Tajemství masáže

Tajemství masáže https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351531/mid_tajemstvi-masaze-ZGz-351531.jpg 5 5 5

Objevte tajemství masáže. V průvodci najdete informace o historii masáží, návody na to, jak začít vlastní masérskou praxi, a úvod do základních masážních hmatů.

Renncha
28.12.2021 5 z 5

Super,přehledná,srozumitelná

hu_87
24.10.2020 5 z 5

Úžasná knížka se spoustou ilustrací. Užitečná jak pro úplné začátečníky, tak pro lidi, co už nějakým lidem s bolestí zad už několikrát pomohli.

Edith_17
30.07.2020 5 z 5

O knize bych se ani nedozvěděla, kdybych ji nedostala jako dárek. A jsem za to upřímně moc ráda. Kniha kromě dobře vysvětlených hmatů (i nafocených) obsahuje i užitečné info pro terapeuty.

Laviedete
07.01.2020 5 z 5

Jasná, stručná, inspirativní pro masérskou praxi. Hezky graficky zpracovaná publikace.

konicekbily
05.06.2018 5 z 5

Velice pěkná "příručka" informující amatéry o příčinách poruch pohybového aparátu. A hlavně vysvětluje - co jsou masáže a jak se provádějí. Tedy nám laikům, abychom věděli, co s námi při různých masážích maséři provádějí. Některé techniky jsem si osvojil již dávno, tato knížka mi je potvrdila a našel jsem tu i mnoho nového a poučného.