Posedlost

Posedlost https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119586/temne-vize-posedlost.jpg 4 417 41

Temné vize série

Skupina středoškoláků s paranormálními schopnostmi, kteří se sešli v Zetesově institutu, aby své nadání rozvíjeli, odhalí skutečné záměry výzkumného týmu a musí utéct. Mají jedinou naději, a tou je záhadný bílý dům, který všichni viděli ve společném snu. Kromě obtížné cesty je však čeká i řešení dalších problémů a vztahů. Od osudné noci, kdy všichni utekli ze Zetesova institutu, se Gabriel změnil. Přestože Kaitlyn jeho podivínské chování děsí, zároveň ji to k němu přitahuje a chce zjistit, co za tím vězí. Současně se začínají dít zvláštní věci, které naznačují, že je jim v patách někdo, kdo má stejné schopnosti jako oni sami… Podaří se jim najít bílý dům? Nebo už je pro ně příliš pozdě? Druhý díl napínavé série Temné vize.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Possessed , 1995

angelbooks
04.04.2014 5 z 5

Tenhle díl byl pěkný až na konec. Mírně mě docela i překvapil, ale zároven hodně potěšil. Hodně se mi líbily části Kaitlyn s Robem :). Doporučuji :)

trynitrix
21.03.2014 4 z 5

Myslím že teto díl byl trochu slabší mno jsem zvědavá co se z toho vyklube v třetím díle :-)

Nikolka001
21.01.2014 3 z 5

Jsem mírně zklamaná. Čekala jsem, že bude druhý díl napínavější a lepší. Ale bohužel. Něco tomu chybělo. Akce a více napětí. :/ :)

NikinkaFantasy
25.12.2013 4 z 5

No... řekněme, že to bylo super, svižně se to četlo a uchvátilo mě sbližování Gabriela a Kait, kterou jsem chtěla proklít kvůli jejímu rozhodnutí pro Roba, kterého jsem nesnášela ještě víc, než v 1. díle. To to trochu pokazilo, ostatně jako vždy. :-)

rencovav
09.08.2013 2 z 5

Tenhle díl už nebyl tak dobrý a zajímavý jako první, zvlášť proto, že mi přišlo, že si mezi Gabrielem a Robem vybírá podobně, jako si vybírala Bella v Novém měsíci...

TerryBVB
19.07.2013 2 z 5

Tenhle díl mě bavil ještě míň než první. Nevím čím to :/ Nedočetla jsem ji. Mnohem víc mě bavil např. Tajný kruh.

DendaRA
15.07.2013 5 z 5

Myslím, že tahle kniha je ještě lepší než první díl ;))

Posli
02.06.2013 2 z 5

Přečetla jsem to vlastně jen proto, abych měla z krku celou sérii. Styl autorky moc nemusím, a proto mě to ani moc nebavilo. Nápad je zajímavý, ale nepřijde mi ani moc originální. Postavy mi přijdou takové průměrné. Kaitlyn jsem měla ráda v prvním díle. ale teď jsem k ní začala pociťovat odpor. Stala se z ní naivní puberťačka. Předtím měla aspoň něco do sebe. Musím uznat, že vyprávění skončilo napínavě, a proto si ještě přečtu poslední díl.

Lira
07.04.2013 5 z 5

Ani tato kniha mě vůbec nezklamala. Připadá mi lepší než Upíří deníky, ale pořád mám chuť k sobě postavy přirovnávat. Tahle kniha mi dala šanci si pořádně prohlédnout Gabriela a díky tomu jsem mohla usoudit, že se mi opravdu líbí. Asi to mělo trochu následek takový, že jsem četla Upíří deníky a oblíbila si velmi Damona. Oba kluci jsou si tak podobní...
Přečetla jsem jí, ale jelikož jsem typ, co u knihy moc dlouho neposedí, tak jsem jí četla celý týden (,i když je tam malá).
Brzo se vtrhnu na pokračování a budu si přát, aby to s mým oblíbencem Gabrielem dopadlo nakonec dobře.

titi17
10.03.2013

tato kniha a kniha předchozí od této autorky mě totálně dostala hltám ji jedním dechem,čte se krásně. A s klidem mohu říci že tuto ságu mám raději než upíří deníky. Chválím a doporučuji těm co ještě nečetli....

dennie3
13.02.2013 4 z 5

Kniha je celá o cestě, kterou pětka podstupuje. Horší než první díl, sem tam se to vleklo, většina pasáží byla podobná.. Ale pořád ještě čtivé, dobrodružné a člověk se lehce dostane do děje. Musím říct, že Rob mě začíná štvát s tou jeho dokonalostí. Ach, ale ten ten Gabriel.. :3

TessDragon
12.02.2013 4 z 5

2.díl Temných vizí - Posedlost. Navazuje přesně na poslední stránku 1.dílu. Tento díl byl pořád nadprůměrný a velmi čtivý. Gabriel a Kait se spolu trochu blíže poznají a tyhle scénky jsem si velmi užívala. ;D Jen mě trošku naštvalo, že jejich cesta byla tzv na prd, ale i tak si aspon něco odnesli
(naštěstí). Zajímá mě, jak to celé nakonec L.J.Smith ukončí. ;)

Kate.S
28.12.2012 3 z 5

Příjemné čtení, svižný a napínavý děj. Přesně to je druhý díl Temných vizí. Nijak mě nezklamal, ba dokonce potěšil. Nemohla jsem se od čtení vůbec odtrhnout, děj mě pohltil a já se zcela vžila do všech postav. Líbily se mi vyvíjející se vztah Gabriela a Kait. Vždycky jsem držela palce Robovi a Kait, ale jak se v této knize ukázalo, tak to Kait táhne ke Gabrielovi jako magnet. Jsem moc zvědavá, jak celá trilogie skončí.

Iworri
20.12.2012 2 z 5

No, tak pokud tohle by měl být údajně nejlepší díl ze série, nechci vědět, co mě čeká v tom dalším .. Nemůžu říct, že bych se vysloveně nudila, ale zklamání přišlo v okamžiku, kdy po celé té absolvované odysee po dvou stranách přišlo veškeré snažení vniveč. Také bych očekávala nějaké prohloubení vztahu mezi Kaith a Gabrielem, ale opak byl pravdou, z čehož jsem byla také poměrně zklamaná. Měla jsem z toho neblahý pocit, že oproti prvnímu dílu, se děj nikam neposunul.

Rose18
25.11.2012 5 z 5

Nejlepší díl z celé série. :)

Eryl
16.10.2012 4 z 5

Určitě lepší než první díl. Konečně se někam dostáváme. Jen jsem nevěděla jestli z toho konce mám být překvapená nebo trochu zklamaná (Gabriel). Vrhám se na třetí díl :D

aruallaf
15.09.2012 5 z 5

Krásnej díl, mnohem lepší než jednička + ty scény s Gabrielem. Příběh se stal konečně zajímavým a jsem za to ráda. :) Teď už jen čekat na další díl.

Dandulka
22.08.2012 5 z 5

Super čtení, svižný a zajímavý děj. Tak jsem zvedavá, jak to bude dál.

VeverQa
08.08.2012 5 z 5

Úžasné, úžasné, úžasné! Ještě lepší než první díl. Bombáááááááááááááááááá!

Vendulik
01.06.2012 5 z 5

Dobrá kniha ikdyž jednička byla lepší, ale jsem zvědává jak to vše dopadne :D

horory pro dívky

Lisa Jane Smith