Miluj mě jakkoli

Caleb Pierce začal pracovat v otcově stavební firmě Pierce Brothers už jako mladý kluk. Od počátku snil, že se vypracuje do vedení a firma jednou přejde pod jeho křídla. Otcova závěť ale říká něco jiného. Firma zůstane Calebovi pouze v případě, že ji povede spolu se svými dvěma bratry, se kterými se navzájem dávno odcizili. Najít společnou cestu nebude jednoduché, zvlášť když si každý z nich přeje úplně něco jiného. Věci se ještě víc zkomplikují, když si Caleba najme designérka Morgan, aby pro její bohaté klienty postavil dům snů. Calebovi se její nabídka moc nezdá, nezbývá mu ale než přijmout, jinak se podle Morgan může rozloučit se skvělou reputací i stálými zákazníky. Caleb se snaží odvést co nejlepší výsledky, jen kdyby ho neustále nerozptylovaly Morganiny jiné kvality…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397266/miluj-me-jakkoliv-m0a-397266.jpg 4.2165

Stavitelé snů 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

Everywhere and Every Way, 2016

Kniha Miluj mě jakkoli

OntkovaK
19.07.2019

Kniha precitana jednym dychom.Cakat na dalsie pokracovania bude pre mna utrpenie.U mna je to plny pocet 6 hviezdiciek.

Tanya007
15.07.2019

Pohodová knížka, člověk si u toho odpočine, příběh hezký. Styl psaní je moc fajn.

Damienronnie
14.07.2019

Vie to aj lepšie. Strasne sa to vlieklo, čítala som 3 dni ????

astra3
13.07.2019

Pěkná milá romantika. Ale četla jsem od autorky i lepší. Určitě si přečtu další díly.

silvinek
07.07.2019

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek mi opět dokázala, že psát opravdu umí. Kniha se mi líbila, postavy byly sympatické, miluji série o sourozencích a jejich životech, a proto jsem si čtení užívala. Těším se na další díly :-)
Pozn.: V knize byla zmíněná Nora Roberts a příběh mi svým námětem připomínal jednu její sérii o bratrech, kteří vedou společný podnik po smrti otce.

anishta
07.07.2019

Nebylo to zlé, ale nijak mě to neposadilo na zadek a ani ničím nepřekvapilo. Druhá polovina mě bavila o něco méně než začátek a bylo to předvídatelné. Každopádně příběhy dalších bratrů si nenechám ujít.

lusitta05
05.07.2019

Ďalšia skvelá kniha od obľúbenej autorky, super štýl, zábavná, skvele som sa pobavila. Splnila moje očakávania do bodky. Teším sa na pokračovanie.

kacaaba
04.07.2019

Další úžasná kniha od této autorky. Už se hrozně těším na pokračování.

Kukicka
03.07.2019

Tak dnes jsem asi dobre naladena :-D. Premyslela jsem o 4*, ale davam 5. Cetla jsem od teto autorky uz jednu knihu, myslim, ze to byl prvni dil serie Hledani a moc me to nenadchlo, tak uz jsem dalsi dil necetla, ale toto mi sedlo jak hrnec na pr..l a poskytlo mi to vse, co jsem hledala. Jiskreni, pribeh, humor, fajn postavy. Dalsi dil si prectu a predpokladam, ze bude o Tristanovi a Sydney nebo o Daldonovi a Raven...

EvaSupovic
29.06.2019

Myslím si, že mě nemůže žádná kniha od této autorky zklamat. Bavila jsem se, jako pokaždé. Těším se na další části.

llllucka
29.06.2019

Neurazil, nenadchlo. Průměr. Jiné knihy od této spisovatelky jsou lepší.

Evka3814
26.06.2019

Kniha byla příjemná oddychovka,nic jiného se ani od této autorky nedá očekávat. Začátek byl pozvolnej,ale pak se to pěkně rozjelo a už jsem zo měla přečtené:) Už se nemůžu dočkat pokračování,bude to rozhodně zajímavé;)))

havrmoni
25.06.2019

Příběhy od této autorky jsou o rodině, přátelství, lásce i bolesti, touhách a snech. To vše bylo i tady a jako obvykle mě Probst nezklamala. Sympatičtí lidé, zajímavé prostředí a samozřejmě návnada v naznačení kdo asi s kým příště v dalším díle. Za mě spokojenost za plný počet *.

jani.ruzicko
20.06.2019

Mně se příběh líbil. Byl poutavý, čtivý, smutný a krásný zároveň. Není to samozřejmě žádné nové téma, ale mně to nevadilo. =) Autorky styl psaní mám ráda a určitě jsem ho v tom poznala.
Těším se na další díl o Daltonovi a Raven, tam to bude ještě zajímavý. =)

lenka9778
18.06.2019

Za mě autorka nezklamala. knížka měla náboj, držela se jedné linie, a i když se někomu může zdát nudná, mě zaujala a za jeden den jsem ji zhltla. už se moc těším na další díly.

LilianaFalcon
17.06.2019

Zbytečně dlouhé. Dalo se to napsat svižněji a poutavěji, ale úplně špatné to nebylo.

biki
16.06.2019

Velmi slibná výchozí situace v podobě neobvyklé závěti a dlouholetého rodinného konfliktu. Postava Morgan, která se mi ze začátku vůbec, ale vůbec nelíbila, ale přesto si v průběhu děje jakési sympatie získala.
Knihy této autorky se mi většinou moc líbily, jenže tato byla příliš rozvleklá, dynamice děje by určitě prospělo zkrácení aspoň o jednu třetinu.

veveronka
13.06.2019

Jeji knihy byli lepsi.Do teto jsem se nutila a obcas i preskakovala

MonikaSmrk
11.06.2019

Od této autorky má první kniha. Byla jsem nadšená a přečetla na jeden zátah. Již se těším na další díly trilogie, které vyjdou. Děj měl spád, příběh, ani jedna strana mě nenudila. Skloubení milostného příběhu s rodinnými nešvary na stavbě, parádní věc z mého pohledu.