Star Wars: Věk Republiky - Padouchové

Star Wars: Věk Republiky - Padouchové https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523788/bmid_star-wars-vek-republiky-padouchove-651e7cd5bc97a.jpg 4 7 3

Sledujte kroky nejobávanějších zlosynů Staré republiky v nových komiksových příbězích! Darth Maul vyčkává, až bude moci zaútočit na nenáviděný řád Jedi. Příliš však nevěří v plánování svého mistra. Později Sidiousovi slouží hrabě Dooku a buduje síť intrik i spojenců v zapadlých koutech galaxie. Jango Fett vezme příliš jednoduchou zakázku, ačkoli se šeptá, že pracuje pro mocného klienta. Čepelím generála Grievouse padlo za oběť nespočet Jediů. Jak se kyborg zachová, když narazí na prastarý chrám svých nepřátel, v němž dřímá netušená síla? Do lovu na Jedie se pustí i nesmlouvavá Asajj Ventress…... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Egmont (ČR)

Star Wars: Age of Republic - Villains , 2019

ArkAngel
05.12.2023 4 z 5

O chlup zajímavější než komiksové album s hrdiny, jelikož se zde dozvídáme i něco málo z minulosti záporáků. Bohužel jde opět o kratičké příběhy, ale jelikož jsou padouši o stupínek lépe napsaní, tak dám svazku i o hvězdičku navíc. Celkem škoda, že u nás sáhli po těchto komiksech a ne něčem zajímavějším, ale musíme být rádi za každý kus v češtině.

DennisMoore
21.11.2023

Nějak nám ty v tuzemsku vydávané Star Wars komiksy přešlapují na místě. Ty poslední knihy z Vrcholné republiky mě bůhvíjak neoslovily, ačkoliv líčily nové osudy nových postav, no a v případě Padouchů (ale také Hrdinů, kteří vyšli současně) zase dobré a známé postavy doplatily na nezajímavé a krátké příběhy, které se drží v bezpečných mezích "oficiální fanfikce" a nemají moc co nabídnout. Navíc se mi úplně nelíbí, že obě knihy jsou opět poměrně útlé a bývaly by mohly vyjít v jedné... Jenže to by se tolik nevydělalo. Tak snad to příště už bude zase stát za to.

KubaHanzelin
15.11.2023 3 z 5

V podstatě bych mohl napsat to samé jako u "Hrdinů" i když padouchové mi přišli o kapku zajímavější, snad někdy česká produkce vyloudí něco co se točí kolem Dookua v dobách, kdy býval ještě Jediem

Kniha Star Wars: Věk Republiky - Padouchové je v