Miluj mě jakkoli

Miluj mě jakkoli https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397266/bmid_miluj-me-jakkoliv-m0a-397266.jpg 4 586 122

Stavitelé snů série

Caleb Pierce začal pracovat v otcově stavební firmě Pierce Brothers už jako mladý kluk. Od počátku snil, že se vypracuje do vedení a firma jednou přejde pod jeho křídla. Otcova závěť ale říká něco jiného. Firma zůstane Calebovi pouze v případě, že ji povede spolu se svými dvěma bratry, se kterými se navzájem dávno odcizili. Najít společnou cestu nebude jednoduché, zvlášť když si každý z nich přeje úplně něco jiného. Věci se ještě víc zkomplikují, když si Caleba najme designérka Morgan, aby pro její bohaté klienty postavil dům snů. Calebovi se její nabídka moc nezdá, nezbývá mu ale než přijmout, jinak se podle Morgan může rozloučit se skvělou reputací i stálými zákazníky. Caleb se snaží odvést co nejlepší výsledky, jen kdyby ho neustále nerozptylovaly Morganiny jiné kvality…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Everywhere and Every Way , 2016

Ivet1990
04.04.2020 3 z 5

Oddychový nenáročný příběh

Lucai
03.04.2020 5 z 5

Kniha sa mi páčila, aj ked bola trochu predvídateľná.... Bratov Pierceových som si oblubila a rovnako aj Raven......teším sa na tretiu knihu....

Katynka90
29.03.2020 5 z 5

Krásný romantický příběh na odreagovaní, dobře se čte a vylepší náladu. Hned se pouštím do dalšího dílu :).

Katerina015
20.03.2020 5 z 5

Krasna romanticka oddechovka, ktera zprijemnila dnesni nelehkou situaci...
Rozhodne si prectu dalsi dily

munka
16.03.2020 4 z 5

Pekný romantický príbeh, ktorý potešil v týchto dňoch. Stavebné prostredie je mi blízke, takže má prekvapila Morganina zručnosť. Bratov som si zamilovala, fandila som im a teším sa na ďalší diel.

Petra38
02.03.2020 3 z 5

Ač se to snažím v hlavě přikrašlit,protože je to skvělá autorka,tak nejde říci nic jiného než že první polovina knihy mě vyloženě uspávala. Jestli to bylo proto,že stavební téma není můj šálek kávy? Možná. Ostatně se musí přičíst k dobru,že dala dohromady skvěle postavy a tím se u mě vyšplhala na tři hvězdy. Rozhodně jsem zvědavá na další díly, na osudy dalších Piercovych ale tento díl už asi znovu do ruky nevezmu ...

aniger
15.02.2020 3 z 5

Skvělá kniha. Čtení jsem si užila a příběh mě bavil. Byla to pěkná oddychovka.

Zomy
10.02.2020 3 z 5

Pro mě je tohle prostě jen novější verze série Bratři Quinnové od Nory Roberts. Bratr ochranitel, bratr rebel, bratr elegán, všechno to tu už bylo. Kniha se čte, příběh plyne, neurazí, ale je to Robertsové natolik podobné, že je to podle mě téměř zaměnitelné.

DomenicaRisa
08.02.2020 4 z 5

Strašně mě pobavila Meganina výbava na stavbu v růžové barvě. Slušne vychovaná jižanská kráska a současně princezna bojovnice. Balin a Gandalf byli dokonale roztomilí. Vize ze na mě skočí mastif, aby mě přivítal je děsivá, natož když jsou dva s povahou věčného štěněte. Kniha je osvěžující. Jiný soudek než restaurace/bary/managment kde se odehrává většina podobných příběhu.

Lee7
26.01.2020 4 z 5

Nová série, čekala jsem jaká bude.. a stavbaři, bráchové, tajená šéfka baru.. skvělé vážně bavila jsem se. Čekala jsem víc humoru, ale byl tam ve správných dávkách, stejně jako vše ostatní.. děj hezky plynule navazoval.. pěkná oddychovka..

Katt15
18.01.2020 5 z 5

Přesně můj žánr, moje oddychovka, můj únik z reality. Moc krásné počtení!

