pohovce v jednom apartmá tohoto luxusního sídla, tohoto sexuálního ráje, přemýšlí nad mužem svého života. Pochopila, že nikdy nezkrotí jeho divokost, a vlastně ani nechce. Miluje ho až do morku kostí a on stejně hluboce miluje ji. Možná ale Jesse Ward není takový, jak si myslí... Možná nastal čas na jeho zpověď...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

This Man Confessed , 2013

Ivy
30.01.2016 5 z 5

Nejlepší díl série. Ava a Jesse byly tentokrát k zulibani. K tomu trochu záhady a napětí a hned to mělo jiný spád než předchozí díly. Navíc konečně odhalení ohledně Jesseho minulosti... a tak mi konečně seplo, proč se v předchozích dílech událo všechno tak jak se událo. A možná i trochu přehodnocuji svoje recenze na předešlé dva díly.
Tahle kniha si zaslouží bez konkurenčních 5* a jedno aaaach nad Jessem :).

alex_foster
10.01.2016 2 z 5

Dočteno. První dva díly mě trochu zmlsaly - jo, je to erotický román, takže o to tady jde především, ale ono to mělo i nějaký děj a i když to bylo kýčovité, neměla jsem chuť mlátit hlavou o stůl. Ne tak bohužel v případě posledního dílu. O děj znovu nebyla nouze, ale - come on! Nebudu spoilerovat, ale to, co mi v předchozích částech ještě bylo snesitelné, bylo tady už příliš. Na konci se autorka snažila o jakési takési rozuzlení a vysvětlení, proč se Jesse chová tak (neodolatelně) pošahaně, jako se choval a já jí to prostě nějak nemůžu uvěřit. Jestli jsem dala prvnímu dílu 70%, druhému 85, tak tenhle 40% jenom za Jesseho a Avu.

PetraAnna
26.10.2015

Nevite, zda tato kniha je i v elektronicko podobě?

Katka85
29.09.2015

Nevite někdo zda se tento dil bude take překládat? Popřípadě kdy?

petvet
26.09.2015 5 z 5

Kniha byla super, dokonce mi ani nevadilo,že je psaná ve slovenštině. Děj poutavý, hlavní postavy mi sedly, pohádkový konec... nemám co dodat :)

Nicole26
29.06.2015 2 z 5

Na začiatku čítania tejto knihy pri istých udalostiach, ktoré tu ale opisovať nebudem, keďže by sme ich mohli označiť ako spoiler, som si bola na 100% istá, že tejto knihe skrátka viac ako 1 hviezdičku nedám, ani keby ma mučili. Podľa môjho názoru by sa 3/4 knihy mohli bez problémov vymazať a nikomu by to ani nechýbalo, pretože aj tak takmer všetok hlavný dej sa odohral v závere knihy. Ten sa mi (na moje veľké prekvapenie) páčil naozaj veľmi.
Preto mám teraz naozaj problém ohodnotiť knihu ako celok. Najradšej by som dala prvým 3/4 hodnotenie 0% = "Odpad" a 4/4 nejakých 80%, čiže keď to spriemerujeme, vyjde nám 40%, čiže 2 hviezdičky.

Každopádne, som rada, že táto séria skončila :D.

JToman
27.04.2015 5 z 5

Mě se tahle série velice líbila, tady se pořád něco dělo a já se vůbec nenudila, od první stránky po poslední...někdo může namítat, že byla prošpikovaná hodně sexem, ale o tom ta kniha byla( o určité sex. preferenci hlavního hrdiny), sedělo mi to tam, prostě škoda, že to skončilo (četla jsem sérii v polském př.)
Taky musím říct, že český šat této série vypadá daleko líp než ten pl.
Chystám se číst další sérii z pera této autorky One night..tak uvidíme

erotika

Jodi Ellen Malpas