Strašidelná vagina

Strašidelná vagina https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367501/bmid_strasidelna-vagina-JXt-367501.jpg 3 346 111

Steve bláznivě miluje svou excentrickou přítelkyni Stacy. Jejich sexuální život však poslední dobou nestojí za nic, protože Steva trápí podivuhodné kvílivé zvuky, které se linou ze Stacyiných intimních partií. Stacy si je vědoma, že jí straší ve vagině, ale nedělá z toho žádnou vědu. Když se z ní pak jednou večer vysouká kostlivec, Stacy pochopí, že v sobě ukrývá obrovskou záhadu, a svého přítele přesvědčí, aby se do ní vplížil a zjistil, co je ono zvláštní místo zač...   Strašidelná vagina, jedno z vrcholných děl žánru bizarro fiction, nabízí příběh přesně o tom, co slibuje v názvu, v čtenářsky přívětivé kombinaci groteskna, hororu a erotiky. Titulní novelu doplňují neméně výstřední povídky Porno v srpnu a Fantastické orgie.... celý text

Literatura světová Horory Erotika
Vydáno: , Carcosa

The Haunted Vagina , 2006

Temptator
13.06.2018 1 z 5

Vtipné to moc nebylo. Strašidelné vůbec. Podprůměrná pornografie s pár bizardními nápady, sepsaná stylem školáka, který právě objevil svět vět rozvinutých a delších souvětí a vůbec si s ním neví rady. Autor prostě svůj tvůrčí potenciál vyčerpal ideou kostlivce vylézajícího z vaginy a záplavou spermatu. Nic víc v knize nenajdete. Možný by to mohlo zaujmout žáka sedmé třídy, který v době totality poprvé objevil obrázky pohlavních orgánů v učebnici přírodopisu, dnes to není dobré ani jako náhrada Blesku v místnosti, kde z lidských dutin vylézají na zemský povrch stvoření mnohem přízemnější.

jiri8548
08.06.2018 4 z 5

Bylo to divné, ale tak nějak dobře divné :) Délka stačila na jeden večer a pobavil jsem se, takže cíl kniha splnila...

miuk
05.06.2018 4 z 5

Tak tomu říkám bujná fantazie. Je to pro někoho ujeté, ale mě se to dost líbilo.

kaffa
01.06.2018 5 z 5

super! moc sem se bavila :-)) hlavně u titulní a závěrečné povídky.... srpnová záležitost nic pro mě, tam těch dějových zvratů bylo až moc, ale žánr to splnilo dostatečně.... ;-)

Plague
28.05.2018 5 z 5

Pozor, tento komentář obsahuje spoilery, sprostá slova ... a vůbec všechno co by asi správný komentář obsahovat neměl. Nejlepší bude, když ho ani nebudete číst.

Jak začít .... je to pěkně ujetá kokotina- za sebe doporučuju začít jointem. Já jsem s ním začal než jsem se do Vaginy pustil (doufám že si to přečte hodně mých známých) a udělal jsem dobře. Ještě jsem to pár brčkama proložil a zážitek nakonec suprový.
Ikdyž začátek byl trochu rozpačitější. Autor se s výběrem slov o začátku nemaže, takže jsem byl až chvílema v rozpacích (fakt, nekecam), dokonce jsem se dvě nebo tři nová slova naučil. Když jsem stál ve frontě na pití v Kafé na půl cesty, tak jsem se chvíli divil proč po mě ty bájomatky (Bio) tak divně koukají. pak mi to došlo ..... jo přiznám se, pak už jsem držel knížku tak aby nebylo vidět na přebal a název.
Asi největší šok pro mě byl, že se jedná o povídky.... já jsem totiž vůbec nečetl o čem to má být. Bál jsem se, že v komentářích budou vystřílené ty nejlepší věci a já přijdu o zážitek. Takže jsem se do toho pustil.
První povídka se jmenuje kupodivu Strašidelná Vagina. Za mě nejslabší. Možná je to tím, že jsem opravdu čekal na to, jak ta debilovina skončí, jaká bude pointa .... a ONO HOVNO! Měl jsem chuť jí zahodit, ale jak by se lidi tvářili, kdyby se v parku válela Vagina jen tak před 22:00 hodinou. Pak jsem se uklidnil. Příběh byl originální - no možná nebyl, jinou literaturu podobného ražení jsem nečetl, takže těžko hodnotit. Obyčejná holka potká obyčejného kluka. Nastěhují se k sobě. Holce straší v .... tam. Něco jde ven, něco pak jde zase tam - a že jsou to věci které ani tam ani ven lézt nemají vám asi došlo. Konec mě dostal. Donutí vás zamyslet a to já rád.
Porno v srpnu - kraťoučká povídka, která pobavila. Správná oddechovka po Vagině. Člověk už taky nečeká žádné literární zapeklitosti prostě jen čte a baví se. Gumoví lidé plní vody, žraločice s kozama znásilňující pornoherce a přitom je požírá .... nic zvláštního. O jednom to ale není vůbec, o PORNU. díky za to!
Od Fantastické orgie jsem nečekal už vůbec nic. Dobře jsem udělal, protože se mi líbila ze všech nejvíc. Představte si dobu, kdy jsou SPN - staré pohlavní nemoci - evolucí změněné ze smrtelných nemocí na mutace které dávají jejich "nositeli" různé a někdy až nadpřirozené vlastnosti. Jakou byste chtěli mít vy? Prodlužpírko, dvojitý jazyk, mluvící penis/vaginu, ..... ? máte vybráno? no a co teď? Máte štěstí, čirou náhodou existuje jeden bar, Ďábelské semeno, a tam se slézají úchyláci jako TY a jednotlivé superschopnosti si vyměňují. A v tom všem bordelu se pohybuje náš hrdina, který si přišel pro jednu jedinou SPN aby potěšil svou přítelkyni ..... takže je v tom zase ženská, kvůli který se chudák Tim bude dnes večer ještě hooodně divit.....a bude rád když vůbec přežije.

