Princezna a hráč

Princezna a hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517993/bmid_princezna-a-hrac-MgW-517993.jpg 4 291 44

Strangers in Love série

< 2. díl

Maškarní ples svede dohromady hráče NFL a chudobnou princeznu v této chytré a sexy romanci od autorky bestsellerů Wall Street Journal Ilsy Madden-Millsové. Rozvážná Francesca Laneová by si nikdy nepomyslela, že jednoho dne zruší svou vlastní svatbu. Ale když ji snoubenec zradí, oblékne si svatební šaty a odejde od oltáře rovnou na maškarní ples - do exkluzivního lifestylového klubu. Tam se setkává s pro ni neznámou hvězdou NFL Tuckem Averym, který je převlečený za prince a ukrývá se za maskou - přišel tam oslavit své narozeniny. Na jednu noc se Francesca a Tuck oddávají hříšnému inkognito románku. Žádná jména. Žádné závazky. A masky se nesundávají. Francesca si naneštěstí rychle uvědomí, že její maskovaný princ je tím bohatým sportovcem, který bydlí v podkrovním bytě jejího činžovního domu. Mezi jeho záliby patří večírky a supermodelky – tak to alespoň tvrdí bulvár. Zaplést se s povrchním blbečkem je ta poslední věc, kterou teď Francesca potřebuje, a tak dělá vše pro to, aby ji Tuck nepoznal (ne že by byla jeho typ). Jenže osud má v rukávu malý trik... znaménko plus na těhotenském testu. Dokáže utrápený princ přijmout lásku, nebo svou princeznu navždy zavrhne?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Princess and the Player , 2022

Tesset
28.09.2023 4 z 5

(SPOILER) Ze začátku mě druhý díl bavil více než první, pak už to byla trochu nuda. Více by se líbilo, kdyby tu druhou část těhotenství už prožívali spolu, než ten skok, který tam byl. Jinak ale moc fajn, knížka mě bavila, příběh byl vtipný a i postavy si člověk snadno zamiloval.

Jita160
26.09.2023 4 z 5

(SPOILER) S těmito žlutými knížkami rozhodně neuděláte chybu .Spisovatelka píše humornou formou, která se neomrzí
a moc dobře se čte.
Náhodná setkání ,sex na jednu noc a neplánované těhotenství vždy pořádně zamíchá kartami.
Mrkev a hrášek jak je nazval Jasper jsou přes všechny svá traumata z dětství schopni najid silu a otevřít se tomu druhému i když je to velmi bolestivé.
Díky svým skvělý kamarádům je tato začínající cesta pro oba snažší.

AliceTief
24.09.2023 4 z 5

Možná se mi 2 díl líbil o něco víc než ten první, jinak se mi velice líbí styl autorčina psaní. Prima oddechovka

kristy.books
24.09.2023 4 z 5

Kniha Kráska a hráč bola skvelá, takže som si nemohla nechať ujsť ani druhý diel série Strangers in Love. Princezna a hráč bola príjemná romantická oddychovka so zápletkou, akú mám rada, no musím povedať, že jednotka sa mi páčila o niečo viac. Nebolo tu nič, čo by mi vyslovene vadilo, len mi tu k úplnej spokojnosti jednoducho niečo chýbalo. Kniha sa mi čítala dobre, stránky mi rýchlo ubiehali pod prstami, prečítala som ju v podstate na jeden záťah.

Francesca nikdy nepoznala svoju rodinu, dlho nemala žiadneho blízkeho človeka, skôr ju väčšina ľudí sklamala, preto bola zvyknutá starať sa sama o seba. V živote si preskákala mnohými zlými vecami, ale aj napriek tomu nezatrpkla, práve naopak. Bolo to také slniečko, z ktorého vyžarovala pozitívna energia, no vedela aj vystrčiť drápky a poslať vás do horúcich pekiel. Páčila sa mi jej "náhradná rodina", ktorú si vytvorila, bolo cítiť, že sa všetci mali radiť, hoci si nenechali ujsť príležitosť, aby jeden druhého podpichli.

