Tajuplné objevy

Hřbitovy mimozemšťanů - Vetřelci na Sibiři - Mumie z Marsu - Jezero koster - Trosečníci z Kasskary - Město trpaslíků - Příliš podivný soused - Tajemná mořská světla - Podivná zkáza Sodomy - Války bohů, zrůd a lidí - Vrazi z neznáma Knížka plná fascinujících záhad, které dokazují, že vesmír je podivné a zázračné místo, kde realita pokaždé předčí i nejživější fantazii....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/223733/tajuplne-objevy-SNh-223733.jpg 4.322
Záhady
Vydáno, Mystery film

Kniha Tajuplné objevy

Dandulka
22.08.2015

Pro mě jsou tyhle knížky čtením na dobrou noc. Mám je moc ráda, zajímavé informace podané příjemnou formou.

Nibiru
27.04.2015

Zase jedna z těch lepších knih, které jsem od autora - českého záhadologa - četla. Je novější, tudíž jsou zde uvedena i poměrně nová fakta a objevy, které jsem zatím jinde nečetla. Kapitoly jsou poměrně krátké, takže se dobře čtou, a přitom nepostrádají na dynamice, jak to ostatně autor dobře umí čtenáři "podat".

rose
28.10.2014

Super čtení pro ty, které zajímá problematika záhad a tajemných objevů. Skvěle napsané, nabité novými informacemi, krásné obrázky. Jeden z mých nejoblíbenějších autorů už po mnoho let.