Jak jsem psal, je to kokotina a úchylárna, ale pobavila. A možná ji nacpu i do výzvy.

Doporučuji

rybizka
25.04.2018 5 z 5

Při čtení jsem se bavila,je to bláznivé a originální. Pan Mellick má opravdu divokou fantazii. Všechny tři povídky se mi moc líbily,ale ta poslední byla opravdu hodně povedená. Zajímavý byl i autorův doslov k povídkám i sám autor je velice interesantní. V knize byla zmínka o ještě jedné povídce co u nás byla přeložena. Neváhala jsem a povídku Nože na citróny & švábi si vyhledala a hned přečetla. Opět se mi dostalo divočiny v podobě zombie fiction. Teď už se jen těším a budu netrpělivě vyčkávat,kdy vyjde další kniha z edice.

Serja
16.04.2018 5 z 5

Doufám, že je příběh založen na pravdě....nelze to zjistit jinak, než životem zabrušovat a vybrušovat, až dokud nás ona propast (zdrobněle propástka) nepohltí a nenabídne fantazijní říši protkanou dobrodružstvím.

encyklopedie
16.04.2018 5 z 5

...první moje kniha "bizarro fiction"? ...asi ano
...a hned takový mazec ....dovedu si představit zdejší komentáře od knižních prudičů.
.....já tomuhle bizarnímu pulpu fandím... člověk sedne a čte, čte - a aby byla nějaká změna, tak zase čte...
...v podstatě tři příspěvky , které tu již jsou, říkají vše .....není třeba nic doplňovat
100%

trudoš
15.04.2018 4 z 5

Je to úchylárna, ale milá úchylárna a navíc zdaleka ne tak veliká, jak jsem se původně bál. Americký spisovatel Carlton Mellick III je mašina na originální náměty, ve kterých se kloubí hodně sexu s těmi nejdivočejšími sny Salvadora Dalího. To, že už zápletky nerozehrává do něčeho skutečně děsivého, je věc druhá. Autorovou prioritou je bavit sebe i čtenáře, takže žongluje s bizarními motivy, ke kterým za pochodu vytváří příběhy. Jakmile však odhalí triumfy, s ničím zásadním už povětšinou nevyrukuje, přestože člověk podvědomě čeká nějakou finální petardu. Sympatické ovšem je, že stylistika nahrává jednoduchému pulpu, proto rychle přestanete v textu hledat skryté významy a jen si užíváte nádhernou jízdu absurdnem. Kvalita povídek je přitom nečekaně vyrovnaná, mně osobně nejvíc vyhovovaly Fantastické orgie, ovšem Porno v srpnu zase opravdu rozhodilo. Úvodní Strašidelná vagina je fajn, ale v druhé půlce se vydala směrem, který mi neseděl. Ale i tak spokojenost - ostatně jako s celou knihou.

Petr Šimčík
13.04.2018 5 z 5

Na Strašidelnou Vagínu jsem byl fakt zvědavý. Bude to hodně zvrácené? Děsivé? Plné nechutností. Přeci jen se tam vydává chlápek na průzkum do roztažené vagíny své asijské přítelkyně... no a je to super. Teda ne přímo ten moment. Teda ten taky, ale celá ta knížka je opravdu příjemným překvapením. Ty náměty jsou tak střelené, že to ani nemůže být děsivé nebo zvrácené, ale je to svym způsobem úsměvné. Až bych řekl takové milé, milé podivné. A napínavé. U té knížky jsem se bavil, je to první knížka která mě po dlouhé době donutila číst přes noc a v kuse. Naštěstí i bohužel je poměrně útlá. Klidně bych hned pokračoval dál.

eraserhead
12.04.2018 5 z 5

Konečně se bizarro fiction dostalo i na police českých nakladatelství. Už bylo na čase. Bizarro má jako žánr jednu velkou výhodu, může se v něm stát naprosto a úplně cokoliv. Z vaginy vaší přítelkyně se mohou pzývat divné zvuky a poté, co z ní vyleze kostlivec, se vy můžete vydat do její vaginy na průzkum. Můžete jen natáčet pornofilm doprostřed oceánu a zjistit, že všichni kolem vás jsou jen plní vody. Váš penis při erekci může jako radiový přijímač chytat a vysílat proslovy Tomia Okamury. Tohle všechno se děje ve třech příbězích obsažených v této knize. STRAŠIDELNÁ VAGINA (3.5*) je snad i díky svému chytlavému názvu jedno z nejznámějších a nejzmiňovanějších Mellickových děl. Má skvělý rozjezd, slabší střední třetinu a slušný závěr. Jako ukázka toho, zač je bizarro loket slušná práce. Znalce Mellika a jiných jeho děl ale může trošičku zklamat, respektive jejich očekávání. Tolh ejistě není jeho nejlepší dílo. PORNO V SRPNU (*****) je naprosti tomu ultimátní nářez. Surrealisticko-psychedelický trip na mořské hladině, strašidelný, mrazivý, temný. FANTASTICKÉ ORGIE (*****) pak jsou bezychbnou ukázkou Mellickových schopností a představ. Z naprosto nepředstavitelných věcí je schopen poskládat příběh, v podstatě vážný. Mellickova shcopnost nahlížet neočekávaně na různé věci je úžasná. Jaká by byla vaše oblíbená pohlavní choroba?

humor erotika napětí fantasy bizarro fiction

Část díla

Carlton Mellick III