Vraždy na střední škole

Vraždy na střední škole https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299951/bmid_vrazdy-na-stredni-skole-7bi-299951.jpg 4 52 22

Tandy Angel série

< 2. díl

Po smrti svých rodičů Tandy pokračuje v pátrání po vlastní minulosti a doufá, že se dokáže povznést nad špinavé dědictví, které jí rodiče zanechali. Již se zdá, že se svět vrací do normálu, ale v tom okamžiku je obviněn její bratr z vraždy své okouzlující přítelkyně. Tandy se snaží dokázat bratrovu nevinu a při vlastním vyšetřování zjistí, že po celém Manhattanu jsou vražděni studenti a studentky prestižních soukromých středních škol. Jednou z posledních obětí byl student školy, na kterou chodí i sama Tandy – a ona sama až příliš dokonale zapadá do profilu obětí. Policie však odmítá brát její obavy vážně a ani si nedokáže spojit jednotlivé vraždy. Ovšem Tandy jedno ví určitě – v jejím bezprostředním okolí řádí vrah a je velmi pravděpodobné, že ona má být jeho další oběť. A tak jí zbývá stále méně času, nejen aby dokázala bratrovu nevinu, ale především aby si zachránila vlastní život.... celý text

Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Private School Murders , 2013

Nathally
08.11.2023 5 z 5

Druhá kniha stejně úžasná jako ta první. Nemohla jsem od ní odtrhnout oči. Hrozně čtivá a Tandy je sympatická, takže jsem si ji oblíbila už od prvního dílu. A ten konec? Bože, potřebuji vědět, jak to s nimi bude dál. Naprosto skvělá kniha,

ThomasRuhe
29.08.2023 2 z 5

Tady jsem šáhnul vedle.Bylo to docela slabý. Soud byl vlastně o ničem a vraždy dívek ze středních škol, to byla taková bokovka jen tak mimochodem. Nato, že se při psaní angažoval Patterson tak výsledek za moc nestál.

kačuleee29
07.02.2022 5 z 5

Jednoduše: Miluju to.
Úžasná knížka jako první díl. Pohodové čtení, které je rozhodně chytlavé. Člověk musí prostě číst stránku za stránkou :D. Každopádně, já Vám ji můžu jen a jen doporučit, protože mě to opravdu bavilo. Knížka se dobře a rychle čte, díky krátkým kapitolám a napínavému stylu psaní :).
Jak tady už někdo psal -- a dotyčný měl pravdu -- nějaké scény jsou "přitažené za vlasy", ale to na tom bylo (podle mého) přesně to, co tomu dodalo ten šmrnc. Nejde tam totiž o obyčejnou rodinu a ani vlastně o obyčejný New York. Všechno je jiné a celkem temné. Právě to se mi na tom líbí.

TeriLin1111
08.08.2021 3 z 5

Stejně jako první díl, tohle byla taková letní oddechová teen detektivka. Některé scény byly trochu přitažené za vlasy ale překvapivě se mi tenhle díl líbil o trochu víc než ten první. Dělo se toho tady docela hodně i když teda konec nic extra. Sice je konec otevřený ale ani mi nějak moc nevadí že další díly u nás nevyšly. Jako letní čtení fajn :).

jana8352
21.11.2020 3 z 5

Přečetla jsem a moc mě kniha nenadchla čekala jsem trochu víc takový průměr

Jana92
02.05.2020 5 z 5

Jako i prvni dil knizky tak i druhy dil nezklamal :) Super pocteni,dej vas tak vtahne,ze proste musite cist stranku za strankou aby jste se dozvedeli jak to vsechno dopadne :)

lily_maleckova
24.04.2020 5 z 5

Druhý díl se mi líbil více, než ten první, knihu jsem si moc užila, obě knihy doporučuju!❤️

Damonka12
12.03.2019 3 z 5

Pro mě taková oddechovka. Zajímavý příběh, ale chvilkami nudný.

lucie2371
08.03.2019 4 z 5

O trochu lepší než 1. díl, proto dávám 4 *

Linkoska
05.11.2018 5 z 5

Pěkná knížka, dokázala jsem ji přečíst jedním dechem...❤

SimonaP
20.10.2018 3 z 5

První díl mě bavil moc, tohle mi už přišlo vyloženě jako čtení pro teenagery, nepravděpodobné, nelogické. Přečíst se to dalo, ale nic moc.

jaja1989
10.10.2018 5 z 5

Nečetla jsem ještě 1. díl, ale tenhle je boží.

konicekbily
10.05.2018 3 z 5

Druhý díl pokračoval monologem hlavní hrdinky a opět byla nápomocna při řešení trestníých činů. Pokud se rozhodnete ke čtení, přečtete nejdříve díl první - ve druhém dílu jsou odkazy na děj prvního dílu. Kratší kapitoly - pouze oddechovka - nic víc nečekejte.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Calla2002
10.02.2018 5 z 5

Lepší příběh a konec si nejde přát ❤

postrach
01.10.2017 5 z 5

Teprve před chvílí,jsem se do knihy pustila.První díl jsem zhltla,tenhle se mi líbí taky.Krátké,dobře čtivé kapitoly.Vypadá to na oddechovku.Nechybí,ani napětí.Nebyla by to Tandy,aby se do něčeho nepletla,nepouštěla se do akce na plný plyn a zase,všechno nevyřešila.Závěr knihy,se povedl.

Mergirus
21.05.2017 3 z 5

Tato knížka není nijak náročná a je psána stylem, který se čte krásně a rychle. Doporučuji jako oddychovku.

mirunda
07.04.2017 3 z 5

Kdybych nečetla už první díl a kdybych nechtěla vědět jak to dopadne, asi bych ji odložila. Výhoda je, že se dobře a rychle četla. Lehce otevřený konec mě naštval.

Roselunda 1928
23.02.2017 4 z 5

Příjemné a čtivé pokračování prvního dílu. Postavy sympatické, příběh napínavý a nepředvídatelný, takže jsem spokojená :)

muchomurka
03.12.2016 4 z 5

Mrzí mě, že jsem teďka němela moc času na čtení a knihu četla tak dlouho. To si nezasloužila. Ze začátku byla lehce nudná, neustálé vzpomínání na Jamese a pobyt ve Fern Heaven byl celkem zdlouhavý. Zato Jacob byl super postava, která ději dodala to správné. Oceňuji, že autoři udrželi postavy konzistentní a ty se přesto dokázaly posunout dál. Tandy byla pořád Tandy, tak jako v prvním díle, a přesto jiná. To se mi líbilo, že najednou nebyla jako po transplantaci duše. Stejně tak ostatní. Závěr byl napínavý a byla to jízda. :) Jen teda k vyšetřování Tandy v průběhu knihy - moc toho sama nevyšetřila, všechno jak kdyby jí spadlo do klína. Ale nevadilo mi to. Ušetřilo to případně spoustu trapných scén.

Autoři knihy

James Patterson
americká, 1947
Maxine Paetro
americká, 1946

Kniha Vraždy na střední škole je v