Krev templářů

Krev templářů https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46709/bmid_krev-templaru-Mpp-46709.jpg 3 28 4

Templáři série

Devatenáctiletý David, který vyrostl v klášterní škole v péči dobromyslných, ale zcela nepraktických mnichů, tráví většinu času v klášterní knihovně obklopen zaprášenými knihami a prastarými dokumenty. Jediným vzrušením v jeho životě je opakující se noční můra. Jednoho dne se tato noční můra stane skutečností: David je unesen, jeho blízcí zraněni nebo usmrceni a tajemný templářský řád usiluje o jeho život. Ale co by mohl mít mladík v 21. století společného s hrobem Krista a Svatým grálem? Proudí v jeho žilách skutečně svatá krev? David je nanejvýš zmatený. Neví, komu může důvěřovat a kdo ho jen chce zneužít pro své vlastní zavrženíhodné účely...... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Das Blut der Templer , 2004

Parwana
24.12.2019 odpad!

Nemohla jsem se vůbec začíst, od začátku se mi to zdálo dost plytké a v momentě, kdy jsem se úplně ztratila v čase, jsem knihu nakonec odložila.

michterhel
09.04.2019 1 z 5

Mám rád podobný žánr, ale tohle jsem nedočetl. Možná je to tím jarem, ale dílo mi prostě nevlezlo pod kůži, abych se začetl a nevnímal svět. Sáhnu po něčem jiném, abych zjistil, jestli to bylo knihou, nebo mým rozpoložením :-/

Veve131
10.11.2017

Knihu jsem přečetla, ale moc nadšená jsem nebyla. Nevím jestli je to mojí momentální podzimní náladou, v životě jsem nedočetla jen jednu knihu. Tak tato je na tom ještě dobře:-)

HankaJ
05.02.2012 3 z 5

celkem zajímavá kniha, i když děj byl tak trochu "osekán", zkrácen, ale byla jsme zvědavá konec příběhu