Nečekaná láska

Nečekaná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14053/bmid_necekana-laska-lXf-14053.jpg 4 207 32

Swanleovy staré panny série

Helena Lavericková je s rozumem v koncích: tolik by chtěla zachránit svou mladší sestru Julii, ale vlastní síly jí na to nestačí. Nerozumná Julie uprchla z domova s mužem, který jí slibuje sňatek, avšak Helena tuší, že se její milovaná sestřička ocitla v obrovském nebezpečí. Naléhavost situace Helenu donutí, aby požádala o pomoc Daniela Brennana, muže s ponurou minulostí a miláčka žen, o jehož společnost by za jiných okolností vůbec nestála. Dáma z vyšších kruhů se přece nemůže stýkat s bývalým pašerákem - ale proč jí tedy šestý smysl napovídá, že v Danielově přítomnosti dává v sázku mnohem víc než svou dobrou pověst? Ani Daniel zpočátku není nadšen vidinou řádky dní strávených po boku chladné Heleny, která před časem povýšeně odmítla jeho dvoření. Jakmile ale společně vyrazí po stopách uprchlé Julie, začne za aristokratickou upjatostí spatřovat i dojemnou zranitelnost a doutnající smyslnost, které v něm probudí velmi odvážné myšlenky. Je však možné, aby příslušnice společenské smetánky chtěla spojit svůj život s člověkem, který má spolky s podsvětím?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

A Notorious Love , 2001

Turiel11
17.03.2017

Tento příběh mě zaujal o malinko víc než předešlý v sérii. Víc mě vtáhl do děje. Pravda...Helena byla chvílemi těžko vydýchatelná, ale Daniel jako sympaťák to vyvážil. A od jistého okamžiku už byla i ona fajn. Oddechové romantické čtení. Super.

LilianaFalcon
23.07.2016 5 z 5

Líbí se mi, jak si autorka vždycky najde něco v historii, udělá si průzkum a vymyslí k tomu zamilovaný příběh. Tady je to obrna a pašeráci.

Helena byla paličatá, ale kdo by se jí divil. Navíc, kdyby nebyla paličatá, tak by se těžko postavila znova na nohy... Minulost Dannyho se postupně odkrývala... a... prostě klasická romanťárna za 5 hvězdiček ;-)

jaja1989
11.05.2015 5 z 5

Hustý hustý a nečekaný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))

zp87
28.03.2015 4 z 5

Já jsem po prvním díle čekala o trošku víc... Daniel mě hodně navnadil a ruku v ruce s nadšenými komentáři jsem čekala větší zážitek.
Líbilo se mi to, ale ne na pět hvězdiček. Kupodivu nakonec vzpomínám na první díl jako na ten lepší. No jo - co čtenář, to názor, ještěže je z čeho vybírat.
Chápu Helenin problém, ale přesto mi připadala dost zapšklá. Dost nevyrovnaná. Neokouzlila mě.
Daniel mě bavil, hodně. Ale to mě bavil - v těch pár dialozích kde se objevil - i Griff.
Jaksi moc se příběh odehrával ve stodolách, hostincích, pašeráckých doupatech...
Špatné to nebylo, ale neužila jsem si čtení naplno a skutečně jsem si spravila chuť až při dalším románu - Julie Quinn "Láska v nebezpečí" - který je zase hodnocený jako Juliin slabší, ale pro mě dokonalý. Zajímavé. :)

havrmoni
14.02.2015 5 z 5

Tak první příběh se mi líbil,ale tohle to bylo něco. Pět * je málo. Opravdu moc pěkné,zařadím mezi ty ke kterým se budu vracet :-)

miruska1
31.07.2014 5 z 5

Tato autorka naozaj nikdy nesklame. Krasny pribeh,nie len romanticky ale aj napinavy a docela som sa aj zasmiala.

liletka_a
20.06.2014 5 z 5

Tak tomu říkám příběh! ;) Nejlepší ze všech tří sester. Daniel mi přirostl k srdci už v prvním díle a ve druhém už se tam pořádně rozvaloval. :) A společně s Helenou byli fakt dvojka. Moc se mi líbilo, jak se Danny od začátku vlichocovat Heleně těmi svými obratnými slůvky do přízně a ona postupem času roztávala a pak si řekla pro ne. :) Už dlouho mi žádná kniha tolikrát nevykouzlila úsměv na tváři jako právě tato. Nechybělo tady nic, dobrodružství, romantika, erotika, humor i napětí. Pokuď byste nechtěli číst celou sérii a třeba nějaký díl vynechat, rozhodně by to neměl být tento! :))

Roninka
24.06.2013 5 z 5

Tak tato kniha se mi moc líbila, byla tam taková krásná vášeň a napětí. Daniel jako osobnost naprosto exelentní.

PomněnkaPrvní
14.05.2013

Knížka má vše, co má červená knihovna mít. Napětí, romantiku i erotiku. Občas se i zasmějete. Daniel je velký sympaťák a po prvním díle se čtenář lehce ztotožní i s Helenou. V překladu mi ale vadilo, že byl Daniel často označován za "mladíka", když je to třicetiletý chlap jako hora, který převyšuje většinu mužů.

finfrle
06.03.2013 4 z 5

Velice pekne cteni a krasny pribeh.

enyr
30.07.2012 5 z 5

Pro mne jedna z těch skvělých knížek u kterých si stoprocentně odpočinu, děj plyne hladce, hrdinové jsou sympatičtí a žádný zádrhel nekazí jejich romantiku :) tak to má podle mně být :)

natynka00
30.03.2012

Newím tato kniha mě nezauala