Rozkol

Poprvé od té doby, co se Cassie Blakeová přistěhovala do New Salemu, se cítí normálně. Chodí s Adamem, svou spřízněnou duší, a má ve městě kamarády. Ale tajný klan čarodějek, do kterého patří, a moc, kterou díky němu nabyla, jí však normální život nedopřejí. Když Tajný kruh stihne tragédie, Cassie si uvědomí, že být výjimečná může být i prokletí.
Na Tajný kruh útočí neznámý nepřítel - a příští obětí může být kdokoli. Všichni se snaží ochránit hlavně sami sebe, vytvářejí se spojenectví a nikdo neví, komu lze věřit. Bude Cassie schopná zachránit sebe i Tajný kruh…? Nebo ho její rozhodnutí navždy zničí?

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/138212/rozkol-6mz-138212.jpg 4123

ISBN:978-80-7447-239-8

Kniha Rozkol

Veveruškaaa
01.10.2017

Nevím jak, u ostatních ale, pro mně se Cassie v tomto díle o moc nezměnila, spíš jí to způsobila Kniha stínů jejího otce..
Jinak nemám co, dodat :-) 5*

veru.nika
13.04.2017

Jako předchozí díly,velmi povedené, se zajímavou zápletkou.

any333
15.08.2016

Tato pokračující trilogie se dost lišila od té původní. Připadalo mi, že se změnila jak Diana, tak Cassie. Jedna už nebyla tak laskavá a druhá tak plachá. Čekala jsem víc výstupů bratrů Hendersonových, ale ten na střeše mě taky rozesmál. Konec je otevřený, proto se pouštím do dalšího dílu.

petvet
09.08.2015

V prvních třech dílech se projevovala hlavní hrdinka Cassie jako naivní a bázlivá,ale teď po 4.díle mně přijde,že se strašně změnila..je taková odměřená,povyšuje se a dělá věci za zády kruhu.
Zajímavá byla akorát zápletka ze starého domu v Cape Cod...a také zajímavý konec.

moninak
25.02.2015

Byla dobrá, ale čekala jsem něco víc. Začetla jsem se do ní a těším se na další díly.

ellypusik
08.01.2015

byla jiná jak předchozí díly ale i tak úžasná!! (třetímu dílu se však nevyrovná)

NikinkaFantasy
28.12.2014

Čtrtý díl pro mě nebyl tak skvělý, jako ty první tři. Pokračování pro mě bylo celkem zbytečnost. A celkový děj se mi zdá velice nepravděpodobný. To je asi vše, co chci ke knize "říct".

ivzu77
30.07.2014

Četla jsem všechny její knihy, mám je moc ráda.

Aubrey Clark (p)
americká, 1965