Stín v zádech

Stín v zádech https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136599/bmid_stin-v-zadech-8fy-136599.jpg 4 85 9

Televizní reportérka Pat Traymoreová přijde v předvánočním čase do Washingtonu, aby zde připravila pořad o kandidátce na úřad viceprezidenta USA. Ubytuje se v domě, kde před čtvrtstoletím za záhadných okolností zahynuli její rodiče. Postupně začíná poodhalovat tajemství tragédie svých nejbližších, avšak současně naráží na podivné praktiky z okolí přední americké senátorky. A kromě toho cítí, že má stále někoho v zádech. Kdo jen může být ten tajemný stín? Všechno směřuje k překvapivému rozuzlení, ve kterém se rozmanité zdánlivě nesouvisející okolnosti, na něž Pat při své práci naráží, slévají v jeden pozoruhodný příběh, který se dotkl nejrůznějším způsobem mnoha lidí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Stillwatch , 1984

čef
28.10.2022 4 z 5

Vcelku neobvyklá zápletka z politického prostředí nejvyšších pater politiky USA. Odhaluje se život kandidátky na viceprezidentku a zároveň vraždy rodičů hlavní hrdinky románu jinak reportérky mapující celoživotní pouť senátorky. Vychází najevo děsivé detaily a v závěrečné scéně jde o vše. Není to vrchol autorčiny tvorby, ale solidní průměr jistě.

laura
04.05.2021 1 z 5

Za mě jedna z těch slabších. Ačkoli knihy této autorky hltám, tahle mě nudila.

cantona
03.09.2020 4 z 5

M.H. Clarková patří mezi moje oblíbené spisovatelky a i tento román se řadí mezi povedené. Nechybělo zde napětí až do konce. Rozuzlení mě až tak moc nepřekvapilo jelikož se nabízelo skoro celou knihu. Hodnotím velmi kladně i když mě přečtení tohoto románu trvalo celkem dlouhou dobu s dlouhými přestávkami....

Jenny055
26.11.2019 5 z 5

Vynikajúca autorka. Čítala som od nej viac kníh a všetky boli výborné. Knihy, ktoré píše spolu s Carol Higgins Clark sa mi už nezdali tak dobré.

lenkavildomcova
25.07.2019 5 z 5

Skvělé. Přečteno za den.

Jája92
27.06.2018 5 z 5

Výborně napsaná kniha, která se četla jedním dechem. S napětím jsem četla, jestli Pat odhalí, jak to bylo s jejími rodiči a jí samotnou.

KláraJurdová
01.01.2017 4 z 5

Rychly spad, precteno za den ;-)

Jack Bauer
25.11.2013 4 z 5

Jedna kniha lepší než druhá, Mary Higgins Clark opět nezklamala. Kniha se nedá odložit, dokud se nedočte.

mariva
16.04.2013 5 z 5

Zase jedna z knížek, kvůli kterým se nejde spát, dokud je člověk nedočte. Ale to platí o všech knížkách této autorky. Strhující děj, napínavý, tajemství i nebezpečí, prostě jméno autorky je 100% zárukou dobrého čtení.