Tuck bol jeden z najlepších hráčov NFL a na prvý pohľad sa mohlo zdať, že má dokonalý život, no aj on mal v skrini svojich kostlivcov. Vyrastal v bohatej rodine, no jeho detstvo a dospievanie nebolo šťastné a dosť sa na ňom podpísalo. Mal problém s dôverou a trvalo dlho, kým sa niekomu otvoril a pustil si ho bližšie k telu. V poslednej dobe sa to naňho valilo zo všetkých strán, v pracovnom i osobnom živote, miestami mi ho bolo fakt ľúto. Páčil sa mi jeho vzťah so spoluhráčom Jasperom. Bol to taký "šašo" (v dobrom) a neraz ma svojimi hláškami rozosmial, no keď bolo treba, bol pre Tucka veľkou oporou.

Tuck a Francesca sa stretli na takom pomerne netradičnom mieste, kde boli obaja po prvýkrát. Mysleli si, že už sa nikdy viac neuvidia, no osud mal s nimi iné plány a ich cesty sa neustále prelínali. Romantická linka bola milá, jedna z tých, pri čítaní ktorých máte úsmev na tvári.

Trochu mi je ľúto, že sa tu neobjavili postavy z predchádzajúcej časti, aspoň na chvíľu, rada by som videla, ako sa im darí.

Celkovo však môžem povedať, že som si obe časti užila a dúfam, že sa u nás v budúcnosti dočkáme aj prekladu jej ďalších kníh.

Anna195
21.09.2023 5 z 5

Zaznamenala som množstvo recenzií, kde tento diel až tak čitatelia nechválili. No ja budem pravdepodobne výnimka, ale mne sa páčil rovnako ako Kráska a Hráč. Bol v niečom iný, a práve tá inakosť si ma získala.

Opäť tu máme zoznámenie v maskách, ktoré bolo fakt vydarené a najmä miesto, kde sa Tuck a Francesca zoznámili, popravde takéto miesto som nečakala.
Veľmi sa mi páčilo, že ani Tuck, ani Francesca nie sú dokonalé postavy a počas celého čítania som s nimi prežívala ich obavy či emócie. Autorka zakomponovala do príbehu aj rovnaké množstvo skvelého humoru a partiu skvelých kamarátov, ktorí mi vždy vyčarili úsmev na tvári.

V príbehu je jedno veľké tajomstvo, ktoré ovplyvňuje celý ich príbeh lásky, tento zvrat v príbehu si ma veľmi získal a na celkové rozuzlenie sme si museli počkať až na záver knihy, čo mne nejako nevadilo, keďže ma naši hrdinovia bavili.

Celý ich príbeh lásky bol skvelo popreplietaný. V tomto príbehu sa viac riešili duševné či rodinné problémy, ktorými si prechádzali naše hlavné postavy. Myslím si, že celú túto spleť rôznych problémov autorka veľmi dobre spracovala a ja som všetky zvraty a úskalia prežívala spolu s nimi.

Opäť autorka dokázala, že to s chémiou medzi postavami vie, keďže Tuck a Francesca spolu doslova horeli vášňou. Mňa si od začiatku až po koniec získali.

S príbehom som veľmi spokojná a dostala som o čosi viac, ako som čakala.

Katebe
19.09.2023 5 z 5

Krásný, lehký romantický příběh. Moc se mi líbil. Asi tomu ani nemám co vytknout. Občas byly pasáže vtipné a člověk se od srdce zasmál. Jak Francesca tak i Tuck měli nelehké dětství a svá traumata si nesli až do dospělosti. Pořád to byla pohádka, ale docela i uvěřitelná. Dokonce i epilog, nad kterým převážně přetáčím oči vzhůru se mi tady líbil.

mmmisulka.r
19.09.2023 4 z 5

Bylo, nebylo. Princezna Nevěsta potkala na mládeži nepřístupném místě Hráče. Nebylo to ledajaké místo, byl to noční klub, kam se ostatní chodily sexuálně i nesexuálně pobavit. Oba se tam ocitli čistou náhodou a náhodou na sebe také narazili, tedy, spíše do sebe přímo vrazili. Princezna byla malinko opilá a smutná. Hráč se těšil na to, až konečně ochutná čokoládový narozeninový dort. Než se oba nadáli skončili spolu v posteli a ne, opravdu nešli jen spát. Jeden jediný večer beze jmen, bez líbání na rty a bez závazků. Jednoduché a nekomplikované, nemyslíte? Jenže drobná komplikace přeci jen nastala. Vlastně, ne až tak drobná.

