Sportovní výživa

Sportovní výživa https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454770/bmid_sportovni-vyziva-MTV-454770.jpg 4 25 3

V šestém (u nás čtvrtém), upraveném vydání knihy Sportovní výživa dostanete ty nejlepší rady od mezinárodně uznávané odbornice na výživu. Ať už sportujete vrcholově nebo se jen zajímáte o zdravý životní styl, Nancy Clarková vám poradí, jak z výživy dostat maximum. Pomůže vám s výběrem potravin v obchodě i restauraci, ale také s tím, co jíst před cvičením, během něj i po něm. Díky 89 originálním receptům budete vědět, jaké vyvážené pokrmy můžete připravovat ve vlastní kuchyni. Dozvíte se všechno o dietách bez hladovění, zdravém nabírání na váze i specifických výživových potřebách sportovců bojujících s poruchami příjmu potravy. Kniha vychází z ověřených vědeckých poznatků a pomůže vám zorientovat se ve světě stravovacích plánů, sacharidů, bílkovin, příjmu tekutin, biopotravin, potravinových doplňků nebo hubnutí nebo tvorby svalové tkáně.... celý text

Literatura naučná Sport Zdraví
Vydáno: , Grada

Sports Nutrition Guidebook , 1990

JancaMia
07.01.2023 5 z 5

Asi nejkomplexnější příručka o sportovní výživě pro laiky (začátečníky) i vrcholovné sportovce. Vysvětluje stravu, pohyb, suplementy všeho druhu, pitný režim .

funnyelik
05.01.2019 5 z 5

Výborná!

lenuskav
27.03.2018 5 z 5

Krasne zpracovana kniha,kde je vysvetlene vsechno od a do z. Doporucuju zacatecnikum i pokrocilym