Svůdné zúčtování

Svůdné zúčtování https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230886/mid_sweet-evil-svudne-zuctovani-BIj-230886.jpg 5 782 156

Svůdná trilogie série

< 3. díl

Pekelné zlo ovládá svět a jeho terčem se stala osmnáctiletá Anna Whitová, napůl anděl a napůl démon. Knížata démonů se obávají, že právě ona je tím nefilem čistého srdce z dávného proroctví, který je jediný může vyhnat ze zemského povrchu. A hodlají udělat všechno, co je v jejich silách, aby se jí zbavili. Anna ví, že teď je v sázce všechno. To, jak dopadne rozhodující bitva mezi dobrem a zlem, bude záviset hlavně na ní a jejích spojencích z řad nefilů, potomků padlých andělů. Doufá, že jí sílu dodá láska ke Kaidanovi, synovi Knížete smilstva. Tato láska pro ně ale zároveň představuje smrtelné nebezpečí. Nejen pro ni je ovšem Anna ochotná všechno riskovat. V poslední Svůdné knize, při posledním zúčtování, se nefilští přátelé naposledy spojí, aby bojovali za svobodu celého světa.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Sweet Reckoning , 2014

Evule114
03.11.2015 5 z 5

Děj mohl být trošku víc napsán do hloubky, jinak to bylo úžasné čtení plné emocí. Konec mě opravdu dostal. Neudržela jsem slzy na uzdě a pobrečela jsem si u toho. Vřele doporučuji všem :-)

KnižníSen
28.10.2015 5 z 5

Tak tato kniha...celkově tato série mě dostala! :O

Je to jedním slovem BOMBA :)

Julia_pt
20.10.2015 5 z 5

Moc pěkné zakončení série! Škoda, že spisovatelka nenapsala, jak to dopadlo třeba s Blackem nebo s Catarinou a nebo s Markem.

Kaci.B
04.10.2015 5 z 5

Tak tenhle díl jsem přečetla jedním dechem. Všechna ta láska, napětí, akce.

POZOR SPOILER
Nejvíce mě zasáhla Pattiina smrt. Pořád jsem doufala, že se jim jí podaří nějak zachránit, ale nestalo se tak. Další byla smrt Marny. Ale u konce jsem se málem rozbrečela. Epilog byl skvělý. Kopemu a Zanii jsem fandila už od druhého dílu. Skvělá boží série. Čistá pravda :)

IvettKremrová
02.10.2015 5 z 5

Naprosto dokonalá knížka,tak jak první dva díly ani 3. nezklamal. Nádherný děj a napínavý, nečekaný a moc krásný konec! Tuhle trilogii doporučuju všem,ktřeří mají rádi anděly,tajemno a příběhy o silné Lásce,která překoná všechno! :)

Adelfricova5
13.09.2015 5 z 5

Lepší zakončení knížky ani být nemohlo. Úžasný příběh. Od začátku až do konce se to četlo jedním dechem. u knížky jsem se smála i brecela.Tohle je pro mě jednoznačně nejlepší série knih,kterou jsem kdy četla a určitě si to ráda přečtu znova.

Mishell14
04.09.2015 5 z 5

Krásné zakončení.... :)

Markett
22.08.2015 5 z 5

Páni, lepší zakončení jsme si ani nemohli přát. Naprosto dokonalá knížka, opravdu nemám co vytknout. Mrzelo mě jen to, jak to dopadlo s Marnou a taky to, že Belial odešel, ale jinak paráda. :) Co se Kaidana týče, miluju ho snad ještě víc, ale jsem ráda, že knížka skončila takhle krásně a na 100% se k téhle sérii ráda vrátím. Opravdu jedna z nejlepších sérií, jakou jsem kdy četla. :)

Katee
04.08.2015 5 z 5

Třetí díl nezklamal, byl zase naprosto úžasný a já od něj nemohla odtrhnout oči :) Možná bych ho přečetla za den, ale nechtěla jsem si tak moc kazit oči, přece jen je to 350 stránek :D Je mi vlastně líto, že trilogie už skončila, protože autorka má neskutečný talent. Tak moc vtáhnout čtenáře do děje se nepovede každému :) Možná jsem na konci čekala trochu víc akce, ale to je detail. Určitě doporučuju, krásné zakončení :)

