Růže podzimu

Růže podzimu https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186952/mid_temna-hrdinka-ruze-podzimu-4YW-186952.jpg 4 374 67

Temná hrdinka série

< 2. díl

Autumn Roseová má šanci zachránit svět, který miluje. Co všechno však kvůli tomu bude muset obětovat? Autumn Roseová žije v ospalém přímořském městečku, ale hluboko pod povrchem jejího klidného života jsou pohřbena temná tajemství. Její babičku kdosi zavraždil a živá londýnská společnost, v níž vyrostla, je nyní pro Autumn jen vzdálenou vzpomínkou. A co hůř, v nové škole se jí všichni vyhýbají a posmívají – kvůli podivným vířícím znamením na kůži, která jí brání zapadnout do davu. Pak se ale ve škole objeví hezký mladík, který má na pokožce stejná znamení jako Autumn, a obrátí její svět vzhůru nohama. Autumn je mezi spolužáky náhle populární, což ale vede k nebezpečí, že někdo odhalí její tajemství. Ještě horší je však vracející se sen o dívce, kterou se chystá svést velmi temný princ... a Autumn musí přijít na to, jak ji zachránit, než bude pozdě. Další strhující příběh Temných hrdinek.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Autumn Rose , 2012

Will_team
31.03.2017

Úžasná kniha. Stejně tak jako první díl. Strašně mě mrzí, že dalšího dílu se už nejspíš nedočkáme. Abigail by udělala neskutečně skvělou, neobvyklou sérii.

KateChatt
01.02.2017

První díl mě bavil víc, ale i tak to byla pěkná kniha. Byla jsem překvapená z chování některých postav (Růže, Fallon) - z prvního dílu jsem si myslela že budou jiní.

e.llis
05.12.2016 1 z 5

Pořád to stejné, pořád to stejné.

Jak už jsem napsala u prvního dílu.. Vždyť postavy nemají žádný CHARAKTEEEEER. FŇUK.
Zase psychicky narušená postava.. bla ... bla... pořád ten stejný příběh dokola a DOKOLAAAA.

Snad ještě horší než minule... asi proto, že už jsem věděla, že konec knihy to nespraví. Tady ne. Ani u prvního dílu. Žádné vyvrcholení.. blivajz.

Jednu hvězdičku dávám, že jsem to dokázala přečíst a za obálku, kvůli které jsem si ono neštěstí koupila.

Nicol13
20.10.2016 4 z 5

Na jednu stranu trochu nudnější než první díl, ale Růže mi byla sympatičtější než Violet. A hodně věcí se vysvětlilo.
Ale ten konec... neee!! Už chci další díl.

sylva8672
09.10.2016 4 z 5

Knihu jsem právě dočetla a moc se mi líbila. Sice o něco méně než první díl, který mě naprosto pohltil, ale to jen proto, že prostě miluju upíry. Takže za mě - moc hezké čtení ;-)
Jsem moc zvědavá, jaké bude pokračování :-)

VenyLee
12.09.2016 5 z 5

Jak čtu předešlé komentáře, tak některým se víc líbil první díl a některým zas tenhle druhý. Já osobně zastávám spíše tuhle knihu, i když jsem nad tím váhala. Proč? No já nemám knih nějak nadhlavu, jelikož si nevydělávám, a tak, když si chci něco přečíst, sáhnu po téhle. Je to čtivé, nemusím nad tím moc přemýšlet a prostě miluju Autum a Fallona :D doufám, že autorka napíše všechny díly, protože jestli ano, tak bych byla ten nejšťastnější člověk na zemi. (Asi nejvíc se těším na hrdinky ze čtvrté, páté a šesté dimenze (morfská, elfská a ta kde žijí okřídlení lidé))

Brambu
27.08.2016 4 z 5

Druhý díl si vzal na paškál sice jiné hlavní hrdiny, ale pořád je to báječné pokračování. Tentokráte se seznámíme s Čaromocnými a jejich světem, kde létání, čarování, věštění a snaha ochránit lidské bytosti je na denním pořádku. Nechybí tu útoky nepřátel a politikaření.Odkrývá se nám tak další dimenze a úvodní hrdinka vchází na scénu. Tato série mne začíná bavit a jsem velice zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál.

svobonís
30.06.2016

Abych byla upřímná, tak se mi tenhle díl líbil asi o malililičko více, než předchozí. Na druhou stranu mi přišlo, že v knize chyběl děj ( částmi to bylo až nudné), ale líbil se mi vztah mezi Autumn a Fallonem ( na rozdíl od Violet a Kaspara). Takže doporučuji :)

shey
27.04.2016 3 z 5

Růže i Fallon se mi líbili, nebyla to taková exploze citů jako u Violet a Kaspara , ale byli spíš takový
milí. Příběh byl zaměřen na politiku a děj okolo postav a méně na romantiku. Ale pomohlo mi to pochopit některé nesrovnalosti z prvního a dílu a zjistila jsem co se dělo když Violet přijela do Athane. Za mě 3 * a doufám, že další díly vyjdou.....

