Šťastní lidé mají snadný život

Šťastní lidé mají snadný život https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309437/bmid_stastni-lide-maji-snadny-zivot-Zw0-309437.jpg 4 463 136

Další osud hrdinky autorčiny úspěšné knihy "Šťastní lidé čtou a pijou kávu". Po návratu z Irska je Diane pevně rozhodnutá začít nový život v Paříži. S pomocí přítele Felixe se vrhne do práce ve své kavárně „Šťastní lidé čtou a pijou kávu“ a v tomto klidném přístavu potká jednoho dne Oliviera. Je milý, pozorný a hlavně chápe, že Diane už nechce žádné děti. Nemůže se totiž vzpamatovat ze ztráty své dcery. Když už si Diane myslí, že její život poplyne v tomto klidném řečišti, dojde k události, která zbourá všechny její jistoty, za něž tolik bojovala. Bude mít dost odvahy, aby se vydala jinou cestou?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

La vie est facile, ne t'inquiète pas , 2015

crazyslunicko
20.07.2020 5 z 5

Velice milá kniha o pokračujícím životě Diany po návratu z Irska, kdy je z ní konečně zdravá, sebevědomá žena a postaví se na vlastní nohy, čelem k vlastnímu osudu. Upřímně jsem nečekala konec takový jaký byl, ale asi to pro ni bylo to nejšťastnější řešení...

jiri77
28.06.2020 4 z 5

Musím přiznat ,že se mi tahle kniha hezky četla a navodila mi chvíle klidu a pohody.
Hezké pokračování s krásným koncem.

helusa2
13.06.2020 4 z 5

Strašně nerada spoileruji, ale tady jinak nemůžu...
Oproti 1. dílu na sobě udělala Diane obrovský kus práce a byla mi mnohem sympatičtější. Velmi se mi líbila část knihy, která se týkala odchodu milované bytosti a také navazování křehkého vztahu s dítětem. To bylo fakt krásné a dojemné.
Jen proboha ten Olivier!!! Už jste někdy někdo spatřili a zažili takového chlapa??? Ve svém věku bez závazků, bez minulosti, tak chápavý, vnímavý a bezchybný... Tak tomu jsem nevěřila ani nos mezi očima a jeho existence mi připadá pravděpodobná asi jako Lochnesska... :-P Furt jsem čekala, co se z něj vyklube - a on svěsí ramena a s pochopením vypadne... No, ten mi tedy nesedl :-)

Danullka
29.04.2020 5 z 5

Pokračování Šťastných lidí - pecka s krásným koncem! :)

munka
14.03.2020 4 z 5

Bola som zvedavá na pokračovanie a nesklamalo. Príjemné oddychové čítanie. Po trápeniach v prvom dieli sa Diana dočkala svojho šťastia. Dvaja muži (obaja sympaťáci) , dve možnosti...nakoniec vyhrala láska. Určite si ešte niečo prečítam od tejto autorky.

Mermaida
06.02.2020 4 z 5

Po necelém roce se mi konečně dostalo do rukou pokračování o Dianě a o Lidech... na to jak to všechno smutně začalo, to teď romanticky skončilo s lehkým nádechem nerozhodnosti :)
Krásný srdceryvný příběh.

mariela.elish
03.11.2019 5 z 5

Výborné pokračovanie.... Napínavé od začiatku do konca! Ďakujem ♥️

JaKa1974
08.10.2019 4 z 5

Druhý díl je zajímavější a má více děje, je to takové oddechové čtení. Ale jako nekuřákovi mně vadilo to neustále koření hlavních postav. Ale to je takový můj osobní problém.

Toňula
02.10.2019 4 z 5

Pokračování Šťastných lidí..mi přišlo ještě čtivější než první díl, taková fajn oddychovka, která má hlavu a patu a hrdinku už není tak rozevlátá a nevyrovnaná,jak v předchozí knize, zkrátka prima počteníčko.

Lucie89
08.09.2019 4 z 5

Tento druhý díl se mi líbil více než první, kde byla hlavní hrdinka na můj vkus až příliš ufňukaná. Nicméně od autorky je jednoznačně mým favoritem Lituji, čekají mě.. Knížka neurazila, ale ani extra nenadchla.

Booky84
28.08.2019 5 z 5

Krásná kniha, za mne lepší než první díl a to nejen kvůli šťastnému konci. Příběh vás okamžitě chytí a člověk musí číst pořád dál a dál, usmívat se i plakat, takovéhle pocity ve mne kniha vyvolala.

meduza78
24.08.2019 4 z 5

Dá se říci happy end, ale na té cestě bolest a zklamání. Druhý díl ještě lepší než první.

Ďumbierka
09.07.2019 5 z 5

Úžasné. Ja neviem ako to táto autorka robí, ale znovu som mala slzy v očiach a poplakala som si nie raz. Toto pokračovanie bolo presne to, čo si Diane zaslúžila a čo som ja, ako čitateľka, potrebovala! Írsko, milovaná krajina, raz ťa navštívim. Neviem si predstaviť lepšie pokračovanie... Ešte si budem chvíľu po dočítaní lietať v oblakoch ❤️.

Sarajana
21.06.2019 5 z 5

Naprosto báječné pokračování. Emotivní příběh plný osobních zvratů.
Do poslední chvíle jsem nevěděla pro koho z můžu se rozhodne, pro jaké misto.
Chvílemi jsem se u čtení culila, smála a i brečela. Zkrátka prožívala každou stranu, ať už v dopravě nebo při jídle.
Štěstí, láska, smutek, slzy a důležitá rozhodnutí (nejedno).
Osobně jsem rada, jak se nakonec Diane rozhodla.
Kniha je velmi pěkně zakončena.
Ráda jsem si knihu přečetla, teď tuto sérii miluji ještě více.
Skvělý příběh

ElizabethB
28.05.2019 5 z 5

Opäť veľmi dobré čítanie. ❤️

Han-nah
23.04.2019 4 z 5

Je těžké začít znovu se učit žít po tragickém odchodu manžela a dcery. Diane nachází novou lásku, ale život jí chystá další překážky. Je jen na ní, pro co se rozhodne.

helča5
20.04.2019 5 z 5

2.díl ještě lepší než 1.,Diane poznává Oliviera a prožívá velkou lásku,Abby je nemocná a Diane odjíždí na pár dní do Irska,kde bojuje sama se sebou,ale nakonec zvítězí láska.

certik003
26.03.2019

Druhý díl byl o něco málo lepší než ten první, ale i tak považuju čtení za ztrátu času.

sarekaslukova
18.03.2019 5 z 5

O dost lepší díl než ten první, Diana mi nebyla už tolik protivná a četlo se to velmi svižně. Ale musím říct, že v určité chvíli jsem si přála, aby to skončilo prvním odjezdem z Mulranny, ale nakonec ač jsem tomu nejdříve nechtěla uvěřit se mi konečný konec líbil

Hani77
24.02.2019 3 z 5

Jako jedna z mála musím napsat, že se mi více líbil první díl. Knihu jsem sice přečetla za 1 den, protože jsem byla zvědavá, jak to dopadne, navíc se to dobře čte, ale děj měla poutavější první kniha. Dokonce ani nelituji, že není 3. díl, takhle to bylo tak akorát dlouhé.