Strašná nádhera

Strašná nádhera https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139456/strasna-nadhera-Pkq-139456.jpg 3 173 38

Nová kniha povídek známé spisovatelky, scenáristky a moderátorky vypráví o tom, že touha po lásce nesouvisí s věkem. Pořád totiž platí, že láska je ze všeho nejdůležitější, a že když se v mužských očích náhodou objeví jiskra, je neodpustitelným hříchem ji zdusit!

Bustedka
13.06.2017 2 z 5

Tak já nevím, knížka úplně o ničem. Vlastně jsem byla ráda, že to má tak málo stránek.

jarki
04.01.2017 4 z 5

Halina umí i obyčejnou událost vždy vtipně popsat a ukončit. Příjemný oddych ve všedním dni.

druzickaster
31.10.2016 odpad!

Ztracená hodina života. Nevím proč jsem knihu vůbec dočetl, asi ze zvyku?

mone
24.10.2016 odpad!

Portál eReading měl akci a nabízel tuto knihu 24 hodin čtenářům zdarma. Po přečtení zhruba čtvrtiny e-knihy musím konstatovat, že to je něco, co nechcete ani zadarmo. Mělo by se to jmenovat spíš STRAŠNÁ HRŮZA.

Zuziiik
18.07.2016 2 z 5

Styl psaní mám ráda, ale dočetla jsem ji jen kvuli čtenářské výzvě.........nejak mne to nebavilo.....

gfdsa123
18.05.2016 2 z 5

Opět oddychové čtení. Některé pasáže byly vtipné, ale celkový dojem kniha nezanechá. Dozvíte se zde kam máte jet na dovolenou a co si přečíst, maličko propaganda.

acrev
27.12.2015 odpad!

Kniha je velmi jednoduchá a dle mého názoru bez obsahu. Přestože tyto povídky mohou některé čtenáře zaujmout právě svojí lehkostí, já je nemohu považovat za zajímavé literární dílo. Ve většině povídek žádný děj není, chybí nápad. Humor mi častokrát přijde vynucený u mnoha zakončení jsem si říkala, jestli to je opravdu myšleno vážně a jak se k takovému závěru proboha autorka dokázala v myšlenkách dostat. Knihu jsem dočetla jen, abych jí mohla dát mínusovou hvězdičku...

Andy6
10.12.2015 2 z 5

Styl psaní paní Pawlowské mám občas ráda, její fejetony v Glancu. Knížka je složená převážně z nich. Přečíst se to dá za 2 hodky, když není co dělat. Hrubě se v ní ale navezla do mého oblíbeného filmu/knihy Jíst, meditovat a milovat. Což je rozhodně hezčí knížka/film, než kdy ona napsala.

MedvidekS
07.07.2015 4 z 5

Skvělá oddechovka, která se dá přečíst i za jeden večer :-)

Mixy
26.03.2015 4 z 5

Nadchly mě skvělé obraty a fráze, které tuto knihu povyšují na více než obyčejnou povídku. Samozřejmě jsou plné vtipných obratů a milých rad do života.

PrincessAgnes
18.02.2015 4 z 5

Humorné, milé, čtivé, některé jsem shovívavě přeskakovala, ne vždy se zadaří, celkový dojem ale příjemný :)

Mruskulka
21.01.2015 3 z 5

Halina opět nezklamala :) Za jeden večer přečteno a s úsměvem se šlo spát :)

Majdule
03.07.2014 3 z 5

Knihu Haliny Pawlovské jsem dostala jako dárek a přes nedůvěru, kterou jsem cítila při jejím otevření, mě dobře pobavila. Většina fejetonů je dobrá, některé jsou vážně vtipné. Autorka se sice nevyhne očekávaným klišé, banalitám a frázím, ale celkově je to milé čtení.

Azala
29.04.2014 5 z 5

vtipná jako vždy, občas jsem i brečela smíchy

gudaska
29.01.2014 4 z 5

Musím říct, že mě Halina svými povídkami velice pobavila v mém momentálním marodění, kdy jsem zalezlá v posteli a baštím antibitotika a náladu mám chvíli pod psa, mě naopak překvapilo jak dobře jsem knížku zvolila a zlepšila si svojí náladu i stav. Tato knížka pohladí i potěší ;)

Alca007
16.12.2013 5 z 5

podová odpočinková četba

LenkaKa
09.12.2013 5 z 5

Povídky od Haliny jsou vždycky pěkné a zábavné.

Jimík
25.11.2012

Zábavné povídky od Haliny, oddychové čtení.