Princezna a hráč je druhý díl ze série Strangers in Love a já se na něj neskutečně moc těšila, protože Kráska a hráč za mě byla jedna z nejlepších knih tohoto roku. Vtipná, sexy a dokonalá. To samé jsem také očekávala i od Princezny a hráče. Ale znáte to...očekávání. Každopádně. Bylo to o chlup slabší. Ale ono jak se to vezme. Princezna a hráč je příběh trochu více složitější, takže k humoru tu nemáme tak blízko jako v prvním dílu. Jde tu o více temnou a nepříliš šťastnou minulost obou hlavních hrdinů a také tu jde o věc druhou, protože tahle jedna jediná noc zanechá následky. Z anotace víme, že půjde o těhotenství. Je trochu škoda, že to je prozrazeno, mohlo to v klidu být předvídatelným překvapením.

Nicméně, prala jsem se s pocitem zklamání, ale ve výsledku jsem přesto moc spokojená. Jsou to dva podobné a přesto nesrovnatelné příběhy. Opět jsme v prostředí fotbalu, hlavním hrdinou je Tuck, jehož už známe z prvního dílu jako Ronanova spoluhráče. Těžko byste u prvního dílu mohli poznat, jak moc smutný příběh vlastně Tuck má. Tady se mu koukneme pod pokličku a nic jednoduchého to nebude. Tuck bude muset zabojovat jak o návrat k normálnímu životu bez toho, aby ho dále ovlivňovala minulost, a také bude muset zabojovat se strachem o budoucnost a hlavně o Fran, pokud ji nechce ztratit. Postava Fran mě bavila a přirostla mi k srdci. S životem se srdnatě prala a byla velmi silná. Takové hrdinky mám ráda.

Příběh je pěkný, není tolik vtipný jako ten předchozí, ale má hloubku. Určitě jej doporučuji! Rozhodně se těším na další knihy autorky, její styl a příběhy mě opravdu baví.
Hodnocení: 4,5*/5*

havrmoni
15.09.2023 5 z 5

To bylo. naprosto úžasné čtení. Snad ještě lepší než předchozí díl.

kacenka6144
15.09.2023 5 z 5

Napřed jsem chtěla dát 4*, ale nakonec jsem se přiklonila k 5*. Možná to nebylo takové jako první díl, ale Tuck byl taky trochu tvrdší oříšek. Příběh Tucka a Francesci je vymyšlený dobře, super jsou i vedlejší postavy, které mu dodávají šťávu. Každá tady má svoje opodstatněné místo. To jak přišla Francesca do jiného stavu je sice trošku přes čáru, ale když ten osud je taková mrcha. A doufám, že bude série pokračovat. Příběh trhlého Jaspera by určitě stál za to.

Lofda
13.09.2023 5 z 5

Zase dávám plný počet, v rámci žánru.. První díl mě bavil moc a nezklamal ani ten druhý. Možná až na konec, tak nějak mi celé rozuzlení už připadalo překombinované a přitažené za vlasy, ale jinak se mi příběh líbil, vlastně i celá jejich velká starostlivá "rodina". Přiznám se, že v jednu chvíli jsem se zasmála nahlas a v jednu chvíli jsem si i malinko pobrečela.. Takže za mě ano a rozhodně dám šanci i dalším autorčiným knihám.

Bryel
12.09.2023 3 z 5

"Osud je houževnatá mrcha. A když nedostane, co chce, zkouší to znovu a znovu."

Lepší průměr. Po parádním prvním dílu jsem čekala víc. Je to čtivá kniha, místy jsem se zasmála, dojmula, ale příběh na mě působil těžkopádně a postrádal onu lehkost z jedničky.
Francesca jako hlavní hrdinka mi moc nesedla, její některá rozhodnutí nebudu vůbec komentovat. Zbytečné natahování a dělání problémů tam, kde nebyly. Ubrala bych s četností některých expresivních vulgarismů (obzvlášť mě silně dráždilo slovo *uk&t - mimochodem v romantické knize o náhodných setkáních a osudu o 248 stránkách zazní 30x). Nějak mi to nesedělo.

knihařka2
12.09.2023 3 z 5

Myslím si, že oproti prvnímu dílu je tohle trochu zklamání a příběh měl rozhodně větší potenciál. Kdybych knihu četla dřív než první díl byla bych víc nadšená protože napsaná je dobře. Chemie mezi hlavními postavami opět krásně funguje, je tu humor, dobře popsané erotické scény a tak akorát určité melancholie.
Za mě lepší přečíst dřív než první díl a s dostatečným časovým rozestupem a budete nadšení z obou knih.

