Svůdné nebezpečí

Svůdné nebezpečí https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192418/bmid_sweet-evil-svudne-nebezpeci-gx0-192418.jpg 4 881 125

Svůdná trilogie série

Sedmnáctiletá Anna Whittová už překonala prvotní šok ze zjištění, že není obyčejnou smrtelnicí. Patří mezi potomky padlých andělů, nefily, a její osud předurčuje dávná věštba – právě ona má navždy zlomit moc démonů nad světem lidí. Otec Belial naštěstí stojí při ní, ale naoko musejí oba předstírat, že dál svádějí nevinné duše do temnot závislostí. Na otcovo přání začíná Anna s kamarádem Kopanem cestovat po světě, aby dali dohromady stejně smýšlející nefily. Jejich cesty jsou riskantní, ale na Annu číhá ještě další nebezpečí. Nedokáže zapomenout na Kaidana a její poslání ji nakonec nevyhnutelně zavede i za ním. Dokážou oba odsunout stranou touhu a soustředit se na boj proti zlu? A je jejich láska vítězstvím hlubokého citu nad démonickou přirozeností, nebo jen dalším úskalím, které jim do cesty postavil osud?... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány

09.04.2015 5 z 5

záložky recenze :D

Antoaneta
30.03.2015 4 z 5

Stejně jako první díl i tento jsem přečetla velmi rychle - opět psáno čtivou formou děj má spád stránky ubíhají jedna báseň.Už se těším až se v naší knihovně ukáže třetí díl hned se vrhnu na další dobrodružství Anny a jejích přátel.

Maragad
12.03.2015 4 z 5

Postavy jsou tím největším tahounem knihy. Anna je vtipná a zajímavá a spolu s Kaidanem jsou dokonalí, a to se v knize promítá. Příběh sám o sobě je sice zajímavý, ale bohužel se vám může zdát první polovina knihy jako zbytečné natahování děje. Ovšem i přes jisté nedostatky, je Svůdné nebezpečí knihou, kterou si jednou ráda přečtu znova. Text jsem hltala ve velkém a nemohla knihu odložit. Kaidan je prostě dokonalý a i kdyby autorka jinak celou dobu psala o hřebíkách, kvůli němu to přejdu a budu číst dál.

Katka14
08.03.2015 5 z 5

Tato kniha je prostě skvělá, nemohla jsem se od ní odtrhnout :-) :-)

Terez.a
01.03.2015 5 z 5

Můžu jen doporučit. ;-) Zajímavě napsaná série, která mě baví :)

ellypusik
28.02.2015 5 z 5

Možná je to kopírování, ale je to úžasně napsané, čtivé a velmi vtipné, snad na každé 10 straně jsem padala smíchy :)) ( hlavně v druhé a půlce)

Marisa
27.02.2015 5 z 5

Kniha je velmi hezká, dobře čtivá, napínavá a skvěle napsaná. Těším se na další díl :)

Safira55
13.02.2015 5 z 5

Super knížka. Těším se na další díly :D

Nel-ly
11.02.2015 2 z 5

Což o to, čtivý to určitě je. Ale je to tak strašně neoriginální a chvílema hloupý až to bolí... a to i s přihlédnutím k žánru YA. Některé ty situace a hádky mezi Kaidanem a Annou byly tak infantilní, že si člověk musel říkat: "To jako fakt?". A do toho ještě milostný trojúhelník: hrdinka-badguy-niceguy? Eww...
Ale čtivý to fakt, je, má to spád, styl psaní taky neni zlý a docela jsem i zvědvá, jak to dopadne. Za mě spíš průměr.

Barča 008
10.02.2015 5 z 5

Autorčina slova jsou jistější a děj prostě senzační :)

emily258
06.02.2015

Perfektní kniha. Konečně... Teda aspoň trochu se Anna a Kaidan přestali tolik ovládat. Ze začátku knihy jsem byla trochu, ale jen opravdu trochu popletená. Doporučuji.

T-terka
05.02.2015 5 z 5

Úžasná knížka už se nemůžu dočkat dalšího dílu. :)

Lenka.Vílka
04.02.2015 3 z 5

Druhy dil mel stejny kamen urazu jako ten prvni. Proste jsem jenom chtela vedet, jak to dopadne a co se stane s Annou a Kaiem. To byl v podstate jediny duvod, proc jsem knihu docetla. A to je proste malo, aby to utahlo knihu. A jo, prectu si treti dil, to je jasne a pochopitelne proc, ale zadny specialni dojem ve me nezanecha. Stejne jako tyhle dva predchozi. Chapu, proc se to ostatnim tolik libilo (kniha ma veskere predpoklady, aby to tak bylo), je moc dobre napsana, ale me ja zadek naposadila, prestoze je to "cool book"...

lussey
03.02.2015 5 z 5

Jedním slovem: skvělé

helca6016
30.01.2015 5 z 5

Ach---můj---bože!! :33
Druhý díl se mi líbil ještě víc než první!
Toto je pro mě opravdu TOP knížka!! Stráášně moc se těším na 3 díl a nemůžu se dočkat :)

JanieBooks
23.01.2015 5 z 5

D.O.K.O.N.A.L.O.S.T !!!! ♥ Úžasná série a už se nemůžu dočkat posledního dílu!
Opravdu velmi krásně a zajímavě napsané, takže i když jenom hlavní hrdinka někam jde, jsem začtená a nemůžu se odtrhnout.

Anoel
15.01.2015 5 z 5

Další díl naprosto úžasné série. Ani od druhého dílu jsem se nemohla odtrhnout. Těším se na další díl. :)))

Monisek.B
11.01.2015 3 z 5

Musím říct, že druhý díl se mi asi líbil trochu víc. I když první půlka stála za starou belu. Nic se tam ze začátku skoro nedělo a přišlo mi to celé natahované jak na skřipec. Od Annina příjezdu do L.A. se to ale změnilo a věci se daly do pohybu. Příběh dostal spád a výsledek je více než slušný. Hned jdu číst i třetí díl, tak uvidíme.
P.S: Čteno v originále.

Lentilka2