Šťastná kniha

Šťastná kniha https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174761/bmid_stastna-kniha-174761.jpg 4 393 119

Taky vás někdy napadlo, že byste chtěli změnit svůj život? Odjet meditovat do Indie? Chovat bio ovce na Šumavě? Zachraňovat děti v Africe? Pracovat v baru na středomořské pláži? Taky mě to napadlo, ale, upřímně řečeno... nechtělo se mi. Místo toho jsem vyzkoušela různé způsoby, jak být šťastnější, a přitom si nechat svůj život takový, jaký je: s manželem a dvěma dětmi, s bytem na hypotéku a normální pracovní dobou. A zjistila jsem, že štěstí si nechci schovávat na Vánoce, na dovolenou nebo na někdy jindy.... celý text

Pro ženy Literatura česká Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Motto

Štastná kniha , 2013

Opatov
01.05.2019 5 z 5

Pohodove cteni o kazdodennich radostech a strastech manzelky a matky. Sarkasticke cteni prostoupene laskou. Doporucuji.

tabaluga
10.04.2019 4 z 5

Velmi krásná kniha plná optimismu. Ve spouste věci jsem poznavala samu sebe, ale to nejdůležitější, co jsem si z knihy odnesla, je, že si člověk musí užívat každých maličkosti, které mu přináší radost a štěstí. Musíme žít teď a ne až budou děti větší, až budu hubenejsi, až bude tepleji atd..myslím si, že každý má to své až...????

Ishir
25.03.2019 5 z 5

Toto je kniha z reálného života. Je zde spousta situací se kterými se ženy ztotožní. Kniha je zábavná. Děkuji autorce, že toto dílo stvořila. Doporučuji všem ženám.

rencovav
11.03.2019 5 z 5

To byla tak hezká, pozitivní knížka. ♥ Zasmála jsem se u ní, získala jsem pocit, že jsem normální, že všichni jsme svým způsobem stejní i jedineční, že s něčím se nemá cenu stresovat a že šťastní jsme prostě v tom okamžiku, kdy si to uvědomíme. Barboře Šťastné děkuji za příliv optimismu do upršené neděle a slibuji, že si tuhle knížku někdy koupím a přečtu znovu, případně do ní prostě jen nahlédnu. Třeba do kapitoly o prokrastinaci, jídle, cestování, partnerovi, rituálech... a já nevím, o čem všem. :D

Charlie
06.03.2019 4 z 5

Téměř v celé knize jsem se poznávala. Až teda na tu část o čurání v lesíku :) Oddechové čtení, kdy nahlédnete do života autorky a zjistíte, že vedle vás žijí taky normální lidé. Štěstí, které je v názvu tví v tom, že si díky této knize začnete více všímat každodenních drobností, které vás udělají šťastnými.

vladkamudrova
01.03.2019 4 z 5

Při čtení knihy jsem zjistila,že i jiní žijí "normálně" :-)

Beruska18
19.02.2019 2 z 5

Pohodové čtení, které pobaví každou ženu ????

jsemvlastovka
12.02.2019 5 z 5

Krásná kniha! Stejně jako Barbora miluju knihu Projekt štěstí a autorky ke štěstí přistupují velmi podobně - vědecky, co nejvíce zdrojů a dat, analyticky... Vtipná, poučná a inspirativní. Sama teď píšu knihu o štěstí, i když z trochu jiné perspektivy, a tahle mě v mnohém inspirovala, což už jsem po čtení všech těch Seligmanů, Csikszentmihaliyů, Fredericksonových... nečekala.
Opravdu obdivuji, jak skvěle autorka míchá dohromady své vlastní zážitky a názory s vědeckými fakty a studiemi.

Peti081
30.01.2019 4 z 5

Pohodová milá knížka,ve které se najde spousta nás žen. Nejednou mi vykouzlila úsměv na tváři a je fajn vědět že v tom nejsem sama.Četla jsem kvůli výzvě,ale jsem ráda,že mi přišla do ruky.

anibeni
11.01.2019 3 z 5

Oddechové a vtipné čtení, které neurazí.. V některých kapitolách jsem se poznávala..

BarboraZ
08.01.2019 3 z 5

Lehké čtení do vlaku. Občas mě kniha rozesmála, občas se věci opakovaly.

terijans
07.12.2018 3 z 5

Oddechové čtení, fajn kniha.

Frupet
29.11.2018 4 z 5

Příjemné oddechové čtení. Asi nejvíce mě oslovila myšlenka, že většina lidí si myslí, že není jako většina. A také povzdech nad tím, že jestli se se mnou můj muž (rozuměj autorčin - ale u nás to platí stejně) rozvede, bude to nejspíš kvůli nepořádku.

JitkaJ.
29.09.2018 4 z 5

Jsem ráda, že teď už si připadám víc normální a ze spousty věcí si nebudu dělat starosti.

Kingomolka
29.06.2018 5 z 5

Plná úvah a nových poznatků, knihy ze života moc nečtu ale tato autorka mě překvapila a doufám, že se k ní někdy vrátím. :)

Dagros
10.06.2018 5 z 5

Taková pohodová oddychovka na odpoledne :) . Hezká knížka, líbila se mi.

adevis
08.06.2018 5 z 5

Tohle je prostě Bára. Často podobná většině žen, které po jejich knihách sáhnou. Sice je to její prvotina, ale já si ji nechala na konec... a opět nezklamala, opět pobavila a opět mě uklidnila, že nás “podivně šťastných” je víc. Jsem moc ráda, že mám v knihovně kompletní trojku tak skvělých a oddechových knih :)

InesRodriguez
09.05.2018 3 z 5

Moc milá knížka. Oddychovka, která se čte lehce pohladí po duši a rozveselí. Hvězdičku strhávám za občasné opakování se.

adnov
14.01.2018 5 z 5

Spoustu věcí mám stejně, tudíž mě potěšilo, že "v tom nejsem sama", že mi někdo rozumí, že mě chápe, že jsem normální. Spoustu věcí mám jinak, ale to vůbec nevadí. Kniha byla čtivá, zábavná, oddechová a zároveň jsem se dozvěděla spoustu zajímavostí (viz výzkum dokázal že...)

lentilka_007
11.01.2018 5 z 5

Kniha, u které se čtenář nebude válet smíchy, ale nejednou se možná přistihne, jak se vnitřně a sám pro sebe usmívá. A to mě hodně baví.

ze života štěstí

Barbora Šťastná