Miluj mě jakkoli

Miluj mě jakkoli https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397266/bmid_miluj-me-jakkoliv-m0a-397266.jpg 4 586 122

Stavitelé snů série

Caleb Pierce začal pracovat v otcově stavební firmě Pierce Brothers už jako mladý kluk. Od počátku snil, že se vypracuje do vedení a firma jednou přejde pod jeho křídla. Otcova závěť ale říká něco jiného. Firma zůstane Calebovi pouze v případě, že ji povede spolu se svými dvěma bratry, se kterými se navzájem dávno odcizili. Najít společnou cestu nebude jednoduché, zvlášť když si každý z nich přeje úplně něco jiného. Věci se ještě víc zkomplikují, když si Caleba najme designérka Morgan, aby pro její bohaté klienty postavil dům snů. Calebovi se její nabídka moc nezdá, nezbývá mu ale než přijmout, jinak se podle Morgan může rozloučit se skvělou reputací i stálými zákazníky. Caleb se snaží odvést co nejlepší výsledky, jen kdyby ho neustále nerozptylovaly Morganiny jiné kvality…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Everywhere and Every Way , 2016

Litocha
24.11.2019 3 z 5

Autorčiny knihy ze série Hledání mě postupně přestávaly bavit, tahle mi do určité míry spravila chuť. V mnohém mi připomínala knihy Nory Roberts, ale Nora píše trošku lehčím perem, tady jsem postrádala větší švih a odlehčenost (a erotických scén by klidně mohlo být ještě míň).
Autorčini hrdinové bývají poměrně dominantní, Caleb byl přesně takový, ale k tomu ještě navíc mnohdy pěkně zaslepený pařez s komplexem nepostradatelnosti (být na místě jeho bratrů, byla bych v každodenním pokušení mu nakopat zadek). Přesto mi ale byl zpočátku sympatičtější než Morgan, tu jsem vzala na milost až časem.
Na oddech to není špatná knížka, i když nepřináší vůbec nic nového.

Kočičáci
06.11.2019 4 z 5

Knihy Jennifer Probst jsou v žánru romantické odpočinkové četby jedny z nejlepších. První příběh ze série Stavitelé snů nás seznámí se třemi bratry, kteří se po smrti svého otce dělí o řízení rodinného podniku Pierce Brothers. Ačkoli jsou událostmi z minulosti vztahově rozpolceni, teď musí táhnout za jeden provaz, aby udrželi firmu nad vodou. Pracují společně na projektu, který řídí cílevědomá a tvrdohlavá designérka Morgan. Ta zamotá nejstaršímu bratrovi Calebovi hlavu a společně se snaží jejich vzájemnou přitažlivost držet dál od práce.
Líbí se mi zvolené prostředí - stavby, truhlárna, rekonstrukce - je to trošičku něco jiného, než samí milionáři v kravatách. A vězte, že autorka to umí barvitě popsat - vypracovaná a opálená těla se spadenými, ošoupanými džínsy na bocích... ach.... Bratry jsem si oblíbila a už se těším na pokračování :-)

peitho.1
02.11.2019 5 z 5

Ze všech knih, které jsem od této autorky zatím četla, je tahle podle mě nejpovedenější. Velice příjemná romantika, při které jsem se prakticky celou dobu usmívala. Už se moc těším na příběhy ostatních bratrů. Milovníkům romantických příběhů vřele doporučuji :)

Kuci12
26.10.2019 3 z 5

Není to špatné, ale k výbornému ještě něco málo chybí. Líbí se mi, že příběh je trilogie, takže očekávám, že se dozvíme více o zbývajících bratrech a určitě bude i zmíněno pokračování toto příběhu. Bylo to předvídatelné, což by tolik nevadilo, ale 400 stránek toho neřeklo tolik, kolik by mohlo, ale samozřejmě postelové scény jsou v dnešní době hitem. Možná jich tam bylo až moc a popis toho, jak má Morgan pořád vlhké kalhotky, mohlo vystřídat něco užitečnějšího :-D

