Princezna a hráč

Princezna a hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517993/bmid_princezna-a-hrac-MgW-517993.jpg 4 291 44

Strangers in Love série

< 2. díl

Maškarní ples svede dohromady hráče NFL a chudobnou princeznu v této chytré a sexy romanci od autorky bestsellerů Wall Street Journal Ilsy Madden-Millsové. Rozvážná Francesca Laneová by si nikdy nepomyslela, že jednoho dne zruší svou vlastní svatbu. Ale když ji snoubenec zradí, oblékne si svatební šaty a odejde od oltáře rovnou na maškarní ples - do exkluzivního lifestylového klubu. Tam se setkává s pro ni neznámou hvězdou NFL Tuckem Averym, který je převlečený za prince a ukrývá se za maskou - přišel tam oslavit své narozeniny. Na jednu noc se Francesca a Tuck oddávají hříšnému inkognito románku. Žádná jména. Žádné závazky. A masky se nesundávají. Francesca si naneštěstí rychle uvědomí, že její maskovaný princ je tím bohatým sportovcem, který bydlí v podkrovním bytě jejího činžovního domu. Mezi jeho záliby patří večírky a supermodelky – tak to alespoň tvrdí bulvár. Zaplést se s povrchním blbečkem je ta poslední věc, kterou teď Francesca potřebuje, a tak dělá vše pro to, aby ji Tuck nepoznal (ne že by byla jeho typ). Jenže osud má v rukávu malý trik... znaménko plus na těhotenském testu. Dokáže utrápený princ přijmout lásku, nebo svou princeznu navždy zavrhne?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Princess and the Player , 2022

ivousekk
01.09.2023 3 z 5

Jednička (Kráska a hráč) byla fajn a splnila účel romantické oddechovky. U dvojky jsem čekala totéž a dostala dost nereálný příběh plný š**ání. Mě ty dlouhé, popisné sexuální scény nějak nebaví, nepůsobí na mě lechtivě, ale děsně lacině. Takže oproti jedničce dost šešup dolů co se úrovně týče.

Matri
01.09.2023 5 z 5

"Sleduju, jak se jí pomalu zvedá hrudník, když usíná. Zamilovávám se do ní a nemám ponětí, kam to směřuje. Tohle bude bolet, až to skončí..."

Za mňa výborne pokračovanie série! Veľmi mi vyhovuje autorkin štýl a humor. Najviac som sa bavila samozrejme na Jasperovi (lebo náramky priateľstva a prezývky musia mať všetci najlepší kamoši :)) Okrem Tuckovho "najlepšieho kamoša" Jaspera, ktorý bol pre mňa najvtipnejším elementom, veľmi oceňujem ako protipól postavu pána Dardena.. taky milý sarkasticky deduško! Jeho vzťah s Francescou bol naozaj krásny a tiež miestami veľmi vtipný!
Možno by sa aj dalo knihe kadečo vytknúť, ale pre mňa účel splnila a ja som sa dobre pobavila. Páčila sa mi cca rovnako ako prvý diel, takže opäť získava plný počet ;-)

Tuck: "Máma vždycky říkávala, že dokážu zahnat i déšť. Byl jsem jejím sluníčkem, a i když moje dětství bylo příšerné, snažil jsem se neustále usmívat. Skrýval jsem svůj vlastní strach, aby její modré oči mohly zářit.

Ketfl
31.08.2023 4 z 5

IG: @vnimej_svet_knih

Když Francescu chvíli před svatbou opustí snoubenec, rozhodne se, že její svatební šaty rozhodně nepřijdou vniveč. Oblékne si je a vyrazí do exkluzivního tajného klubu na maškarní ples. Tady se setkává s přitažlivým cizincem. Francesca však netuší, že se jedná o Tucka Averyho, hvězdu NFL, který přišel do klubu oslavit s přáteli své narozeniny. Na jednu noc se tedy Francesca a Tuck oddají hříšnému románku. Žádná jména, žádné závazky a masky se nesundávají.
Netrvá dlouho a Francesca zjistí, že oním tajemným cizincem je právě Tuck. A co hůř? On žije ve stejném domě a média mu přihazují jednu aférku za druhou. Jejich světy se naprosto diametrálně odlišují, takže je jasné, že je žádná budoucnost nečeká. Jenže osud dvojici připraví jiné plány v podobě dvou čárek na těhotenském testu.

Ve druhém díle se seznamujeme s Tuckem, který je nejlepším přítelem Ronana z prvního dílu. Autorka pokračuje ve sportovní tématice, ale jen v takové dávce, která potěší i ty, kteří sportovní tématice neholdují. Seznámení ústřední dvojice bylo rozhodně zajímavé. Ihned mezi nimi přeskočila žhavá jiskra a celkově musím říct, že jsem se od začátku do čtení celkem "zažrala". Přesto je pro mě druhý díl v závěru ještě o něco slabší než díl první. Již u předchozího dílu jsem měla trochu problém s autorčiným psaním a v tomto díle se mi jen potvrdilo, že ač Ilsa píše čtivě, mezi moje nejoblíbenější autorky se řadit nebude. Na knize se mi líbilo, že autorka vymyslela zajímavé životní příběhy obou hlavních hrdinů, díky čemuž čtenář mnohá jejich jednání chápe, přesto mi něco z toho přišlo už strašně protahované a úplně na hlavu. Závěrečné drama mě dost zasáhlo, a kdyby se něco takového stalo mně, asi bych to tak rychle jako Francesca nepřešla. Kniha byla čtivá, přesto úplně nadšená nejsem a knihu hodnotím poměrně průměrně.

Hodnotím 3,5/5

Kudík
31.08.2023 4 z 5

Znovu příjemně oddechové čtení, jen nevím, zda lze místo "seznámení" Fran s Tuckem v Decadence nazvat maškarním plesem. :) Je to takový hodně specifický ples, a také trošku karma z předchozího dílu, kde si na Amora zahrál Tuck a zde zase Jasper (i se svým Amorem :) ). Jasper mi hodně připomínal Aidena z jiné autorčiny série. Těch podobností bylo vícero, např. podobný typ Francesčina (ex)snoubence, jako měla v předchozí části Nova a dále působivý ansábl přátel, jako Brogan a Cece, pan Darden, pan Herman a neopomenutelný Jasper. Ten kluk by si také zasloužil vlastní díl. :) Podobné 1. dílu, jen o chlup méně vtipu a více temnoty.

romantika

2021  83%Ty nejsi můj Romeo