Veluska
13.04.2016 5 z 5

Další neotřelý pohled na svět upírů, čarodějů a jiných stvoření. Kniha je velice poutavá a čtivá stejně jako předchozí díl. Na mladou autorku je to úctyhodný výkon a jsem zvědavá zdali autorka bude pokračovat dalšími díly.

Janet11
08.04.2016 3 z 5

Stejně jako první díl, dobré oddechové čtení, přišlo mi možná ještě o trochu zajímavější. Nejspíš to bylo výměnou vampýrů, se kterými se od dob Stmívání roztrhl pytel, za jiné bytosti, které pro mě ještě nejsou tak okoukané.

AnnieBarming
22.12.2015 5 z 5

Mě se tenhle díl líbil víc než ten první. Možná to bylo tím, že mi přišla Autumn sympatičtější a zajímavější než Violet a dokonce i Fallon dle mého předčil Kaspara, který mi teda nijak neučaroval. Moc se těším na třetí díl a na třetí (lidskou) hrdinku.

terrez01
30.11.2015

Řeknu to takhle.
Nesmíte hledět na můj názor, že je tady tahle kniha horší (a to o dost) než první díl, pokud nejste na stejné vlně jako já. Jednoduše já, šíleně zamilovaná do našeho vampířího princátka... Kaspar mi v téhle knize chyběl. A možná díky rozhořčení kvůli němu, jsem si tu knihu neužila, tak jak měla...

Violete
31.10.2015 4 z 5

Tento díl se mi líbil o něco méně než předchozí. Prostě mi tam chyběla Violet s Kasparem, kteří se tam na chvíli objevili až na konci, ale taky je to naprosto skvělé počtení. Autorku obdivuji a těším se až přijde s dalším dílem :)

SoniaShadow
30.09.2015 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil více než ten předchozí - Autumn mě docela zajímala :) Škoda je, že když se došlo k té části, jak jdou k těm vampýrům a udělají nějaký podvod či co, tak to tam není znovu napsané. První díl jsem četla před nějakou dobou, takže si tu scénu moc nepamatuju, takže škoda, že to tam nebylo napsáno znovu... :)

Sabii14
29.09.2015 3 z 5

Musím říct že kniha mě ze začátku moc neuchvátila, ale nakonec jsem byla spokojená avšak Temná hrdinka s Violet mě bavila víc. I tak musím příběh pochválit, byl zajímavý i překvapivý.

Laurel
09.08.2015 5 z 5

Musím říct, že tenhle díl se mi zdál lepší. Fallona a Autumn jsem si možná oblíbila víc, než Kaspara s Violet. Nevím proč. Možná proto, že mi Violet lezla na nervy se svým fňukáním. Jinak souhlasím s názorem marieh111- taky jsem zvědavá na pokračování.

marieh111
10.07.2015

Série se mi velice zalíbila, (i když 2. díl byl trochu horší) ale zajímalo by mě, jak napíše ty zbylé knihy, pokud každou knihu napíše z pohledu jedné hrdinky, a hrdinek je 9, mohla by napsat také i 10. díl, kde všechny hrdinky budou spolu a bude závěrečná bitva. Musím říct, že Abigail si dala těžký "úkol". Nevím jestli vůbec někdy tu sérii dokončí, byla bych však ráda kdyby ano.
A ještě něco...
Trochu mě zarazilo, že první kniha byla o 2. hrdince a druhá kniha o 1. hrdince.

Vianescee
08.07.2015 4 z 5

Po prvním díle trochu horší, ale i tak skvělé. Chyběli mi tu trochu hrdinové 1. dílu. Fallona jsem ze začátku moc nemusela, ale nakonec jsem si ho oblíbila. Hlavní hrdinku jsem občas nechápala a někdy mi i lezla na nervy a Violet na konci, to byla hrozná změna, které jsem absolutně nerozumněla. Doufám, že co nejdříve vyjde další díl. Těším se na pokračování a doporučuji.

TheSinna
10.06.2015 4 z 5

Z mého pohledu trochu slabší pokračování knížky, kterou bych mohla zařadit mezi moje oblíbené. Často mi u chování hlavní hrdinky zůstával rozum stát. U Fallona mi přišlo k chuti jeho počáteční vykání, prostě se mi to zalíbilo. Jenom se dost často choval trochu natvrdle a nechápavě. Takže mi začal časem lézt docela na nervy.
Kniha sama o sobě se mi líbila, ale dávám opravdu přednost prvnímu dílu. Na třetí díl si počkám a určitě si ho přečtu, ale přeji hodně štěstí s tím aby zůstala autorka originální, protože při představě kolik hrdinek nás ještě čeká :)