Zvrácený

Zvrácený https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514770/bmid_zvraceny-20x-514770.jpg 4 208 31

Tajemný hříšník série

Ona je toxická, pro něj je však útěchou. On je smrtelný, ale pro ni znamená život. Potom, co Beau nechala svého snoubence u oltáře a odešla od miamské policie, nemá její život žádný směr. Smrt její matky byla označena za nehodu. Beau tomu nevěří, ale nemá důkazy o opaku. Sžírá ji bezmoc a vztek. Dokud nepotká Jamese, muže, který se zdá být stejně rozervaný jako ona. A přestože působí chladně, probouzí v ní city. Potěšení. A touhu, které se nedá odolat. Beau však netuší, že James stojí před osudovým rozhodnutím: Buď se jí svěří se svým nejtemnějším tajemstvím, nebo ji bude muset zabít.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

The Enigma , 2021

Jita160
11.07.2023 5 z 5

(SPOILER) Volné pokračování je stejně zvrácené jako předchozí díl.
Ona je bývalá policistka ,nemocná ,otrávená nenávistí ,hořkostí ,zlomená a beznadějná.
On je vrah ,duch, ledově chladný, nepřátelský, okouzlující a chytrý parchant...musí ji zabít!!!
Oba žili v temnotě, ale když se potkali jako by se jejich temnoty a bolest spojili a splynuly v jedno takže jejich tíha najednou už nebyla tak zatraceně neúnosná.
Mluvili spolu jen řeči těla ta jim šla nejlépe dominantní a drsný sex jim vyhovoval aby se po něm cítili svobodní.
Beau potřebovala opravit ,ale James ji potřeboval milovat. Milovali jí ,protože byla stejně nelítostná jako on a zničená nenávistí a pocitem nespravedlnosti.
Spolu jsou dokonale šílení.
Smutný ale fakt boží. Doporučuji!!!

georginaa
09.07.2023 5 z 5

(SPOILER) Nejdříve jsem si myslela, že James zabíjí kohokoliv. Až později bylo jasné, že to jsou hajzlové z gangu. Měl zabít i Beau, dceru nejlepší policajtky, kterou zabili výbuchem v autě. Bohužel Beau byla u toho a vše viděla, nemohla se z toho vzpamatovat a odešla od policie. James ji sledoval a vůbec se nechtěl do ní zamilovat. Byla rozervaná jako on, měla v očích temnotu jako on, prostě ho to přitahovalo a nedokázal na ní přestat myslet. Tak si ji vzal do toho svého skleněného zámku a pozoroval, vlastně ne jen to..... místo aby ji zabil ji chránil, kdo vlastně chce její smrt? Když už půjde do tuhého, požádá Dannyho Blacka, skrývaného mafiana o pomoc.

Lucie.285
06.07.2023 5 z 5

Tak tohle byla neskutečná jízda. První třetina byla skvělá a zbylé dvě třetiny byly totálně skvělé. Kniha nešla přestat číst, za mě to nejlepší, co jsem letos četla. Autorka je prostě úžasná, u akčních scén jsem ani nedýchala. Pikantních scén je tam vcelku dost, ale každá je něčím jiná a super žhavá. Nebudu porovnávat první versus druhý díl, protože oba byly perfektní a vzhledem k tomu, že se nám ke konci knihy do příběhu zapletou postavy z prvního dílu, beru to jako jeden děj. A teď vydržet do dalšího dílu. Už teď vím, že tahle série bude jedna z mých nejoblíbenějších. Neváhejte ani vteřinu a jděte si knihu přečíst. Vždy když jsem si myslela, že už tuším, byla jsem vedle, jak ta jedle. Neskutečně se těším na to, co nám Danny a James předvedou v třetím díle.

miloslava3256
06.07.2023 5 z 5

Opět velmi podařený příběh kolem mafie, ničeho se autorka nebojí. Jediné co mi trochu vadilo bylo množství sexu, a místo toho spíš uvítala víc akce a nebo vyšetřování záhady. Skvěle kniha natahuje jak přesně je James zatažen do vraždy Jaz a závěrečné odhalení kdo je ta 'krysa' ještě lepší. Nejvíc jsem si asi užila poslední kapitoly.

