Tajuplné objevy

Tajuplné objevy https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223733/bmid_tajuplne-objevy-SNh-223733.jpg 4 28 3

Hřbitovy mimozemšťanů - Vetřelci na Sibiři - Mumie z Marsu - Jezero koster - Trosečníci z Kasskary - Město trpaslíků - Příliš podivný soused - Tajemná mořská světla - Podivná zkáza Sodomy - Války bohů, zrůd a lidí - Vrazi z neznáma Knížka plná fascinujících záhad, které dokazují, že vesmír je podivné a zázračné místo, kde realita pokaždé předčí i nejživější fantazii.... celý text

Dandulka
22.08.2015 5 z 5

Pro mě jsou tyhle knížky čtením na dobrou noc. Mám je moc ráda, zajímavé informace podané příjemnou formou.

Nibiru
27.04.2015 5 z 5

Zase jedna z těch lepších knih, které jsem od autora - českého záhadologa - četla. Je novější, tudíž jsou zde uvedena i poměrně nová fakta a objevy, které jsem zatím jinde nečetla. Kapitoly jsou poměrně krátké, takže se dobře čtou, a přitom nepostrádají na dynamice, jak to ostatně autor dobře umí čtenáři "podat".

rose
28.10.2014 5 z 5

Super čtení pro ty, které zajímá problematika záhad a tajemných objevů. Skvěle napsané, nabité novými informacemi, krásné obrázky. Jeden z mých nejoblíbenějších autorů už po mnoho let.

Kniha Tajuplné objevy je v