Šťastní lidé mají snadný život

Další osud hrdinky autorčiny úspěšné knihy "Šťastní lidé čtou a pijou kávu". Po návratu z Irska je Diane pevně rozhodnutá začít nový život v Paříži. S pomocí přítele Felixe se vrhne do práce ve své kavárně „Šťastní lidé čtou a pijou kávu“ a v tomto klidném přístavu potká jednoho dne Oliviera. Je milý, pozorný a hlavně chápe, že Diane už nechce žádné děti. Nemůže se totiž vzpamatovat ze ztráty své dcery. Když už si Diane myslí, že její život poplyne v tomto klidném řečišti, dojde k události, která zbourá všechny její jistoty, za něž tolik bojovala. Bude mít dost odvahy, aby se vydala jinou cestou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/309437/stastni-lide-maji-snadny-zivot-Zw0-309437.jpg 4.2292

Šťastní lidé (2.)

Vydáno:, Motto

La vie est facile, ne t'inquiète pas (2015)

Kniha Šťastní lidé mají snadný život

Sarajana

Naprosto báječné pokračování. Emotivní příběh plný osobních zvratů.
Do poslední chvíle jsem nevěděla pro koho z můžu se rozhodne, pro jaké misto.
Chvílemi jsem se u čtení culila, smála a i brečela. Zkrátka prožívala každou stranu, ať už v dopravě nebo při jídle.
Štěstí, láska, smutek, slzy a důležitá rozhodnutí (nejedno).
Osobně jsem rada, jak se nakonec Diane rozhodla.
Kniha je velmi pěkně zakončena.
Ráda jsem si knihu přečetla, teď tuto sérii miluji ještě více.
Skvělý příběh

ElizabethB

Opäť veľmi dobré čítanie. ❤️

Han-nah

Je těžké začít znovu se učit žít po tragickém odchodu manžela a dcery. Diane nachází novou lásku, ale život jí chystá další překážky. Je jen na ní, pro co se rozhodne.

helča5

2.díl ještě lepší než 1.,Diane poznává Oliviera a prožívá velkou lásku,Abby je nemocná a Diane odjíždí na pár dní do Irska,kde bojuje sama se sebou,ale nakonec zvítězí láska.

certik003

Druhý díl byl o něco málo lepší než ten první, ale i tak považuju čtení za ztrátu času.

sarekaslukova

O dost lepší díl než ten první, Diana mi nebyla už tolik protivná a četlo se to velmi svižně. Ale musím říct, že v určité chvíli jsem si přála, aby to skončilo prvním odjezdem z Mulranny, ale nakonec ač jsem tomu nejdříve nechtěla uvěřit se mi konečný konec líbil

Hani77

Jako jedna z mála musím napsat, že se mi více líbil první díl. Knihu jsem sice přečetla za 1 den, protože jsem byla zvědavá, jak to dopadne, navíc se to dobře čte, ale děj měla poutavější první kniha. Dokonce ani nelituji, že není 3. díl, takhle to bylo tak akorát dlouhé.

miss_nothing

Druhé díly nebývají "lepší", ale v tomto případě je opak pravdou. Postavy a jejich charakter jsou starými známými, jen se čtenář už lépe vžívá do jejich smýšlení. Vlastně by nebylo třeba prvního dílu, který očividný závěr pouze překazil. Tato kniha jej naštěstí napravila.