Zbloudilá střela

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Artur a Bára jsou nejen spolužáci a kamarádi, ale především špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. Na dálku je jistí pan Vrchota, muž s tajemnou minulostí, a s sebou mají neobyčejného psa Šerloka. Za městem se koná velkolepá historická bitva v duchu napoleonských válek. Až na pár modřin a škrábanců žádné nebezpečí nehrozí, střílí se přece slepými náboji. Jak je tedy možné, že v bahně zůstal ležet vážně raněný muž?! Ukáže se, že je to otec jejich spolužáka, vyhlášený kuchař, který ve městě vlastní dvě oblíbené restaurace. Byla to náhoda? Nebo se do něčeho zapletl? Tajná dvojka A + B se opět pouští do pátrání! Zapeklitý detektivní příběh procvičí postřeh, znalosti a úsudek každého zvídavého čtenáře. Vyřeš úkoly a staň se agentem!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359028/zbloudila-strela-quo-359028.jpg 4.26
Série

Tajná dvojka A + B 3.

Žánr
Dobrodružné, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Zbloudilá střela

Přidat komentář
Pavlína197
24.10.2020

Mám pocit, že předchozí komentáře snad patří k jiné knize. Četla jsem synovi a shodli jsme se, že tento díl série byl nejslabší. Celou knihu se nic moc nedělo, až na konci trocha napětí.

Kopretina
10.08.2020

Super! Vyrovná se Brezinovi!


Hoshi
11.05.2018

Příjemné, milé pokračování Tajné dvojky A + B, které neurazí, nadchne nejen děti, ale i dospělého, jestliže si bude chtít odpočinout od denních starostí a na hodinu se stát znovu dítětem a detektivem. :) Ráda si přečtu i další díly, pokud se autoři rozhodnou nějaké další vydat :)

jan8470
26.01.2018

Třetí díl detektivky pro dšti je fakt parádní jízdou.