Star Wars: Věk Republiky - Hrdinové

Star Wars: Věk Republiky - Hrdinové https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523787/bmid_star-wars-vek-republiky-hrdinove-651e7a962873f.jpg 3 9 3

Sledujte osudy největších hrdinů Staré republiky v nových komiksových příbězích! Mise na Bri'nu v Qui-Gonu Jinnovi probudí pochybnosti a odpovědi na své otázky může mistr Jedi najít jedině v Síle. O řadu let později si Obi-Wan Kenobi zvyká na roli učitele. Sblíží ho úkol potvrdit pravost holokronu s jeho padawanem, nebo se propast mezi nimi prohloubí? Válka stravuje galaxii a Anakin Skywalker dostává šanci zasadit separatistům zdrcující úder. Zvolí si temnější cestu, nebo se přidrží jediského kodexu? Mistra Windua čeká nesnadný úkol proniknout na operační základnu bojovníků za svobodu.... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Egmont (ČR)

Star Wars: Age of Republic - Heroes , 2019

ArkAngel
05.12.2023 3 z 5

Jednoduché příběhy, které se netáhnou přes celou knihu, jak tomu bylo u jiných svazků zvykem, ale sešity se zaměřují na jednotlivé hrdiny v průběhu dějin. Nejméně záživný byl rozhodně příběh Padmé, který následuje Rex s Jar Jarem. Ostatní komiksy byly celkem slušné, ale je to spíše něco takového, co neurazí ani nenadchne.

DennisMoore
21.11.2023 3 z 5

Nějak nám ty v tuzemsku vydávané Star Wars komiksy přešlapují na místě. Ty poslední knihy z Vrcholné republiky mě bůhvíjak neoslovily, ačkoliv líčily nové osudy nových postav, no a v případě Hrdinů (ale také Padouchů, kteří vyšli současně) zase dobré a známé postavy doplatily na nezajímavé a krátké příběhy, které se drží v bezpečných mezích "oficiální fanfikce" a nemají moc co nabídnout. Navíc se mi úplně nelíbí, že obě knihy jsou opět poměrně útlé a bývaly by mohly vyjít v jedné... Jenže to by se tolik nevydělalo. Tak snad to příště už bude zase stát za to.

KubaHanzelin
14.11.2023 3 z 5

Další komiksový kousek ze série, který neoslní, ale ani neurazí
Jedná se o krátké příběhy známých postav, bez kterých bychom mohli v klidu spát, takže trochu pračka peněz, jediný trochu přínosný mi přišel příběh Qui-Gona, vždy se k této postavě, která ve filmech ani seriálech nedostala moc prostoru rád vracím

Jody Houser
americká