blanka5960
05.07.2023 4 z 5

(SPOILER) Temné podsvětí mafie, vraždy, drsné zacházení, toxický vztah, pomsta, zloba, odhalení, žhavé sexuální scény, detektivní zápletka......
Zvrácený je druhý díl ze série Tajemný hříšník. Po událostech z minulého dílu, se mladá policistka Beau musí vyrovnat se ztrátou rodiče. Tragedie jí ve vteřině obrací život, vše co si plánovala, kariéru, svatbu, to vše je nenávratně pryč. Je zlomená, zdrcená, prahne zjistit kdo za tím vším je. Ani na vteřinu nevěří, že to byla náhoda, že její matka policistka FBI měla jen nehodu.
Její duše je rozervaná, temné hlasy a obrazy v její mysli ji nedají chvíli klid. Útěchu nalézá ve vztahu s Jamsem Kelly, který stejně jako ona je poznamenán minulostí. Toxický, zvrácený vztah jim dává uniknout z reality. Oba hledají klid pro svou duši, oba chtějí pomstu. James postupně odhaluje Beau svou temnou identitu, pravdu, která je nebezpečím pro oba.
S tímto dílem jsem se osobně trochu prala. Kdyby byla kniha o třetinu kratší, rozhodně by ji to prospělo, děj se místy zbytečně točil v kruzích.
Při čtení tohoto žánru jsem schopná nad některými nelogickými situacemi přivřít oči. U Beau jsem musela mít zavřené obě oči, její chování bylo nelogické a pro mě místy i neuvěřitelné, vzhledem k povolání a pověsti nejlepší FBI policistky .
Co se mně překvapivě naopak líbilo, byla detektivní linka. Měla jsem několik tipů, ale hlavního pachatele jsem neodhalila. Autorka mě dost nalákala závěrem knihy, na třetí díl. Podle zahraničních ohlasů i anotace, to vypadá na pořádnou akci.

Dva muži.
Jeden cíl.
Bez milosti.
Pokud máte rádi prostředí mafie, násilí, vraždy, erotické romance plné drsnějších, žhavých sexuálních praktik, pak by vám rozhodně Zvrácený neměl uniknout.
Hodnocení 3,5*

Evitsa
30.06.2023 5 z 5

To by melo byt trestné , vydávat sérii po tak dlouhý době, max 2 týdny a to je limit! Potřebuji další díly.....

MAU256
24.06.2023 4 z 5

To jako vážně? Nedořešené? Tak kde je další díl?

Našel ji s cílem jí zabít, jenže to nedokázal. Dostala se mu pod kůži a nakonec i do srdce, stejně tak jako on se dostal do toho jejího. Spousta sexu, mraky mrtvol, bolest a temnota. A nedořešená záležitost. Tento díl se mi líbil asi stejně jako ten první, začátek byl sice trošku vleklejší, ale na čtivosti mi to neubralo.

hana1039
21.06.2023 4 z 5

Bohužel, nemůžu dát plný počet hvězdiček a to proto, že příběh je zbytečně natahován asi tak o 150 stránek navíc, které se zabývaly jen samými vnitřními úvahami... jinak super série, která, jak jinak, skončila otevřeně a tím pádem se budeme těšit na další pokračování...

Knihomol_ka
19.06.2023 3 z 5

Máme tu další volné pokračování série Tajemný hříšník. První díl byl za mě vážně úžasný a líbil se mi daleko více. Tento díl mě asi trochu zklamal. Četl se mi poměrně hůře.

Námět na příběh je opět zajímavý a líbil se mi, jen bohužel to bylo možná krapet a zbytečně zdlouhavý ? Začátek mě až tak nenadchnul, jelikož se hlavní postavy seznamují a sdílí společně svůj smutek.

Co se týče hlavních postav, tak byly fajn. James se mi líbil. Co se týče peprných scén, tak to bylo úplně jiný a divočejší jako v prvním díle. Pokud si na to potrpíte, tak tady toho najdete docela dost a bude se vám to líbit.

Konec klasicky strašně rychlý a nedořešený tak snad v dalším díle ?

Jinak já mám styl autorky ráda. Pokud se vám líbil Podmanivý, tak určitě běžte i do Zvráceného.

Zvrácený je opravdu, že zvrácený a speciálními choutkami.

evineckY
15.06.2023 5 z 5

Pokračování je za mně opět skvělé a těším se na další díl.

Kam chceš odjet? zeptal se James, znovu se zvedl a zadíval se na mě. Viděla jsem, jak mu oči zahaluje temnota. Jak se v nich spřádá pomsta.
Tady se mi líbí.
Tak to tu koupím.
A co budeš pak dělat se vším tím časem? zeptala jsem se.
Budu ti dělat nikdy nezapadající slunce, lásko.

Fidibus
14.06.2023 3 z 5

(SPOILER) Vlastní námět je celkem dobrý, ale nesedl mi způsob psaní. Oba hlavní hrdinové jsou psychicky poznamenáni a spolu na své trauma zapomínají. Bohužel už mi to přišlo dlouhé, první půlka je spíš o jejich pocitech, jak se potkají, co on jí tají a pak se postupně příběh, vlastně detektivní a mafiánský rozplétá. Na mne na konci až moc rychle a zamotaně. Konec je otevřený, Medvěd nedořešen.
Ač mám knihy autorky ráda, tahle mi jednou stačila. Ta délka... Jinak je James ten pečující a vědoucí, přítom s temnou minulostí. Něco málo ze záhad se dá odhadnout dopředu.