Katka.Z
26.07.2015 5 z 5

Tato trilogie je vážně dobrá.Každý dil mně velice bavil a toto zakončení bylo stejně dobré jako předchozí díly. Což mně velice překvapilo ,protože jsem od této trilogie pro mládež nic neočekávala. Kniha se lehce čte ,ale rozhodně sem se nenudila :)

ellypusik
25.07.2015 5 z 5

Poprvé za můj život se mi stalo, že jsem brečela, jakmile jsem zjistila, že moje knížečka končí.
Když jsem dočetla poslední list byla jsem sice ráda jak to skončilo, ale zase zklamaná, že už to skončilo.
Knížka byla ze série nejlepší. Byla fakt božácky božská a vůbec by mi nevadilo, kdyby byl napsán - spoiler - nějaký další díl o Anně a Kaidanovi jak si jen tak žijí s dětmi.

SPOILER
Jediné co se mi nelíbilo byla za 1. smrt Marny a za 2. že si vážně pořídili děti, já si je pořád přestavovala tak free.. ale co, jednou by se to asi stejně stalo, ale podle mě to tam nemusela spisovatelka dávat, přece jen, teď to utnula, prostě napsala jak příběh končí a já bych radši epilog viděla jako, manželský pár, co si žije a užívá si a děti má až někdy, někdy...
Ale co, i tak to byla nejúžasnější knížka, co jsem kdy přečetla (a že sem jich přečetla..) a nic jí nechybělo!

KatnissLavender
24.07.2015 5 z 5

Skvělý závěr perfektní série! Čtení této trilogie jsem si neskutečně užila! A musím přiznat, že mne konec dokonce i rozplakal, až tak se to autorce povedlo!!! :-)

pate.langdon
21.07.2015 3 z 5

do této knihy jsem čekala trochu víc, nevím, nevím :/

Wer._.
21.07.2015 5 z 5

Tahle kniha se mi nesmírně líbila. Byla jsem v ní ponořená 4 hodiny a neustale jsem o ní přemýšlela a pořád přemýšlím. Určité pasáže v knize jsem prožívala jako by se to opravu dělo přede mnou. Do knihy jsem se usmívala a nebo naopak mračila :D Mám z ní neuvěřitelný pocit a myslím že si jí s chutí přečtu znovu. Spisovatelka píše úžasně a doufám že ještě vydá něco s podobným žánrem. Knihu jsem ohodnotila pěti hvězdami, ale kdyby to šlo dám jich tam mnohem, mnohe víc:)

Always a reader
12.07.2015 5 z 5

Nemám slov. Já vážně miluju tuhle spisovatelku a její sérii svůdné trilogie. Tak úchvatně píše, že mě to prostě vždycky dostane-zasáhne hlouběji než některé jiné knihy.

warca
02.07.2015 4 z 5

Tenhle díl mě docela zklamal. Netuším, co jsem čekala, ale prostě se mi třeba ten první líbil víc. Taky se mi prostě nelíbil ten konec :D Nevím, co jsem si představovala. NA druhou stranu kniha nebyla vůbec špatná, ale už mě tolik nestrhla. Ale celá triologie byla fakt super, to nemůžu popřít :D
Myslím, že narozdíl od jiných knih, na tuhle nikdy nezapomenu :)

angelbooks
27.06.2015 5 z 5

Hohoho :D tahle kniha je opravdu BOMBA. Už dlouho jsem nečetla tak dobrou knihu.
Ještě, že jsem u prvního dílu dala po přečtený 4*, protože 5* si zaslouží až druhý a třetí díl. Nebo spíš druhá polovila druhého dílu a třetí díl.
3. díl byl někdy předvídatelný, ale za to jsem byla ráda. Protože jsem si vysnila některé části a ty se mi splnili. Jediného, čeho lituju je Marna. Kéž by to šlo udělat jinak :/.
Takhle by měla končit série. Třeba ji v budoucnu znovu přečtu, kdo ví. Ale kdyby byl další díl, asi už bych se do něho nepouštěla, jedině, že by byl o jiné dvojici :).

petrzel
22.06.2015 5 z 5

No bavila jsem se. K tomu se jednou určitě vrátím.

Sali88
07.06.2015 5 z 5

Úžasná trilogie, moc se mi knížky líbily :)

Antoaneta
05.06.2015 4 z 5

Velice zdařilá trilogie,všechny díly super moc dobře se mi četlo.Držela jsem palce Anně a jejím přátelům a doslova hltala stránku za stránkou.