LuciKo
16.01.2020 5 z 5

A tohle já můžu na všechny způsoby. Nové prostředí na stavbě zase přináší něco trošku neokoukaného. Mám pocit, že hodně se v poslední době vyskytuje knížek s tématikou jídla (nebo možná jen v mém repertoiru) - tentokrát jsem se mohla kochat popisy krásného designu a interiérů. Co se týče děje, je to klasika. Ale Jennifer Probst prostě umí psát a zaujmout a tak jí to všechno zbaštíte, ani nevíte jak... A pak už jen voláte po dezertu :) (A zase to jídlo.. :)))

avalonek
11.01.2020 4 z 5

Pěkně počtení..

SBH
27.12.2019 4 z 5

Po knize jsem sáhla pro ukrácení nudy a byla velmi příjemně překvapena. Krátce shrnu plusy - vypointovaný děj, zajímavé a dobře vykreslené postavy, vtipné momenty, slušná stylistika a žádné chyby v pravopisu (díky, překladateli). Mínusy - nakonec jsem si nebyla jistá, co vlastně čtu za žánr. Zápletka s dědictvím firmy a zapeklitý sourozenecký vztah by sám o sobě vydal na společenský román, a soft porno pasáže mi tam vůbec neseděly. A jedna banalita, která na konci nabobtnala do obřího nechutenství - výraz "osina v zadku", použitý téměř na každé stránce. Bez ní by to byla fakticky lahůdka. Ale už si běžím pro druhý díl.

Knihomolka97
20.12.2019 4 z 5

Jo, moc pěkné. Romantika, pár žhavějších scén, roztomilé i vtipné situace, sympatičtí hrdinové, co víc si přát? Rozhodně si nenechám ujít i další díly. :-)
Dávám 4 a půl, ještě si nechávám rezervu...

prcek19
20.12.2019 4 z 5

Tohle sem přesně potřebovala po několika knihách, které mě vůbec nebavily..Jennifer a její série mě baví od začátku a ani tohle není výjimka..líbilo se mi prostředí, ve kterém se děj odehrává..přece jenom kolik knih je z prostředí stavění domů..těším se na další díly

JessieEx
18.12.2019 3 z 5

Po Prokurátorovi, kterého jsem zhltla nedávno, jsem čekala něco stejně dobrého. Takže jsem spíš zklamaná. Toto byl navzdory fajn obálce brak hned od první stránky. Naštěstí ale velmi čtivý brak, takže se těch 370 stran dalo přežít.
Jinak se ale jedná o knihu plnou klišé frází a slovních spojení, zápletka nijaká, alespoň že ta Morgan měla nějaké to tajemství, jinak bych se asi unudila k smrti. Knížka ve mně nevyvolala žádné emoce, rozhodně ji zachránila ta vysoká čtivost. Jako oddechovka, proč ne, ale připravte se na ohrané fráze typu: "chvěla se jí stehna, jeho vypracované svaly, oči s kouřovými odstíny syrové smyslnosti, apod" alespoň jsem se u toho trochu pobavila, protože nešlo se nesmát těm směšným výrazům :)

lusidka7636
16.12.2019 5 z 5

Děj se mi velmi zamlouval,asi i tím,že mi bylo stavební prostředí blízko,jelikož jsem projektant,takže mě třeba pobavily růžové doplňky hlavní hrdinky a postoj k práci jako takové.Sice byl probíhající románek trochu klišé,ale dobře se to četlo.Fajn oddychovka.

Lofda
03.12.2019 3 z 5

Sladké, sladké, přesladké. Bezva byli ti psi, ty scény mě bavily :-) Jednoduchá oddychovka, která ale ničím nevybočuje z řady podobných příběhů. Za mě tentokrát slabé 3*..

preny
29.11.2019 5 z 5

Miluji autorky styl psaní,to jak dokáže vše popsat a čtenáře rozesmát. Při čtení jsem chytla záchvat smíchu,až si můj přítel klepal na čelo, zda mi nepřeskočilo. Caleb byl borec,škoda, že takových chlapů v reálném životě není víc. Bavila mě i Morgan,radoby slušňačka s ďáblem v těle. Tento příběh byl skvělý,knihu jsem přečetla skoro jedním dechem. Těším se na další knihy,že se ještě setkám s Calem i Morgan.

romantika americké romány

Jennifer Probst