Případ ztraceného koně

Případ ztraceného koně https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394702/bmid_pripad-ztraceneho-kone-gL8-394702.png 4 6 3

Tajná dvojka A + B série

< 4. díl

Letní prázdniny Artura a Báry nabraly nečekaný směr, když kamarádi vyslyšeli prosbu Bářina strýce, aby za ním urychleně přijeli. Z bývalého statku strýc vybudoval vyhlášenou stáj. Kromě svých koní zde poskytuje ustájení i pro koně jiných majitelů. Dokonce si ho vybrala slavná kaskadérka, aby se zde přes léto postaral o filmovou hvězdu, mohutného kladrubského vraníka. Jenže kůň zmizel. Tajná dvojka A + B i se psem Šerlokem se okamžitě ujímá případu. Dokážou vypátrat koně dřív, než bude nutné nahlásit zmizení policii? Kdo by mohl mít zájem ukrást tak speciální zvíře? Na čtenáře čeká nejen napínavý detektivní příběh, ale na konci každé kapitoly také úkoly, které otestují jejich logické myšlení a také pozornost, úkoly totiž souvisejí s danou kapitolou.... celý text

Přidat komentář

B.Kroužek
27.05.2021 3 z 5

Čtvrtý a poslední díl se mi ze série líbil nejmíň. Příběh se pořádně nerozjel. Knížka mě bavila, ale předchozí díly byly podle mě lepší.

Purple17
06.04.2020 4 z 5

Letní prázdniny, koně, filmová hvězdaa dvojka hlavních hrdinů, co musí ztracenou filmovou hvězdu najít dřív než se na jeho zmizení přijde. A když je ta filmová hvězda známí hřebec je o zábavu postaráno. Navíc na konci každé kapitoly je třeba rozluštit úkol.


Hoshi
25.03.2019 5 z 5

Již po čtvrté se vydáváme s Bárou, Arturem a Šerlokem za dobrodružstvím, tentokrát ranč Na Konci světa strýce Matyáše, který si pro natáčení filmu z dob udatných rytířů vybral filmový štáb. Jenomže se kolem natáčení dějí zvláštní věci, nic se nedaří a ke všemu se ztratí velká filmová hvězda - kladrubský vraník Porto. Kdo za tím vším stojí? A hlavně proč..?
Jak já si u téhle série tak nádherně odpočinu a ke všemu se při luštění úkolů na konci každé kapitoly vrátím do svých dětských let. Škoda, že mi není zase deset .. Heh... Příběh se čte sám, má spád, rychle ubíhá. Ilustrace Viktora Svobody jsou opět kouzelné. Doufám, že se brzy dočkáme dalšího pokračování Tajné dvojky :)

Štítky knihy

koně krádeže a loupeže detektivky pro děti

Autoři knihy

Klára Smolíková
česká, 1974

Kniha Případ ztraceného koně je v

Přečtených6x
Doporučených3x
Knihotéce1x
Chci si koupit1x
dalších seznamech1x