Jenny3
21.10.2019 5 z 5

Tuhle autorku mám fakt ráda, po sérii Hledání jsem teď náhodou narazila na tuto knihu a těším se na celou sérii. Opět velmi milá oddechovka, přečtená jedním dechem. Námět třech bratrů se mi líbí, knihy budou zase pěkně propojené, jasně už z této první knihy vyplývá kdo s kým skončí, ale těším se na to a vsadím se,že vyjde i čtvrtá kniha, věnovaná Bradymu. :-)

boruvkovy_kolac
20.10.2019 1 z 5

Již má druhá kniha od této autorky a také poslední. Autorka nemá smysl a cit pro tento žánr. Jediné plus, že se kniha dobře četla. Kdo byla Raven? Co se přesně stalo mezi Sydney a Daltonem? Konec velmi odfláknutý, na to, že kniha má kolem 400 stran.

Peqvy
12.10.2019 5 z 5

Celá knížka je nesmírně čtivá, jemně lechtivá a prokládána vtipnými situacemi. A přesto, to není jako Padesát odstínů šedi.
Nádherně jsem si při jejím čtení odpočinula. Je to přesně takový ten typ knihy, který si vezmete na dovolenou, rozvalíte se s ní na pláži, či u bazénu a popíjíte Aperol. U mě má pět hvězdiček z pěti! Už se těším na druhý díl - Kdykoliv, kdekoliv. Ten bude o jednom z bratrů Caleba Pierce.

AliceTief
16.09.2019 5 z 5

Pěkný příběh, pěkně napsáno, autorka nezklamala, není co vytknout =)

Havrnka
07.09.2019 5 z 5

Opět pěkný, mírně erotický příběh. Už se těším na pokračování.

locin
06.09.2019 5 z 5

Tahle autorka prostě umí. Ještě jsem od ní nečetla špatnou knihu. Naopak přečteno doslova jedním dechem ♥️

alzbeta4340
04.09.2019 5 z 5

Předvídatelné, ale nijak to nevadilo. K odpočinku ideální červená knihovna. Těším se na další díl.

jaspis
01.09.2019 5 z 5

Musím říct, že tahle kniha je pro mě od autorky zatím nejpovedenější. Postavy si nic nedarovaly a jejich špičkování mě moc bavilo. Těším se na další díly.

Kovbojka33
01.09.2019 4 z 5

Letní pohodové čtení na dovolenou nebo k vodě

raty
31.08.2019 4 z 5

Dobrá odpočinková červená knihovna. Velmi čtivé. Bohužel nějak vymizel humor, který dělal předchozí série něčím jiným v záplavě podobných knih. Růžová pracovní helma a boty fakt nestačí. Přesto si další díl nenechám ujít.

rene.rn
21.08.2019 4 z 5

Jojo, zase jedna čtivá od této autorky.

Schalli
20.08.2019 3 z 5

Kniha mě bohužel moc nenadchla.

Elčokča
20.08.2019 3 z 5

Moje první knížka od autorky a popravdě jsem čekala víc - vzhledem k tomu, jaké ódy jsou na ni pěny... Ale je to lepší průměr v rámci žánru.

Audrina
13.08.2019 4 z 5

Knihu jsem s sebou měla přibalenou na dovolenou a musím říct, že to byla skvělá volba. Probstová podobné příběhy zkrátka psát umí. Ano, je plná klišé, ale je napsána nesmírně čtivě, takže se od ní nebudete moct odtrhnout

MakiMel
12.08.2019 4 z 5

Tak je třeba si přiznat, že to je červená knihovna, ale napsaná je tak dobře, že se jí nebudete chtít pustit, dokud ji nepřečtete. Nicméně od druhé poloviny je postavená hodně na erotických scénách, což ji trochu snižuje, ale k oddychu rozhodně doporučuji.

ovecka535
05.08.2019 5 z 5

Moc hezky napsaná kniha na oddych. Čte se sama.

romantika americké romány

Jennifer Probst