Šťastne až naveky

Šťastne až naveky
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351916/bmid_stastne-az-naveky-kU1-351916.jpg 4 1621 1621

Selekce série

America a jej príbeh nemal len jedno šťastne až naveky… Vráťte sa v zbierke poviedok do romantického sveta Selekcie a jej hrdinov. Skôr než Amberly prišla do paláca… Bola Štvrtou, ktorá bola zamilovaná do Prvého. Skôr než Maxon stretol dievča svojich snov… Bol priateľom kohosi iného. Skôr než Aspen otvoril svoje srdce niekomu novému… Bol odhodlaný bojovať o svoju prvú lásku. A skôr než sa Marlee mohla zapáčiť princovi… Bola zamilovaná do niekoho iného.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Happily Ever After , 2015

Dada_cte
11.04.2019 5 z 5

Kniha má několik příběhů, z něhož se mi většina líbila. Mrzelo mě, když povídka skončila, protože pak to vypadalo jako: ,,A co dál?! Já chci další.... Neeeeeee" nakonec se s tim ,,vyrovnáte" ale i tak jí doporučuji, je povedená a čtivá

Brunnetka
28.03.2019 5 z 5

Skvělé zakončení série, ale brala bych klidně i další pokračování ;) Některé příběhy děj pěkně doplnily. Líbilo se mi to!

Knihomolka582
20.03.2019 5 z 5

Za mě absolutní bomba.Vždycky jsem chtěla vědět příběh ostatních z jejich pohledu a tohle mě naprosto uspokojilo. Mělo to hlavu a patu, navíc doplněné krásnými ilustracemi, které jsem si měla chut i vybarvit :-).

katee21
07.03.2019 3 z 5

Nedávám 5 hvězd, protože mě osobně strašně mrzí, že z Maxonova pohledu toho nebylo tolik. Ale bylo pěkně přečíst si některé úryvky z pohledu ostatních Postav. Za mě nejhezčí kapitola 2. výročí.

Eponka
18.02.2019 5 z 5

Moc hezké ale štvalo mě že vždy nějaký příběh nakousnou a nedokončí tak že sice hezké ale mohlo to být prostě delší a vůbec bych se nezlobila kdy by to byla celá kniha vždy o jedné postavě :D

berka4151
15.02.2019 2 z 5

Naprosto zbytečné ždímání za účelem vytěžit že série co nejvíc.

Andynka
20.01.2019 4 z 5

Moc hezké dozvědět se o postavách více informací. I když některé příběhy mě moc nebavily, tak to bylo příjemné čtení. A byla jsem ráda, že alespoň tady byl kousíček o tom, jak to vypadalo, když se Amerika stala královnou.

Denisa_a
07.01.2019 5 z 5

PŘENÁDHERNÉ zakončení celé série ❤️ já k tomu ani nemám co dodat. Dokonalost na závěr. Až slza dojetím ukápla.

Eliška12
05.01.2019 5 z 5

Tak co mne zaujalo nejvíce na této knize ?
Rozhodně úžasné ilustrace , dle kterých jsem zjistila ,že jsem se do někoho trošku zamilovala :) Tak držte palce , protože tahle láska nemá smysl :)
A nyní už konec vtipů ...
Jako doplnění k sérii výborné , ale bohužel nikdy nezapomenu na ty ilustrace , které mám pořád v paměti . Jinak chci podotknout , že Audrey Hollisterová se role Americy zhostila opravdu skvěle . V knize mne zaujalo skoro všechno , ale nejvíc vlastně celá kniha :) Mám pocit , že ta krása se nedá vyjádřit pouhým komentářem a tak už radši skončím :)

TheMelorry
31.12.2018 4 z 5

Souhlasím s komentáři pode mnou. Jako doplnění k sérii je kniha skvělá. Je zajímavé podrobněji si prohlédnout jednotlivé postavy, dostat se do jejich soukromí a zjisti, jak pohlíželi na události dosud vyprávěné jen Amerikou. Všechny povídky byly příjemné a čtivé, navíc jsem konečně pochopila Aspenovu motivaci a přestal mi být tolik nesympatický.

Barik05
29.12.2018 5 z 5

Super doplnění k sérii. Takový díl který čtenáře uklidní, takže jim hlavou nelétají myšlenky jako: Co je asi dál? Já osobně tím netrpím, ale stejně to bylo super.

Verča16
19.12.2018 5 z 5

Myslím si že krásný plusový díl! Jelikož Selekci úplně celou zbožnuji, proto jsem si tenhle díl také oblíbila. Moc se mi líbila kapitola o královně Amberly! Clarson tam byl tak milý a sympatický, že jsem se divila, že byl tak přísný!

Silmarien
27.10.2018 3 z 5

Recenzia s oneskorením, takže presne to už v hlave nemám, ale pamätám si pocit, ktorý som mala, keď som to dočítala a ten bol veľmi... spokojný. Napriek tomu, že vôbec nie som cieľovka tejto série, tak sa jej nedá uprieť, že sa číta rýchlo a dobre a mne sa paradoxne tieto doplnkové poviedky páčili asi viac ako celý pôvodný príbeh. Boli to zaujímavé doplnenia a drobné osobné spovede autorky ku každej kapitole tomu dodali nádych reality. Veľmi fajn.

knizniblazen1
15.10.2018 4 z 5

Krásná. Pro všechny kteří milují Selekci.

saez
15.10.2018 2 z 5

Tahle kniha už ani nemusela vzniknout. Autorka jen ždímala původní námět. Přečetla jsem vše, ale zítra pravděpodobně nebudu vědět o čem o to vlastně bylo.

books_are_life
20.09.2018 5 z 5

Ach, jak já miluju Selekci... :)

wildXchos
15.09.2018 3 z 5

Sice je hezké dozvědět se něco navíc o postavách ze Selekce, ale většinu událostí z této knihy už jsme znali z jiných knih, a navíc mi připadalo, že se jednotlivé dívky povahou skoro neodlišují. Třeba Amberly se svým způsobem chovala vlastně stejně jako America.

3lis
14.09.2018 4 z 5

Skvělá kniha a jsem ráda, že jsem si mohla představit další díl pro mě užasného serialu, který se odehrává v této serii. Trochu mě zklamalo jak málo je napsano u Maxona čekala jsem nějaké zajímavosti. Nevadí i tak ta knížka bude v mém srdci jedna z nejoblíbenějších.

Harmiona
09.09.2018 odpad!

Už podle popisu musí být kniha úžasná.

makynka911
03.09.2018 4 z 5

Uzavření světa Selekce. Mám z povídej rozporuplné pocity. Hodně se mi líbila Marlee, Amberly a Celesta. Naopak Maxonova povídka a povídka o Aspenovi a Lucy už tolik neupoutaly. Nicméně se mi toto završení knih velmi líbilo a jsem ráda, že jsem se si celou sérii přečetla :)