anna7852
11.09.2023 5 z 5

jooo zhltla jsem to,krása. Tak šup s dalším dílem :-)

Lucie.285
08.09.2023 5 z 5

Četla jsem několik recenzí, kdy je první díl a druhý porovnáván. Mně se oba díly líbí stejně. Každý je o něčem úplně jiném a přesto jsou to skvělé příběhy. Tento je o něco temnější, v tom smyslu, že hrdinové si zde prošli ne příliš dobrým dětstvím a s tím se pojí i další problémy a bloky, které mají. Děj je vyprávěn z obou pohledů. Chemie mezi Francescou a Tuckem byla neskutečná. Máme zde neplánované těhotenství a to je moje guilty pleasure. Čtení jsem si opět strašně moc užila, autorka prostě psát umí. Pokud váháte, tak si knihu určitě přečtěte. Zmínka o Ronanovi z prvního dílu je tu pouze okrajově, takže není úplně potřeba číst nejdříve první díl, ale je to lepší.

Ekniha.
06.09.2023 4 z 5

Kde neni temnota, tam neni ani místo pro svetlo..

Áno,áno áno! Máme tu druhý diel a tentokrat tu máme Tucka, neskutočne tesenie pretože krasku a hráča som si zamilovala

začiatok skvelý.. svadba? Ha! Žiadna svadba sa nekoná ale jeden útek z nej rovno do klubu áno!

Tak toto bolo boží, už dlho som sa tak nenasmiala hneď na začiatku knihy malo to grady humor a ta chémia

Jedna neškodná stávka, jeden večierok, jedna nezáväzná noc..ale dvaja rozdielny ľudia..

Ohnuté nie zlomené toto je skoro všetko v Tuckovom a Theresinom živote.. užasne to ako su silný a ani si to sami poriadne neuvedomujú hlavne Tuck

Jeho nedokonalosť, jeho chaos som milovala keď si obaja uvedomia kto sú bez masiek..ohhh ale začínajú aj pochybnosti je to osud..náhoda alebo..?
Najde princ svoju princeznu ?

Q: čo vy a hráči?

Jeanine8
06.09.2023 3 z 5

Oproti jedničce docela slabota.....

nina3905
05.09.2023 5 z 5

Za mňa vyjadrujem spokojnosť. Kniha bola výborným pokračovaním série, čítala sa doslova "sama". Zbožňujem autorkin štýl písania, jednoznačne mi vyhovuje. Sympatickí mi boli aj obaja hlavní hrdinovia. Počítanočko na parádu! Knihu určite odporúčam.

LenRan
04.09.2023 3 z 5

Pro mě zklamání, po výborném prvním dílu jsem čekala asi moc. Hodně mi vadí, jak tuctové to bylo a zároveň mi vadí ta manipulace s Tuckem, která se táhla celým příběhem. Bylo mi ho vlastně líto. Za mne teda nic moc :(

MAU256
02.09.2023 5 z 5

Jsi moje duše, řekl mi. Světlo, které mě pokaždé zavede domů.

Francesca, kterou podvedl její snoubenec, se rozhodne, že alespoň jednou použije své svatební šaty. S Cece se dostanou do klubu, ve které zrovna oslavují Tuckovi narozeniny. Jsou zde oba inkognito, neboť mají škrabošky. Jedna sázka a jedna neskutečná noc... Mělo to být pouze jedenkrát a oba si měli jít svojí cestou, jenže ani jeden nemůže toho druhého dostat z hlavy. Jenže, kdo byla ta princezna nevěsta a kdo byl ten hráč? A co se stane, když na těhotenském testu se objeví dvě čárky? Knížka se četla moc hezky, ale musím říci, že první díl se mi líbil o fous víc.

Hatshepsut
01.09.2023 4 z 5

Čtivý příběh, ale to už ostatně od autorky známe. Jak už vystihly komentáře přede mnou, byly zde vtipné dialogy hlavně s Jasperem a mezi Fran a jejími přáteli. Nicméně chemie a některé scény mezi hlavními aktéry mě osobně také moc nepřesvědčily. Tak uvidíme v dalších dílech.

romantika

2021  83%Ty nejsi můj Romeo